تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - حرف های مضحک معاون زنان رئیس جمهور

شهیندخت


به نوشته یکی از سایت های زنان ، شهیندخت مولاوردی در یک برنامه رادیویی اظهار داشت که 19 میلیون زن در ایران نقش پدری را ایفا می کنند. وی در این برنامه رادیویی اظهاراتی فمینیستی را مطرح کرده و در این راستا خواستار بودجه ها و حمایت هایی شد که باید در این خصوص صورت گیرد.
سپس طبق معمول از اصطلاح مضحک زنانه شدن فقر در سخنانش استفاده کرد!
سوای اینکه این آمار به نظر درست نمی رسد. چرا که طبق آمارهایی که پیش تر از این مهندس علیرضا زاهدیان، رئیس پژوهشکده آمار و مجری پژوهش زنان سرپرست خانوار گفته بود : " سرشماری سال 90 از 21 میلیون خانوار موجود در کشور، 2 میلیون و پانصد خانوار زن- سرپرست هستند، افزود: به عبارت دیگر در سال 90 سهم خانواده‌های زن- سرپرست نسبت به سال 85 از 9.5 درصد به 12.5 درصد افزایش یافته است. "

حال اگر ما فرض کنیم از سال 90 تا به امروز این آمار 3 برابر نیز شده باشد یا حتی با فرض محال  5 برابر شدن آن باز هم به 19 میلیون نفر نمی رسیم!
بعلاوه با وجود 21 میلیون خانوار در کشور پس مردان کجا رفته اند که 19 میلیون آن را زنان سرپرستی کنند؟

پاسخ میلاد حمیدی:

زنانه شدن فقر یک اصطلاح احمقانه و کوته فکرانه است. اگر راجع به خانواده صحبت می شود، که این معاونت منحوس نامش معاونت زنان و خانواده است، پس باید همه چیز کل نگرانه و خانوادگی دیده شود.
فقر مشمول خانواده است نه فرد. زنانه شدن فقر اصلا دارای معنای خارجی نیست. دارای معنای موهومی است.
بارها هم من گفتم. کاش به جای این افراد کم خرد و بی فکر عده ای عاقل و دلسوز برای خانواده بودند تا به جای اتخاذ مواضع فمینیستی و غیر ممکن به راه های عملی برای رفع مشکلات جامعه و خانواده می اندیشیدند.
این همه بودجه مستقیم و غیر مستقیم که صرف معاونت زنان و خانواده می شود و این همه هزینه که صرف ان جی او های زنان می شود. این همه هزینه که برای استخدام زنان به شکل نمایشی از جیب دولت برداشته می شود. این همه هزینه اضافی که نظام باید برای امنیت زنانی که در محیط های مردانه حضور دارند پرداخت کند. هزینه های درمانی اضافی که حضور اجتماعی زنان روی دست سیستم می گذارد. این همه بودجه که صرف امور بانوان وزارتخانه ها و شرکت ها می شود، اگر همه اینها جمع شود عین این ۱۹ میلیون دروغینی هم که نام برده شده همه حتی دیگر لازم نیست کار کنند.

سوای اینکه خیلی بیشتر از اینها دخترهای بی نیاز در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شده اند و جای یک زن سرپرست خانوار و یا مرد خانواده دار را اشغال کرده اند و حتی جلوی ازدواج پسران مجرد را گرفته اند.
اکثرشان یا طلاق گرفته هستند و یا مجرد و بدون خواستگار. حتی پسران شاغل در اطراف آنها هم حاضر نیستند با آنها ازدواج کنند و با بالارفتن آمار طلاق و سرکش شدن زنان شاغل و بی جنبگی آنها و نیاز مردان به  زن واقعی پسران تمایل دارند با دختران خانه دار ازدواج کنند.
بعلاوه باید دید که طبق آمارها و مصاحبه های مطبوعاتی مقامات قضایی و کارشناسان و محققان عامل نخست افزایش زنان سرپرست خانوار را طلاق اعلام کرده اند.
که الحق و الانصاف نباید نقش بی بدیل سیاست های زنانه و تمکین مسئولین از این سیاست های طاغوت مآبانه را  در رشد این آمارهای زشت  و نا امید کننده از نظر دور داشت!
این سیستم معیوب فمینیستی است که بخاطر اتخاذ سیاست های پلید مرکز یا معاونت زنان و تشکل های زنان و دخالت آنها در سیاست ایجاد شده است .
چرا که تا قبل از ظهور و بروز پلید آنها این معضلات و آشفتگی تا این حد نبود.


نظرات()   
   
space cord coolmath
پنجشنبه 2 اسفند 1397 07:51
Love post, thank
math playground green mission
پنجشنبه 2 اسفند 1397 07:51
Good post. thank
chocolate
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 13:59
Hey there just wanted to give you a quick heads up. The text in your article seem to be running off the screen in Opera.
I'm not sure if this is a format issue or something to do with internet
browser compatibility but I figured I'd post to let you know.
The design look great though! Hope you get the problem resolved soon. Thanks
What do you do for a sore Achilles tendon?
پنجشنبه 23 شهریور 1396 22:31
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! However, how can we communicate?
How do you stretch your Achilles?
چهارشنبه 11 مرداد 1396 00:17
Now I am going to do my breakfast, once having my breakfast coming over again to read other news.
صدرا
پنجشنبه 3 مهر 1393 04:18
ای کاش صحبت ها رو دستکاری نکنید.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : امثال شما به دروغ گویی عادت دارید ، ما چیزی را دستکاری نکردیم .
....
پنجشنبه 13 شهریور 1393 02:37
انجمن از کجا میدونی طرف اون ور آبه؟ از فیلترشکنم اگه استفاده کنی آی پی خارجو نشون میده.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : فیلتر شکن هربار آی پی متفاوتی را نشان میدهد نه ثابت
....
پنجشنبه 13 شهریور 1393 02:36
انجمن از کجا میدونی طرف اون ور آبه؟ از فیلترشکنم اگه استفاده کنی آی پی خارجو نشون میده.
حامد حدادی
سه شنبه 11 شهریور 1393 15:09
lمیلاد عزیز--یه کم اروم تر باشی تو نوشتن نظرت خوبه--کلمات و ادبیاتت رو طوری انتخاب کن که توش توهین نباشه برادر-نظرت رو با بهترین ادبیات بگو نه با حرص
مسعود
یکشنبه 9 شهریور 1393 18:32
همیشه مردها پیروزند.ماقدرت برتریم.
به(فاطمه)
جمعه 7 شهریور 1393 22:54
لطفا به این نکته توجه فرمایبد که شعار این وبلاگ شاید به زعم عده ای ناخوشایند بیاید ولی به هیچ وجه من الوجوه قرابتی به شعار فمنیستها ندارد چون این شعار بیانگر یک حقیقت و اصل در جهان هستی است اما فمنیستها با حربه های مکارانه و مزورانه خود قصد دارند شعار کذایی خویش را مصطلح کنند که البته زهی خیال باطل.....!ا
داشتن سلسله مراتب از اساس یک سیستم منظم و دقیق است پس این هرگز اجازه توجیه موازی و هم سنگ دانستن زن و مرد را به هیچ عقل سلیمی نمیدهد بلکه هر یک به سببی و براساس جایگاه خاص خود در جهان مستقر شده اند که با اندکی تامل بوضوح عیان میشود و اگر شیطان صفتان فمنیست بگذارند خیلی مساله پیچیده ای نیست.
فاطمه
پنجشنبه 6 شهریور 1393 17:05
سلام برانجمن بنده دروبلاگ پسران رفتم اماشعارش نوشته پسران اومانیسم این شعارمثل فمنیسم وضداسلامه تمام مطالب این وبلاگ مثل اومانیسم نبودپس به آن هاتذکردهیداین شعاراپاک کنندوبراساس خلاف فمنیسم واومانیسم جلوبروندبراساس اسلام پس با این مابایدخلاف آن هاباشیم نه مثل آن هالطفانظرخودرادرمورداین وبلاگ برفرمایید
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : بررسی حواهیم کرد
سمیه
پنجشنبه 6 شهریور 1393 16:37
ازنوشته هامعلومه
بهلول به سمیه
پنجشنبه 6 شهریور 1393 15:09
چرا این احساس رو داری؟
سمیه
پنجشنبه 6 شهریور 1393 05:39
ازسایت شما معلومه که ضدزنیدوفقط حاهایی ازاسلام به نفعتونه را درانجمن واردمی کنیدشماجنس رابرترمی دانید
جمع آوری پول برای داعش توسط ... در ایران!
چهارشنبه 5 شهریور 1393 21:18

جمع آوری پول رای داعش در ایران


چهارشنبه 5 شهریور 1393 21:17

جمع آوری پول برای داعش در ایران
میلاد حمیدی
چهارشنبه 5 شهریور 1393 14:51
اگر بنا بود که یک زن هم نقش پدری رو ایفا کند و هم نقش مادری را خداوند زن و مرد را منفرد خلق میکرد.
این را باید به کوته فکرانی که قانون فرزند خواندگی دختران مجرد را تصویب کردند هم گفت!
...
چهارشنبه 5 شهریور 1393 00:51
نگفته 19 میلیون زن سرپرست خانوارند. گفته 19 میلیون زن به علت چندشغله بودن همسراشون و این که هیچ وقت خونه نیستند ، دارن نقش پدری و مادری رو همزمان ایفا میکنند . حتی به این سه میلیون زن سرپرست خانوارم تو مصاحبه اش اشاره کرده.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : پدران چند شغله در حال ایفای نقش پدری خود برای تامین مال خانواده هستند پس باز هم اظهارات وی خلاف عقل است و در حالیکه پدران در حال جان کندن برای تامین خانواده هستند نقش آنها حذف شده و مادران را به جای آنها نشانده اند
چهارشنبه 5 شهریور 1393 00:01
خانم ایور گرامی بالاخره همون سایتا هم یه مشت زن توشون هست که یوقتایی یه همچین مطالبی خل بدن توش! بالاخره اونا هم لابی میکنن. بعلاوه انجمن هیچ سایت تحلیلی خبری رو تایید نمیکنه.
گذاشتن لینک به منزله تایید نیست.
بلکه انتخاب بین بد و بدتره... ...
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : دوستان باعث خرسندی است که فراریان و فاحشه ها دشمن انجمن ما هستند. در همین راستا ip فحاش سایت که در نظرات انچمن به کاربران توهین میکند و نظرات وی پاک شده به اطلاع شما می رسد66.249.79.159
با جستجوی محل در خواهید یافت که فردی فراری و غرب زده که عرضه زندگی در کشور خود را نداشته با فحاشی قصد دارد برای مردم ایران نسخه زندگی بپیچد حال اینکه خود عرضه زندگی کردن را نداشته!
آیور
سه شنبه 4 شهریور 1393 23:57
پس چرا همه ی سایتا رو نظرای فمنیسمی گرفتهههههههه؟؟؟؟؟ سایت الف که سایت مورد تائید شما بودو تو پیوند هاتون ادرسشو گذاشتین!!!!
آیور
سه شنبه 4 شهریور 1393 21:02
بر اساس نتایج یک پژوهش علمی، افزایش سن ازدواج، شانس ابتلا افراد را به چاقی کاهش می دهد.

به گزارش ایرنا، همچنین نتایج این پژوهش علمی که در کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران ارایه شده، نشان می دهد، مصرف سیگار، فعالیت فیزیکی کم، شرایط اقتصادی مناسب و شهرنشینی می توانند سبب افزایش وزن در افراد شود.

نتایج این پژوهش علمی همچنین موید آن است که اضافه وزن و چاقی در مدارس غیر دولتی شیوع بیشتری دارد و کودکان با وزن بالا، بیشتر والدین چاق دارند و به نظر می رسد افزایش سن ازدواج شانس چاقی را کاهش می دهد و همچنین بیشتر کودکان دارای اضافه وزن در خانواده های پرچمعیت زندگی می کنند. در این پژوهش، عوامل موثر بر چاقی به سه دسته فردی، خانوادگی و اجتماعی و اقتصادی تقسیم شده اند.
بر گرفته از سایت الف
حالا هی بگین ازدواج زود هنگام!!
پاسخ میلاد حمیدی : خودتون به عقلتون رجوع کنید ببینید وقتی در قرآن و حدیث بر ازدواج تاکید شده و در احادیث تاکید روی ازدواج زودهنگام است چطور نتایج این تحقیق می تواند درست باشد؟
اینها یک مشت تحقیقات و جریانات فمینیستی است برای اینکه سن ازدواج را بالاببرند. ذهن زنان را شستشو بدهند و زمان بخرند تا زنان را تغییر دهند و آثار فساد در جامعه ظاهر شود.
پس نعوذ بالله پیامبران همه نادان بودند؟ امامان همه نادان بودند؟ خداوند نمی دانست؟ یک عده احمق فمینیست غربزده آمده اند خزعبلات سر هم می کنند که چه؟
پس باید الان نعوذ بالله امام حسین خیکی میشد!!!
یا در قدیم همه خیکی می شدند!
پس چرا فرزندان همین زنان شاغل همه ناقص و خیکی و بیمارند؟
خواهر گرامی زیاد به نتایج این قبیل تحقیقات جهت دار و همچنین مطالبی که خبرگزاری ها برای افزایش بازدید می نویسند استناد و توجه نکنید.
دوشنبه 3 شهریور 1393 18:04
میلاد آخرای نظرت حرفی رو گفتی که الحق والانصاف حق و عقل همینه و اون اینکه پسرا باید دنبال زن واقعی واسه ازدواج باشن و با این افسارگسیخته های دور و بر خودشون کاری نداشته باشند تا با یه تاکتیک غیرمستقیم تو دهانی بخورن ولی این روزا متاسفانه افراد کم تجربه و بی خرد و اسیر دست شبکه های اینور و اونور آبی هنوز به این بلوغ فکری نرسیدن و فقط نوک دماغشونو میبینن و رویای ازدواج با یه دختر شاغل رو تو سر میپرورونن و این آفت وحشتناک بزرگی است!(از ماست که بر ماست...!)
نمیدونم واقعا مردم نمیبینن زندگیها اون موقعها که تقسیم وظایف شده بود پایدارتر بوده یا امروز که با این شعار کذایی و منحوس برابری زن و مرد که هیج جایگاه عقلانی و استدلالی ای نداره زندگی رو بکام همه تلخ کردن؟!
آیور
دوشنبه 3 شهریور 1393 15:26
یعنی تعداد اعضای هر خانوار حدود 3.5 نفره. یعنی هر خونوار یک الی دو بچه داره!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها
html] [/html]