کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - صد هزاران دام و دانه است و ارتباطش با فمینیسم

موش
ما همیشه در این سایت می نالیم از اینکه فمینیست ها چنان می کنند و چنین هستند. درست است که توقع ما از  حاکمیت این است که حساب فمینیست ها را برسد و این قدر در مقابل آنها کرنش نکند.
اما این دلیل نمی شود که خودمان منفعل و نا امید باشیم. فمینیست ها هر کاری کنند فطرت زن و مرد را نمی توانند عوض کنند. آنها می توانند با وضع قوانین برای شما مشکل ساز شوند و با یک احساسات زنانه یک اشتباه شما را به آتشی شعله ور تبدیل کنند. اکنون زندگی های شما در کنار انبار باروت است.
در گذشته مردان فرصت این را داشتند که خطاهای خود را جبران کنند. اما امروز شما این فرصت را ندارید. باید دقیق و حساب شده عمل کنید. امروز واقعا می توان گفت حفظ یک زندگی برای یک مرد ایرانی به منزله تمام عمر جهاد فی سبیل الله است و این اصلا یک اغراق نیست.
اما همیشه احتیاط شرط عقل است. ایستادگی و پایمردی هم لازم است. سخت کوشی هم لازم است. می خواهید با دختری ازدواج کنید که کار نکند و قصد ادامه تحصیل هم نداشته باشد و در ضمن مومن باشد و حداقل اگر زیبا نیست ترسناک هم نباشد.
این حق شماست. اما چقدر در این راه ایستادگی میکنید؟
چقدر تلاش می کنید؟
آیا با اولین شنیدن پاسخ منفی خودتان را می بازید؟ اصلا درست نیست!
اگر صد دختر هم به شما پاسخ منفی داد خودتان را نبازید. همین طور که آنها برای حقوق نامشروع خودشان سخت کوشی میکنند شما چرا قدرت جنگندگیتان را از دست داده اید؟
به خواستگاری بروید. حرف دلتان را بزنید. بگویید من میخواهم همسرم خانه دار باشد و قصد ادامه تحصیل هم نداشته باشد. وضعیت مالی من چنین است و حد توان من این است. اگر جواب منفی هم بشنوید شما موفق هستید به 2 دلیل:

1- اندکی در روحیه دختر سلطه جو و قدرت طلب خدشه وارد کرده اید و او حس میکند هنوز مردان آگاهی هستند که با کار و تحصیل افراطی زنان مخالف اند.
اگر مردها عاقل شوند و موضع خودشان را حفظ کنند کافی است چند مرتبه دیگر برایش خواستگار بیاید و همین خواسته ها را مطرح کند. آنوقت این دختر است که مجبور به تسلیم می شود نه پسر. متاسفانه امروز این دخترها هستند که تعیین میکنند من می خواهم کار کنم و به تحصیلاتم ادامه دهم.
و این پسرها هستند که چاره ای نمی بینند و فکر میکنند دیگر دختری وجود ندارد که قبول کند که کار نکند و خانه دار باشد. در اینجا دقیقا خود مردان مقصر اند.

2- شما از یک خطر مهیب نجات پیدا کرده اید و جواب منفی شنیده اید. بروید و خودتان را یک کباب چنجه مهمان کنید و یک دوغ آبعلی هم روی آن سر بکشید و یک نفس عمیق کشیده و خدا را شکر کنید.
خودتان را نبازید. آرزوی هر زنی است که روزی در آغوش قدرتمند و متواضع یک مرد قرار بگیرد.
یکی از ویژگی های اساسی مردان که اتفاقا زنان آن را خیلی دوست دارند ایستادگی بر سر مواضع و خواسته ها و نا امید نشدن و کوتاه نیامدن است.
اعتماد به نفس داشته باشید. البته این با غرور بی جا و تعصب های احمقانه متفاوت است اشتباه نکنید.

قبل از همه اینها باید از دختر مورد نظر شتاخت کافی داشته باشید.
ریسک کردن در زندگی خوب است اما در انتخاب همسر ریسک نکنید.
فراموش نکنید که همسر خیلی زیبا برای نگاه دیگران ساخته شده است و این شما را رنج خواهد داد و مطئنا اینکه زندگی شما در ریسک و خطر بالاتری قرار میگیرد.
فراموش نکنید شما دنبال یک شریک جنسی صرف نیستید. شما دنبال همسر هستید. لطفا این تفاوت را با تمام وجود حس کنید و سپس انتخاب کنید.

یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید با آلت راست شده به خواستگاری نروید. این یک نکته خیلی مهم و کلیدی است. اول با خودتان و امیالتان کنار بیایید و سپس ازدواج کنید.
حتی اگر توانش را دارید پیش از ازدواج دایم ازدواج موقت کنید.
عقد و عروسی را با هم بگیرید. و  دوره محرمیت را تا حد اطمینان طولانی کنید. ساختن زن در این دوره یک سیاست حساب شده لازم دارد. بخوبی با طرف آشنا شوید. ترس از اینکه ممکن است وی را از دست دهید را فراموش کنید. اگر او رفتنی باشد بالاخره می رود. دست خودتان را با عقد کردن نبندید.
گول ظاهر و حجاب و خانواده و متانت و این حرفها را نخورید. اگر عقد کنید و مشکلی پیش بیاید قبل از رفتن به خانه مشترک و عروسی شما به شدت از لحاظ قانونی در موضع ضعف هستید. کلی اختیار به دختر داده اید و کلی ضمانت مالی ، اما خودتان از هیچ حق و اختیاری بهره مند نیستید!


پس از اینکه اساس زندگی را درست بنا کردید مرحله بعدی زندگی است. در این مرحله شما باید یاد بگیرید بدون پرخاش و با سیاست انگلیسی ( حق به جانب،قاطع و با روی خوش و با این پیشفرض که همان چیزی که می خواهید می شود) زندگی را به پیش ببرید.
البته این سیاست انگلیسی برای چهارچوب های اساسی زندگی است ( منظور آیتم ها و مواردی است که جدی بوده و ممکن است زندگی شما تهدید و حریم شما نقض شود) اما بر سر مواضع کوچک و کم ارزش با زنها مشاجره نکنید. نباید احساس کنند که هیچ چیز مطابق خواسته آنها نیست.
خوشبختانه زنها را از این طریق می شود خوب کنترل و به خود علاقه مند کرد. این یک هنر مردانه است.
امروزه فمینیست ها مکانیزم های تخریبگر زندگی مشترک را تشدبد و اضافه کرده اند و همیشه سعی می کنند دقیقا مانند موش وارد زندگی شما شوند.
شما باید مانع از ورود آنها شوید.
به همه مسایل زندگی امنیتی نگاه کنید. خواسته های شما از همسرتان باید بر اساس احترام و مهربانی و برانگیختن احساسات و رمانتیک بازی باشد.
جز این باشد به همه چیز گند میزنید.
شوخ طبع باشید اما سبک سر نباشید. خیلی از پرخاش های زنانه را با شوخی از خود رد کنید البته به نحوی که زیاده روی نشود و او فکر نکند حرفهایش برای شما بی ارزش است. با او بجث نکنید و فحش ندهید و دست درازی نکنید اینکار ارزش شما را از بین می برد. او کودک نیست که از کتک خوردن یا داد زدن بترسد. اگر کار به جایی برسد که به این رفتار شما پاسخ متقابل بدهد باید به شما تسلیت گفت. دیگر زندگی شما در و پیکر نخواهد داشت! نگذارید کار به آنجا برسد.
امروزه اینترنت، تلوزیون و روزنامه ها و شبکه های اجتماعی و آرایشگاه ها و حتی مجالس مذهبی، وایبر و واتس اپ پر از هجویات بیهوده و مخرب فمینیستی است.
زنها سریعا به اینها واکنش نشان می دهند. مطالب فمینیستی با تبحر بالا و کاملا بر اساس اصول روانشناسی نوشته شده اند و شدید روی زنان اثر می گذارند.
و مطالب غیر منطقی و مخربی را به خورد زنان می دهند.
اگر با همسرتان رفیق باشید او این چیز ها را از شما مخفی نمی کند.
شما با دیدن این مطالب سریعا از خود واکنش نشان ندهید. خونسردی خودتان را حفظ کرده و با برنامه ریزی سعی کنید در قالب یک طنز و یا جوک مثالی از نقض آن شبهه فمینیستی بزنید و سعی کنید خلاف آن را با خونسردی به زن عملا ثابت کنید. این بهترین راه مبارزه با این توطئه هاست.

البته هر از چند گاهی اخم و جدیت را هم چاشنی کنید. زنها این را دوست دارند. آنها دوست دارند که از اخم کردن شوهرشان حساب ببرند.
اخم های شما مانند اشک های زنان کارآمد است.
به شرطی به جا از آن استفاده کنید و زیاد از آن استفاده نکنید.
همسر شما باید بفهمد که وقتی اخم میکنید موضوع جدی است. باید ضربان قلبش تغییر کند و سعی کند خطای خود را برطرف کند. این برای مقاطع و خطوط قرمز زندگی است نه هر چیز بی ارزش. حواستان باشد.

بد نیست از این شعر مولوی هم درس بگیریم:

صد هزاران دام و دانه است ای خدا
ما چون مرغانِ حریصِ بی‌نوا

دَم به دَم ما بسته‌ی دامِ نویم
هر یكی گر باز و سیمرغی شویم

می‌رَهانی هر دَمی ما را و باز
سویِ دامی می‌رویم ای بی‌نیاز!

ما در این انبار، گندم می‌كُنیم
گندم جمعْ‌آمده، گُم می‌كُنیم

می‌نیندیشیم آخِر ما به هوش
كین خَلَل در گندم است از مكرِ موش

موش، تا انبارِ ما حُفره زده‌ست
وز فَنَش انبارِ ما ویران شده‌ست

اوّل ای جان! دفعِ شَرِّ موش كن
وآنگهان در جمع گندم جوش كن

برگرفته از كتاب:
مولوی، جلال الدین محمد بن محمد؛ مثنوی معنوی؛ بر اساس نسخه‌ی رینولد نیكلسون؛ به تحقیق كریم زمانی؛ چاپ چهارم؛ تهران: نشر نامك 1387.


نظرات()   
   
دوشنبه 27 بهمن 1393 02:57
در یکی از نظرات امده: زن ومنطق؟وایشان منطق زنان را رد کرده است.ااگر بپذیریم که زنان بی منطقند پس باید این رانیز بپذیریم که مردان بی عاطفه میباشند.ونمیتوانیم بگوییم مردان هم منطقی را که زنان ندارند دارا هستند وهم درجاتی از عواطف واحساسات را دارند چون در ان صورت ایاذن بالله شک کردن در عدالت خداست .وشما نا دانسته عدالت خدا را زیر سوال میبرید در صورتیکه وجدان انسانیمان میداند نه زنان بی منطقند ونه مردان بی عاطفه.هر چند که درجات ان شاید در برخی کم وزیاد باشد.
دوشنبه 27 بهمن 1393 01:53
در جواب به جوابیکه یکی از دوستان به خانم ف داده اند:من خودم به عنوان یک زن حاضرم شرایط شما را بپذیرم بشرطیکه در کنار شما همسر موقت دیگری نیز مثل خیلی از مردان داشته باشم.در ضمن تنها حاملگی نیست معلومه از سختیهای زن بودن اطلاع کا فی ندارید شیردادن وممراقبتهای شببانه روزی و.......
حامد
دوشنبه 27 بهمن 1393 01:45
میشه لطفا ادرس وبلاگ عسل روبدین تا با بحث از میدون به درش کنم. لطفا
fkk
جمعه 12 دی 1393 22:34
به نام الله مهرگستر مهرورز
با عرض سلام
ابتدا می خوانم نظرم رو در رابطه با دوستی که نظرشون با جمله ی "خانم ف اگر فکر می کنید این شرایط سنتی...." عرض کنم...
داداش من کوچیکتم..... آقا اصلا من نوکرم...
یعنی منطق اگه جز هست، من بی شعور هستم..... و دیگر هیچ
اما اگر بخوام نظرم رو در رابطه با این متن بگم:
عزیز دل، نویسنده محترم، شندید می گن: الناس بدین ملوکهم...... شما می دونم عمق فاجعه رو درک کردی، ولی خیلی خیلی خوشبینانه به نگاه کردی....
آخه عزیز دل، تو اگه کار نداشته باشی و هزار تا "و" دیگر، اصلا پدر مادرت قبول می کنن که برن خواستگاری برات.... ؟؟؟

یاد اون متن طنر افتادم که تو روزنامه اطلاعات زده بود: پسره می خواست بره سرکار، بهش گفتن باید زن داشته باشی...رفت زن بگیره، بهش گفتن برو سربازی.... رفت سربازی اومد، بهش گفتن کو کار، رفت کار کنه، گفتند برو سابقه کار بیار.... اومد سابقه بیاره، دید که ......
بی خیال داداش، ولی از متنت استفاده کردم... دمت گرم و سرت خوش باد
پاسخ میلاد حمیدی : با سلام به دوست عزیزم
برادر گرامی ما در این سایت به مشکلات مردان از همه قشرهای جامعه میپردازیم.
اینکه مشکل بیکاری و مشکلات مالی وجود دارد همه میدانیم. و بارها هم با آن اشاره کرده ایم
اما چیزی که مسلم است این است که بالاخره با این شرایط هم عده ای دارند کار میکنند و ازدواج میکنند و یا دررحال زندگی هستند.
آیا ما نباید به آنها توجه کنیم و همه چیز را از دریچه خودمان ببینیم؟
حتی راجب فمینیسم و خود زنان هم تا از زاویه دید خودشان به قضایا نگاه نکنیم نمیتوانیم پاسخ های جامعی را به آنها بدهیم...
منطق؟!!
جمعه 12 دی 1393 16:05
زن و منطق؟!آخه برو درباره چیزی صحبت کن که به قد و قوارت بخوره.شما اگه منطق داشتید که این چنین افسارگسیخته تمدن بشری رو لگدمال احساسات پوچ خودتون نمی کردید و با شورشهای وحشیانه با همراهی یه مشت شیطان صفت از خدا بی خبر نظم جامعه رو بهم نمی ریختید.
منطق میگه بشر باید به قواعد پایبند باشه نه بزنه زیر همه چی.
عسل
جمعه 12 دی 1393 15:26
اینقدر جسارت و اعتماد به نفس دارم که اگه بخوام عقیدم رو بیان کنم با اسم خودم اون رو بذارم
این کارم کردم جواب پستای احمقانتون رو تو وبلاگ خودم میدم تا ادمایی که اهل منطقن لذت ببرن نه اینکه ادمای پوچی مثه شما حرصشون دراد
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : ما ترسی از یک ترشیدا یا مطلقه بی منطق نداریم زیرا قبلا تمام چیزهایی که امروز شما میخواهید نشخوار کنید را غربی ها گفته اند و ما برای آنها جواب دادیم چه برسد با شما که ریزه خوار سفره آنان هستید و در وبلاگتان آرزوهای موهومی را کرده اید که خود زنان غرب از دروغ بودنش آگاهی پیدا کرده اند
منصور صادقی
جمعه 12 دی 1393 14:34
از وقتی تفکرات فمینیستی در جامعه ما به اسم مردسالار بودن جامعه ایرانی د جامعه شیوع پیدا کرد مشکلات اقتصادی ایجاد شد و پسرها و مردها از زادواج دلزده شدند. زیرا ازدواج دیگر برای آنها فایده ای ندارد. انسان ازدواج می کند تا آرامش کسب کند نه آنکه با همسری خودخواه و منفعت طلب و نان به نرخ روز خور آرامشش به تاراج رود. من به عنوان یک جوان دو سال عمرم در سربازی از دستم رفت که می توانست صرف کار و کسب پس انداز و سرمایه زندگی شود. هیچ وقت حاضر نیستم با آمارهای بالای طلاق در تهران، چند سال هم صرف سربازی خانمم شود و مجبور شوم صبح تا شب کار کنم تا اقساط مهریه زنم را بدهم.
جمعه 12 دی 1393 12:20
خانم ف اگه فکر میکنید این شرایط سنتی = بردگی زنه حاضرید با شرابط برعکس با من ازدواج کنید؟ یعنی من مهریه داشته باشم و نفقه بگیرم و خونه و ماشین و.. از شما باشه؟ من خانه داری کنم و شما با این مخارج سنگین کار کنید و خرج جفتمون رو بدید؟ در عوض حق طلاق هم برای شما. 2 سربازی هم بهتون تخفیف میدم بجای حاملگی ای که نمیتونم. خوبه؟ اگه راضی هستید بفرمایید لطفا. من جهاز میارم ولی شما عروسی بگیرید و خونه بیارید و به جای سرویس طلا برای من یه ساعت گرون قیمت معادل قیمت یک سرویس بخرید. میدونید خرید خانه برای کسی که به اصطلاح بچه پولدار نیست مساوی با ده ها سال کار سخت و به قول شما بردگی برای صاحب کار تا بتونه خونه ای فراهم کنه که شما فقط میخواید اندکی کارهاشو با لوازم دیجیتال و مدرن امروزی انجام بدید.
این ف هموم ترشی بادمجونه
جمعه 12 دی 1393 12:14
این عسل نکبت دوباره سر و کلش پیدا شده. نکبت برو وبلاگ خودت کامنت بذار دختره ی روانی عوضی. حرف های فمینیست ها رو اینجا نزن
ف
جمعه 12 دی 1393 04:18
برید بابا البته این فکرا مال عهد بوقه ان شاله که بتونید همچین دخترای احمقی پیدا کنید زن که برده باشه حقشه حقشو بخورید اصولا دخترا الاته اخرین تصمیمشون ازدواجه البته مرد زندکی پیدا بشه که نیس چیتون کمه زور که دارین ازادیچچه شرعی چه قانونی دارین نگزان تجاوزم نیستین پس......
امیر
جمعه 12 دی 1393 01:43
ممنونم. متاسفانه در سریال شبکه سه که اخیرن پخش میشود به نام همه چیز آن جاست. تصویر نادرستی از مردان غیرتی ارائه داده میشود. به نحوی که غیرت مساوی است با توحش و جنون. متاسفم برای صدا و سیما
منصور صادقی
چهارشنبه 10 دی 1393 20:49
بسیار جالب بود. البته طبیعی است که هر کسی نمی تواند از عهده این کارها بر بیاید. لذا مجرد بمانیم بهتر است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو