کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - خداوند به ملت ایران در مقابل لوایح اخیر رحم کند! (عاقبت تصویب لوایح اخیر بسیار بد خواهد بود)...

عاقبت تصویب لوایح فمینستی اخیر و سیر صعودی تصویب این لوایح

لایحه فرزند خواندگی

چندی پیش لایحه جدید فرزند خواندگی که به دختران و زنان مجرد حق حضانت فرزند را می داد در مجلس تصویب شد و تقدیم شورای نگهبان شد.

متاسفانه نمایندگان بدون توجه به این تبعیض آشکار و عواقب ضد خانواده و فمینیستی این لایحه توجهی نکرده و آن را تقدیم شوارای نگهبان کردند!

لایحه جدید گذرنامه که با رای کمیسیون امنیت ملی مجلس برای زنان و دختران خروج آنها از کشور را منوط به اجازه ولی یا قیم می کند به شدت توسط فراکسیون غیرعادلانه زنان در مجلس و مرکز زنان ریاست جمهوری و گروه های فمینیست داخل و خارج به باد اهانت و مورد رگبار انتقاد زن پرستان قرار گرفته است! و اینهایی که تبعیض برای زنان را می بینند خیلی عجیب است که آن رابرای مردان نمی بینند و لب بر این تبعیض آشکار بسته اند و در سایت های زنان که معلوم نیست پشتشان به کجا گرم است  لایحه فرزند خواندگی و حضانت فرزند توسط دختران و زنان مجرد را تشویق می کنند!

این سایت ها دارای نفوذ در دانشگاه ها و فراکسیون های مجلس بوده و داری دفتر و دستک هایی هستند که نمایندگان مجلس را به دفاتری دعوت کرده و آنها را استیضاح و محاکمه میکنند و معلوم نیست بودجه مورد نیاز را از کجا تامین می کنند و چه کسانی حامی آنها هستند و چرا؟!!!!

محاکمه سید باقر حسینی (نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس)

 در سایت های زنان توسط برخی حقوقدانان زن

 (زمانی که فمینیسم بر امنیت ملی رجحان می یابد!!!)

 

این قضیه بو دار است که آنچه حق اضافی برای زن و محدود کردن حقوق شرعی مرد است مورد انتقاد واقع نمی شود و هزاران دلیل سکولار و غیر شرعی با اسم شرعی و با موجه سازی غیر موجه و غیر موجه سازی موجه توجیه می شود.

اما آنچه محدود سازی زنان، آن هم برای مصلحت جامعه و کاملا سازگار با دین و مذهب و فرهنگ است  به ادله واهی مورد انتقاد قرار می گیرد و هنوز مکتوب نشده در نطفه خفه می شود. اما چنین لوایح و طرح هایی اینچنین سیر صعودی پیدا می کنند و به عواقب منفی آن اندیشیده نمی شود!

و در حالی که ما با ایمان به شواری نگهبان و تیزبینی فقها و حقوقدانان آن چشم امید داشتیم و تا حد زیادی معتقد بودیم بر حضانت فرزندان توسط دختران و زنان مجرد ایراد وارد شود، در کمال ناباوری این مورد در بین هیچ یک از ایراداتی که این شورا اشاره کرد به چشم نخورد.

از جمله عواقب منفی ناشی از این لایحه را می توان به افزایش فساد و فحشا، ترویج همجنسگرایی ،سوء استفاده از فرزندان مورد حضانت و بهره بری جنسی از آنها ، کاهش ازدواج و افز ایش طلاق، تایید شدن فرزندان نامشروع و ارزشمند شدن تجرد گرایی و از هم پاشیدن خانواده هاست.

پر واضح است که فرزندانی که از زیر دست چنین زنانی پرورش یابند تربیت صحیحی نخواهند داشت. آموزش تجرد گرایی و همجنسگرایی خواهند دید و تمایلی به ازدواج نخواهند داشت. عقده ای خواهند شد و برای سایر مجردهای جامعه الگوی خوبی نخواهند بود و جامعه و خانواده را به سمت فنا و نابودی خواهند برد!

مهارت های زندگی مشترک را نخواهند آموخت و به تدریج پدیده ازدواج مانند غرب بی ارزرش شده و از جامعه رخت بر خواهد بست!

این فرزندان مرد ستیز و کینه توز بار خواهند آمد و دچار فساد و بحران و سوء رفتار های عدیده ای خواهند شد!

این لایحه سوای ظلم به خود این کودکان معصوم ، ظلم به کشور و جامعه و بشریت است.

شاید تصویب این لایحه در مجلس و نادیده گرفتن این بند در شواری نگهبان ناشی از همان تفکر اشتباه معصوم دانستن زنان باشد که با اندکی توجه به وضعیت جامعه می توان خلاف آن را صراحتا ثابت کرد.

این لایحه پس از اصلاح مجدد در راه شواری نگهبان است.

چشم امید داریم شواری نگهبان فریب فمینست ها و تبلیغات سکولار آنها را نخورده و با این بند از این لایحه بطور قطعی مخالفت نماید.

چندی پیش حجت الاسلام رهبر نماینده مجلس هشتم و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از این لایحه نسبت به بندی که به حضانت فرزند توسط دختران مجرد اشاره می کرد انقاد فرمودند.

"حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر" در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، در واکنش به اعطای فرزند به دختران مجرد، اظهار داشت: انجام این کار از ابتدا اشتباه بوده چرا که خانواده متشکل از مادر و پدر است و اعطای فرزند بی سرپرست به یک عضو خانواده مطلوب نیست.

 وی ادامه داد: طرح فرزند خواندگی و اعطای فرزند به یکی از اعضای خانواده حتی مرد هم مجاز نیست، چرا که زنان و مردان شاغل در پی کسب و کار بوده و به فعالیت مشغول هستند پس تربیت فرزند از عهده آنها خارج می‌شود و این در حالی است که فرزند نیاز به هر دو عضو خانواده دارد.
حجت‌الاسلام رهبر با بیان اینکه اعطای فرزند به دختران آثار و تبعات سوء اجتماعی خواهد داشت، تصریح کرد: این امر باعث جلوگیری از ازدواج دختران مجرد می‌شود که قطعا پدیده‌های مخرب اجتماعی را به بار خواهد آورد.

این عضو کمیسیون حقوقی مجلس هشتم خاطرنشان کرد:‌ فرزند بدون سرپرست هم از لخاظ عاطفی و هم از لحاظ اقتصادی نیاز به وجود پدر و مادر در کنار هم داشته که در غیر اینصورت مراکز بهزیستی برای آنان بهتر خواهد بود.

لایحه حمایت از خانواده:

این لایحه نیز در مجموع لایحه خوبی به نظر نمی رسد. که بدترین بند آن ماده 30 ام این لایحه است. که برای زنان در صورتی که از کیسه خودشان در زندگی مرد پولی را خرج کنند می توانند در هر زمان به مراجعه به دادگاه آن را مطالبه کرده و با مهریه و سایر حقوق خود یکجا بگیرند!!!

شواری نگهبان به این ماده ایراد وارد کرده و خواسته است که فرض بر تبرع زن باشد یعنی زن خودش خواسته پول را خرج کند و به دستور مرد و یا اجبار او این کار را نکرده!

اما با فشار فعالین حقوق زن این لایحه دقیقا برعکس گفته فرض بر عدم تبرع زن باشد و پیشفرض قانون مجرم بودن مرد باشد و فرض بر این باشد که زن به امر مرد این پول را در زندگی خرج کرده است. و به این صورت تغییر کرده که اگر زن این حق را مطالبه کرد مرد بدبخت باید ثابت کند که این پول به دستور وی خرج نشده است و زن خودش خواسته خرج کند. که اگر نتواند ثایت کند محکوم به پرداخت مهریه ، نفقه معوقه و سایر مطالبات زن خواهد شد و دودمانش بر باد خواهد رفت.

این است مودت و مهر همسری که فعالین حقوق زن در حال پیگیری آن هستند و با اسم تحکیم بنیان خانواده این چنین زمینه های طرح دعاوی و فتنه و نزاع و بی اطمینانی را در زندگی افزایش می دهند و تیشه به ریشه خانواده می زنند!

و تازه هم برای این همه بی مسئولیتی که برای زن قائلند معتقدند زن به <دلیل کمک در مخارج زندگی> در حالی که هیچ یک از بند های قانون مدنی زن را موظف به مسئولیت مالی در زندگی نمی کند و زن فقط در نقش طلبکار است ، باید با تبعیض مثبت دارای آزادی های بیشتری هم بشود و مرد از تمام حقوق و اختیاراتش بر زن خلع ید شده و به قول معروف مرد بشود برای زن ، ماجرای "عروسکی بودم برات که تو بهم نفس دادی دلم رو یک روز خریدی فرداش آوردی پس دادی"!!!!!!!

به امید اینکه شورای نگهبان فریب این تغییر ماهرانه را که در ماده 30 ام ایجاد شده و صرف مرد بودن ، مرد را مجرم تلقی کرده را متوجه شود و با این بند مخالفت نماید.

البته یک لایحه 93 ماده ای در خصوص خشونت علیه زنان و کودکان هم در حال پیگیری توسط مرکز زنان است. ما که هنوز از جزئیات آن خبر نداریم و بنابراین اظهار نظر قطعی نمی کنیم.

تا همین جا که خشونت را فقط علیه زنان دیده و فکر خشونت علیه مردان را نکرده است و مثل همیشه مرد را مجرم دانسته و قانونی را مطالبه می کند که در آن مردان در وضعیت مشابه نادیده گرفته شده اند خود مورد انتقاد است.

اما آنطور که از شواهد معلوم است گویا حاوی فتنه هایی دیگر است.

 البته قبلا این لایحه 88 ماده ای بوده و تا کنون به 93 ماده رسیده و هر روز در تبادل نظر بین فراکسیون زنان مجلس و مرکز زنان ریاست جمهوری به ماده های آن اضافه هم میشود.

کاش یک مرکز مردان هم در ریاست جمهوری بود و یک فراکسیون مردان هم در مجلس داشتیم تا از ما مردان هم در مقابل این تبعیض ها و خشونت ها حمایت کند!!!

لذا خواهشمندیم اگر بنا بر تصویب است سریعتر تصویب شود تا  لااقل تعداد ماده های آن بیش از این افزایش نیابد!!!!

البته بعید نیست مثل همیشه این لایحه را نیز به اسم خانواده تمام کنند و با بازی با الفاظ ،اسم و چند ماده از این لایحه را عوض کنند و اسمش را مثلا بگذارند " لایحه حمایت از خانواده در مقابل خشونت" و بعد بگویند کل خانواده را مورد پوشش قرار دادیم. سپس یکی دو بند خنده دار از این 93 ماده را هم تازه شاید و شاید برای مردان قرار دهند تا ضمانت تصویب بگیرند (دقیقا نظیر لایحه حمایت از خانواده)!!!

 

خداوند به ملت ایران در مقابل لوایح اخیر رحم کند!

 


نظرات()   
   
م
پنجشنبه 3 مرداد 1392 19:15
تا حالا که همه قوانین به نفع مردان بوده معلومه که با قوانینی به نفع زنان مخالفت می شود در صورتی که اگر از ابتدا قوانین برابر و عادلانه می بود. زنان در مقابل مردان جبهه نمی گرفتند. هر قانونی باید دو طرفه باشد. چرا زنان باید همیشه حافظ خانواده باشند ولی مردان به راحتی باید بتوانند خانواده را از بین ببرند. اگر مرد باید بداند زن کجا می رود و زن ملزم به اجازه گرفتن باشد. زن هم باید حق داشته باشد بداند شوهرش کجا می رود و شوهر هم از همسرش اجازه بگیرد. اگر این قانون را برای خودتان مسخره می دانید . به نظر زنان هم اجازه گرفتن از شوهر مسخره است. و همچنین سایر قوانین. اگر زندگی باید بر پایه مهر و محبت باشد. و هر دو باید برای زندگی هزینه کنند. پس نباید مرد هم به واسطه نان آور بودن امتیازی برای کار پیدا کردن و خانه گرفتن داشته باشد.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : راست می گویید مردان هم باید از زنان نفقه و مهریه می گرفتند و مخارج زندگی به دوش زنان هم می بود.
عده ای پیدا شدند و انجام نشدن کارهای مردانه توسط زنان را ظلم به زنان دیدند!
نسئله لین است که این عده در مقابل رئیس خود در اداره انواع کرنش ها را میکنند اما در خانه که مرد به عنوان ریاست خانواده است حاضر به تمکین و حرف شنوی نیستند
دوشنبه 30 بهمن 1391 21:02
آموزش کاربردهای مهریه بالا در سریال زمانه!!!!
مهریه زیاد بگیرید ترجیحا به سال تولد تا درصورتی که شوهرتان بد بود اجرا بگزارید و او را وادار به طلاق کنید!!
آیا با این وضع می توان امید به کاهش مهریه داشت؟!
جالب است نویسنده و کارگردان و تهیه کننده سریال همه مرد هستند.
حمید
دوشنبه 30 بهمن 1391 20:55
در چند قسمت قبل سریال زمانه بحث دادن حضانت به دختران و زنان مجرد در سریال زمانه هم مطرح شد.عمه بهروز به خواهر بهروز میگه شرط تاهل برای گرفتن بچه حذف شد!! واقعا آیا درست است رسانه ملی قانونی که هنوز تصویب نشده را اعلان عمومی کند؟
بهروز
دوشنبه 30 بهمن 1391 15:33
به نظر من بر خلاف گفته ی مهربان این اصلا انسانی نیست که به زنان و دختران مجرد حضانت فرزند بدهند زیرا نیازهای هیج انسانی در نظر گرفته نشده است.

*نه یتیم بودن کودک بر طرف شده و نیاز او از بابت پدر پاسخ داده شده و نه نیاز آن زن از بابت شوهر برطرف شده و نه نیاز یک مرد مجرد برای ازدواج
هیچ جوره مثبت نیست و هیچ جوره انسانی نیست و از جمیع جهات غیر انسانیست
چه اهداف شومی پشت لایحه جدید فرزند خواندگی است؟
دوشنبه 30 بهمن 1391 14:23
چه اهداف شومی پشت لایحه جدید فرزند خواندگی است؟
سوال :فعالین حقوق زن با درخواست و تشویق قانون فرزند خواندگی با تکیه بر بند حضانت فرزند توسط زنان و دختران مجرد چه اهداف شومی را دنبال می کنند؟

پاسخ: اهداف شوم بسیاری پیش بینی شده است که چند مورد از قبیل ذیلند
- ترویج همجنسگرایی
- دورنمای موجه شدن مادرهای مجرد مثل غرب و فرزندان بدون پدر(بی پدر) و نامشروع برای آینده
- از بین بردن نقش مرد در زندگی با تاکید بر اینکه زن می تواند به تنهایی و بدون مرد زندگی را اداره کند و خانواده بدون مرد
- با توجه به کاهش ازدواج و رشد سرسام آور طلاق که عاملش خود همین فمنییست ها هستند و تنفری که در جامعه از این موضوع ایجاد شده است شعار فمینیست ها با مشکل منطقی مواجه شده است. و با توجه به محدودیت ظرفیت های موجود مراکز و فراکسیون زنان شعار و تلاش خود را با جلب امتیاز و سر ریز کردن امتیازات و درخواست ها بر روی زنان سرپرست خانوار معطوف کرده اند.
خوب اگر شما چنین نیتی داشتید و می خواستید این سر ریز را همه گیر تر کنید تا افراد بیشتری مشمول فعالیت هایتان شوند آیا سعی نمی کردید دختران مجرد و زنان مطلقه را مادر کنید تا سرپرست خانوار شوند و امتیازها را رویشان سر ریز کنید؟
- گسترش طلاق با کاهش قبح و زشتی طلاق و ایجاد منفعت در تجرد و طلاق و کاهش ازدواج
به خوبی و به خوبی پشت این هدایای لای زرورق فعالین حقوق زن فتنه های عظیم و مخفی نهفته است!
مهربان
دوشنبه 30 بهمن 1391 14:08
با سلام
خیلی زود به قاضی می روید. در جامعه ی ما خانم هایی وجود دارند که از سطح تحصیلات بالایی برخوردار هستند به علاوه تمکن مالی خوبی هم دارند و خودشان هم دوست دارند که فرزندی را تحت حمایت و حضانت قرار دهند و همچون یک مادر به او محبت کنند. خیلی واضح است که زندگی در کنار این زن و برخورداری از حمایت و محبت او بهتر از محیط سرد و غمناک پرورشگاه خواهد بود حداقل این کودک تحت تربیت و حمایت مالی اختصاصی و محبت شبه مادرانه قرار می گیرد. به نظر من این مسئله فیمینیستی نیست بلکه انسانی است.
پاسخ میلاد حمیدی : علیک سلام
اتفاقا شما خیلی زود به قاضی رفته اید و این همه عواقب منفی که اشاره شد را نادیده گرفتید!

هنوز خیلی از زوجهایی هستند که نمی توانند بچه به حضانت بگیرند آنگاه صحبت از حضانت فرزند توسط دختران مجرد می کنید؟

این مساله فمینیستی است زیرا برای ارضای میل یک زن دارد یک کودک قربانی می شود و جامعه ار زنان خانه دار و مهربان خالی می گردد.
فحشا و منکر همه جا را می گیرد!
اگر انسانی است مردان مهربان و متمکن هم وجود دارند که می توانند فرزند به حضانت بگیرند پس چرا این قانون فقط برای زنان تصویب شده است؟

ضمنا صرف تحصیلات بالا و در آمد خوب دلیل صلاحیت نگهداری بچه نیست!
بچه پدر و مادر را با هم می خواهد.
وگرنه که در همان پرورشگاه هم مربی ها و پرستاران کودک زنان تحصیلکرده و مهربانی هستند!
محیط تنهای خانه مجردی یک زن مجرد که صبح تا شام سرکار می رود سرد و تاریک تر است.

اصلاً منظور از دختر مجرد کیه؟ دختری که تحت کفالت پدر هست یا دختری که مستقل زندگی می کنه؟ اگه تحت کفالت پدره، پس اون فرزندخوانده تو خونه پدر دختر زندگی می کنه و اگه اون دختر مستقله چرا و تحت چه شرایطی مستقله؟ ایا این موضوع خودش برای صلاحیت داشتن اون دختر شک برانگیز نیست؟!
فرزند خوانده ای که هم نیاز اقتصادی داره و هم نیاز عاطفی چطور قراره توسط 1 دختر بی تجربه که هنوز ابعاد و پیچیدگی زندگی متاهلی رو درک نکرده و یا زن مطلقه ای که لیاقت تشکیل زندگی موفق و یا حفظ زندگیش رو نداشته و عقده و مشکل روانی داره ، هم از نظر اقتصادی تامین بشه و هم از نظر عاطفی؟! نکنه می خواد بخشی از روز فرزند خوانده رو بسپره به سازمان بهزیستی و بره سر کار؟!!!
این چه الگوی مسخره ایست؟!

خنده دار نوشتید که این قضیه فمینیستی نیست!

فمینیست ها همیشه مثل کرم خاکی پشت شعارهای انسانی مخفی می شوند و همه را می فریبند!

روزی ماهیت این فتنه ها رو خواهد شد و همگان پی خواهند برد چه کلاه گشادی بر سر کشور و جامعه اسلامی ما رفته است.
امیدوارم آن روز دیر نشده باشد!
سامان
یکشنبه 29 بهمن 1391 19:16
مگه توران ولی مراد مرده؟
سامان
یکشنبه 29 بهمن 1391 19:09
سلام
باید فیلم هایی علیه فمنیسم ساخته بشه
بهروز
یکشنبه 29 بهمن 1391 17:17
یادتون نره ها 29 بهمن روز جشن ماست

یاعلی علیه السّلام مدد
به امر حق ، خدای دین
به نصِّ مُصحَـف مُـبـیـن
که داده حکم ، به مؤمنین
به لعن قوم ظالمین
لعنت کنم ز بغض و کین
بر این فمینیست لعین لعین


بهروز
یکشنبه 29 بهمن 1391 17:12
بله هر سال باید در تاریخ به درک واصل شدن او جشن برگزار کنیم
یکشنبه 29 بهمن 1391 12:36
همایش بین المللی احیای حقوق زن در اسلام در تهران با حضور مهمانان خارجی برگزار شد!!!
البته گویا خودشون هم کم کم به زیاده رویهاشون پی بردن به همین دلیل در مصاحبه ها یک حقوق بشر هم به اون اضافه می کنن اما اصل همایش همان حقوق زنان است.
پاسخ میلاد حمیدی : از دیدگاه آنها بشر=زن و لاغیر

اینم که اسم حقوق بشر را می آورند تنها به دلیل این است که پشت عنوان آن مخفی شوند و به اهداف کثیف و شومشان برسند.
آنها به زیاده رویهایشان پی برده اند ولی نه در عمل بلکه در حرف و عناوین بکار برده تغییر ایجاد می کنند.
کاری که اکنون دارد صورت می گیرد این است که تمامی یادداشتهای مرکز زنان دولت اصلاحات و مجلس ششم را که از فمینیست های پیشین به جا مانده تغییر نام داده و به جای زن لفظ خانواده را قرار می دهند و قوانین ضد اسلام و زنگرایانه و سکولار ارائه می کنند و تازه پر مغزترش هم می کنند!
یکشنبه 29 بهمن 1391 08:31
راستی نویسنده این مقاله همان فروغ فمینست وبلاگنویس نیست؟
یکشنبه 29 بهمن 1391 01:12
اگر اشتباه نکنم میلاد تو وبلاگش یک مطلب داشت درباره همین که خیلی از فیلم فارسی های قدیم بهتر از فیلم های امروزی هستند!
یکشنبه 29 بهمن 1391 01:07
آقا صد رحمت به فیلم فارسی های قدیم. در بسیاری از همان فیلم فارس ها حداقل در حرف هم که شده از مردی و مردانگی و غیرت دم می زدند بخدا قسم کافه و کاباره نشون دادن بهتر از این است که جوانها را از ازدواج فراری بدهند و زنان را به طلاق تشویق کنند و خانواده را اینقدر متشنج و پر از خیانت و دو رویی نشون بدهند.
سامان
یکشنبه 29 بهمن 1391 00:10
اینجور سریالهایی مثل زمانه هم نگاه نکنید ، در ضمن فیلم فارسی ها سگشون شرف داشت به اینا باز یه مضمون تکراری داشت
سامان
شنبه 28 بهمن 1391 23:55
خطاب به مرضیه :
یه جوری حرف میزنی انگار خودت نمی میری و تا ابد زنده ای
در ضمن اون پیرزن های عجوزه به قول شما فعالان هم چندی دیگر می میرند و در ضمن مجلس چیزی برای شما تصویب نکرده که انقدر ذوق کردی
............
شنبه 28 بهمن 1391 21:54
آخه دیوانه های بدبخت! باز از ازدواج حمایت کنید! باز بگید خانواده!!از همون وقتی که زنان و خانواده اومدن پیش هم ازدواجم باید تعطیل میشد! چون اساسا به نفع زنه!باز حمایت کنید از خونواده!در جواب به اون کسی که خودشو فعال حقوق زن میدونه و خیلیم جلو رفته!این آخوندایی که میگین به نظر منم جامعه رو به این وضعی که هست گذاشن و اینکه عامل ظلم به مردام تو طول تاریخ و همین الان اونان، ولی گفت که غیرتت بهت اجازه میده فلان کنی و فلان! باید بگم غیرت من بهم میگه اگه خواهرم درآمد داشته باشه وظیفشه که تو خونه خرج کنه و نصف درامدش مال شوهرشه.در باره ی مهریه هم.باید بگم که من همیشه گفتم مهریه همون حق الزحمه ی یه زن خیابونیه که بسته به مکانش فرق میکنه قرآنم دقیقا همینو گفته و زن رو به همین دیدگاه دیده و ما مرداییم که اشتباها کاری کردیم که فکر کنید با ما مساویین و انسانین! به هر حال اشتباهیه که شده ولی به هر حال مرد اگه بخواد ازدواج کنه باید و باید ازدواج کنه نه اینکه فاحشه ی دایمی یا موقت کرایه کنه که ازدواج تو جمهوری اسلامی ایران فرقی با اون کرایه هه نداره.فقط مردایی که تو این کشورن باید بفهمن که جای فاحشه کنار خیابونه یا خونش! یا خونت نه ازدواج!
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : فعال حقوق زن شما هستی که حرف فمنیستها در تحریم ازدواج را میزنی
شنبه 28 بهمن 1391 21:04
بی شرفها تو این سریال زمانه که یکی از فیمینیستی ترین سریالهای سالهای اخیر بوده ببینید چطوری برای طلاق زنها توجیه تراشی می کنند و قباحت اونرو از بین می برند.
حمید
شنبه 28 بهمن 1391 20:59
آقا این سریال زمانه عجب آموزه های فیمینیستی نابی است!!
مرد قبلا ازدواج کرده بعد هم طلاق داده فقط به زنش نگفته اینجوری دارن جرش میدن اگر زبونم لال، روم به دیوار بعد از ازدواج، زن دوم بگیره چی به سرش می یارن!!

پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : من که یاد فیلم فارسی ها میافتم
شنبه 28 بهمن 1391 19:38
متاسفانه امروز خانواده و غیرت و ناموس برای خیلی ها امری حاشیه ای شده است همه گرفتار سیاسی بازیهای خود هستند کی به فکر قانون خانواده و حضانت و گذرنامه است همه دنبال بازیهای حزبی و جناحی هستند.
لطفا با نظر دادن در سایتها و وبلاگهای مختلف انجمن را معرفی کنید.
شنبه 28 بهمن 1391 19:21
دوستان ایا فکری برای تبدیل انجمن به یک سایت تمام عیار شده است؟
در این قالب فعلی امکان قرار دادن لینک مطالب جالب گذشته نیست
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : به دلیل آرشیو مطالب در اینجا این امکان نیست اما سایت های جانبی در حال طراحی هستند
حمید
شنبه 28 بهمن 1391 19:11
دوستان درباره لایحه فرزند خواندگی، قانون گذرنامه و لایحه به اصطلاح حمایت از خانواده در تمام سایتهای مهم و پربازدید نظر بدهید و لینک مطلب به انجمن و سایر سایتهای همسو بدهید.
نظر دادن در انجمن یا در سایتهای زنان به تنهایی کارساز نیست.
پسر
شنبه 28 بهمن 1391 18:45
این عادت دختراست که هرجا پسر باشه اونام میرن خودشونو قاطی میکنن
دانشگاه ها باید تفکیک بشه چون اکثر دخترا بخاطر پسرا میرن دانشگاه نمیزارن پسرای ایرانی راحت باشن و مزاحم درس خواندن و پیشرفت شغلی و تحصیلی آنها میشوند.
مردادی
شنبه 28 بهمن 1391 18:11
به زودی سربازی برای دختران هم اجباری میشه چون مردان جدا به ستوه آمده اند از دست فمینیست هایی مثل مرضیه و ل.ا
مرضیه
شنبه 28 بهمن 1391 17:21
چند صباح دیگه این چند تا پیرمرد به قول شما فقیه هم جان به جان آفرین تسلیم میکنن و نسلشون منقرض میشه.
تا اون موقع فعالین حقوق زن هم کار ما را از پیش بردند.
خدا قوتشون بده تا بیشتر نقره داغتون کنن.
اونوقت که این فقهای شما تموم شدن و دنیا افتاد دست زنها دیگه میخوام ببینم به چی می خواید استناد کنید و خودتونو پشتش مخفی کنید مفلس ها...
هنوز نفهمیدید که کارتون ساخته است؟
اون فقهای ریش بلند پیرمرد فهمیدن کوتاه اومدن.
شما با مخ منجمد شدتون شدید داعیه دار طالبانیسم. دوره این حرفها به سر آمده و زنها آگاه شدند.
شیوه فعالین حقوق ما یک شیوه محترمانه است تا یواش یواش تغییرات مورد نظر اجرا بشه تا این چند تا فقیه هم تموم بشن.
جدیداش هم که پیرو صانعی هستند و یا اصلا کسی پیگیر مرجعیت نیست.
و خود به خود حذف میشوند. یک نگاه ساده به قوانین در حال تصویب نشان میدهد شواری نگهبان هم رفته رفته در حال تحلیل رفتن است.
چون دلم سوخت اینو گفتم که بعدا یکهو شوکه نشید
پاسخ میلاد حمیدی : لعنت بر فمینیسم با آن دل تاریک و سیاهش.
هر که بد خواهد به خود بد می کند.

این دین و این اسلام به فرموده رسول الله تا قیام قیامت حفظ خواهد شد. (جدیث ثقلین)
و خود قرآن فرموده" نحن نزلنا القران و نحن له لحافظون." ما قرآن را نازل کردیم و حتما خودمان حافظ او هستیم.


هر که با خدا در افتاد ورافتاد


و توی نادان پیرترین آنها را فراموش کردی " مولایمان صاحب الزمان"

او تنهایمان نمی گذارد.
او حامی فقهاست. او حامی اسلام است.

یا مهدی (عج)
بهروز
شنبه 28 بهمن 1391 17:05
ل.ا ؟
یاد یکی از نمایندگان فراکسیون شیطانی زنان افتادیم
بهلول
شنبه 28 بهمن 1391 17:02
ل.ا جان شما از دست اندرکاران سایت زنان پرس نیستی که احیانا؟

سربازی نمیرید که این چیزا رو بدونید
تا یکم بدبختی مردارو درک کنید

همین جواب برای تو کافیه

بی نام جان. نه نادانند نه خود را به نفهمی زنده اند. منافق هستند!!
ل.ا
شنبه 28 بهمن 1391 16:55
این آقای سامان از اول تا آخر میگه فمنیسم هم جنسگرایی هم جنسگرایی فمینیسم دیگه هم هیچی بلد نیست.
هم جنس گرایی چیست؟
بروید سریال کلاه پهلوی را ببینید. آیا زن میرزا رضا فمینیست است؟

من دیگر ادامه نمی دهم. دلیل نمی شود حقوق زن من جمله حق طلاق و سایر موارد را که تا کنون به دلیل کوتاهی فقها نادیده گرفته شده و آزادی زنان را که به دروغ از آنها گرفته شده و مهریه های آنها که بالا کشیده شده است بگیریم انگ فمنیست به ما بچسبانند.
خدا حافط
شنبه 28 بهمن 1391 16:31
لطفا با این دخترهای بیکار جدل نکنید صفحه پر میشه از مشتی مطلب تکراری و بی خاصیت و نظرات جالب از نظر پنهان می مونه
حمید به ل.ا.
شنبه 28 بهمن 1391 16:27
در گذشته مگر چند درصد مردها سر زنشان هوو می آوردن یا او را کتک می زدند که شما با این بهانه امروز به سلاخی مردها می پردازدید.
مردی که زنش را کتک می زند یا او را در خانه حبس می کند باید با او برخورد شود و این دلیلی نمیشود تمام حقوق مردان نابود شود و زنان در همه جا دست بالا را داشته باشند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic