کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - اشتغال بی رویه زنان و بیکاری مردان


با رویت لینک زیر در مورد تعداد مدیران  زن در یکی از مردانه ترین مکان های دولت اطلاع پیدا کنید و تخمین بزنید در جاهای دیگر وضع به چه منوال است و متاسفانه پیوسته شعار تشویق زنان به مدیریت و یا حتی زورگویی به افزایش تعداد مدیران زن در جریان است، چنانچه نسل های گذشته را کنار بگذارید متوجه خواهید شد که تعداد شاغلین و مدیران زن در نسل های جوان تا چه حد بالاتر از مردان است:
متاسفانه با تشویق رسانه ملی و دولت و تمام ارگانهای این کشور به اشتغال زنان، همه چیز با هم به تضاد رسیده است. به گونه ای که زنان تمام ادرات و همه محل های کار را پر کردند و در انتظار شوهرند و مردان همه بی زن، بیکارند و کسی به آنها زن نمی دهد. زنانی که شعار برتری در انجام مسئولیت می دهند اما با این حال باز از مرد بی مسئولیت گریزان اند و به وی انگ می زنند. اگر واقعا خود را در انجام مسئولیت های جامعه و خانه برتر از مردان می بینید پس دیگر چه انتظاری از مردان دارید؟ تن فروشی بسیار برتر از فطرت فروشی و روح فروشی و دین فروشی است. تن خود را فروختن بهتر از روح خود را فروختن به تمایلات سخیف نفس در راستای غرور فمنیستی است. جنایت به معنای تن کشی یک فرد دیگر برتر از این است که فطرت تعداد زیادی انسان را کشتن و به بازیچه گرفتن. در این جامعه بیمار که احکام دین به تضاد رسیده و تفاسیر کاملا متناقض از احکام دین می شود چه انتظاری می توان داشت؟ در تمام تاریخ بشر، تمدن بشری با تمام فراز و نشیب هایش مدیون خانواده بوده است و امروزه با اشتغال بی رویه زنان و بیکاری مردان و تعویض کافرانه زن و مرد آن هم به نام دین عملا قلمرو تمدن به سر رسیده است. اگر دقت نمایید اغلب زنان دارای پست چه در ایران و چه در کشورهای دیگر بسیار بد هیبت و مردوار هستند، به گونه ای که هر مردی در مواجهه با آنها نمی داند چه نقشی باید بازی کند؟ مسلما تنها راه منطقی برای مردی که زندگی با  این گونه زنان را برگزیده  است این است که خود را زن کند. خوب مسلم است در چنین وضعیتی عملا تمدن به اتمام می رسد زیرا مسیر چنان بر خلاف فطرت است که امکان بقا ندارد. بالعکس زنان در مقابل مردان زن صفت چگونه می توانند رفتار کنند؟

متاسفانه یکی از اموری که این روزها بسیار رایج شده است، توصیف چهره فمنیستی از حضرت فاطمه است. همانطور که همه می دانیم پیامبر کارهای خانه را به فاطمه و کارهای بیرون را به علی واگذار کرد و اتفاقا حضرت فاطمه از این تقسیم بندی بسیار خشنود و راضی شد. طبق عملکرد پیامبر الگویی که بسیاری از افراد در راستای اشتغال زنان از پیامبر گرفتند چیست؟ این چه الگویی است که با اصل ماجرا چنین تضاد دارد؟ همه ماجرای تقسیم وظایف حضرت فاطمه و علی را توسط پیامبر شنیده ایم و همه از حدود سن ازدواج و شهادت حضرت فاطمه  و نیز تعداد فرزندان ایشان و ماجرای پینه بستن و ... اطلاع داریم. کدامیک از این ویژگی ها با شرایط و ایده هایی که امروزه تبلیغ می شود همخوانی دارد؟


نظرات()   
   
سامان امامی به منصور صادقی و fkk
جمعه 3 بهمن 1393 19:31
چرا وبلاگ نمی زنید؟ باور کنید نه وقتی میگیره اما کلی تاثیر داره. جناب fkk یاس و نامیدی را به خود را ندهید. اگر این دنیا پر از مشکله، راه و حل ها بیشتر از مشکلات هست. عجله هم نباید کرد و هیچ گاه نباید از خدا نا امید شد و یا در کار خدا عجله کرد.
در پاسخ به منصور صادقی
جمعه 3 بهمن 1393 13:24
آقای منصور صادقی اولا گفته شده بود یهودی ها و اسراییلی ها به ایرانی ها دشمنی نداشتن نه مسلمونا.
ثانیا اینکه اگر شما اثری از اسلام در این مملکت کافر ایران دیدی اونوقت ما رو به اسلام
منصور صادقی
جمعه 3 بهمن 1393 06:03
خدا صبور و بردبار است. به موقعش یک زلزله 8.5 ریشتری می فرسته تهران همه رو با هم شخم می زنه می فرسته جهنم.
تقریبا همه کارشناسان زمین شناسی هم زلزله ویرانگر آینده تهران را تایید کرده اند.
برای مرگ عجله نکن دوست من. وقتی عزرائیل بیاد همه آنهایی که تا زنده بودند می گفتند ما از مرگ نمی هراسیم مثل سگ پشیمان می شوند و افسوس زندگی را می خورند. پس تا زنده هستیم قدر این چند روز زندگی در «دنیا» را بدانیم و به بطالت نگذرانیم.


ضمنا در پاسخ دوستی که گفته بود اسرائیلی ها زمان شاه با ما دشمنی نداشتند باید بگم که یهودی ها از ابتدای تاریخ اسلام همیشه مشغول دشمنی بودند و بزرگترین دشمنان اسلام هم یهودی ها هستند. این مسئله به طور واضح در قرآن هم اشاره شده. ضمنا اسلامی که یهودی ها با آن دشمن نباشند و آن اسلام هم با یهودی ها دشمن نباشد اسلام نیست و باید در مسلمانی آن دسته از مسلمانان شک کرد.
fkk
پنجشنبه 2 بهمن 1393 22:43
به نام الله.
با اجازه من با حرف شما مخالفم....
هر ساله همه جای دنیا انواع و اقسام بلایای طبیعی میاد... زلزله، سیل، طوفان، رانش زمین...
زلزله میاد سیستان و بلوچستان، 9 ریشتر، یک آجر پایین نمی افته تو این... اما همون زلزله باعث می شه کشور پاکستان 40 نفر بمیره...
دقت کردید 99 درصد زلزله هایی که ایران می یاد هیچ خسارتی نداره؟
اما تو کشور ژاپن سونامی میاد، نصف کشورشون ویران میشه..
تو آمریکا طوفان می یاد یک شهر رو از بین می بره..
تو فیلیپین، هند سیل می یاد مردمشون کوچ می کنند...
اما تو ایران چی؟؟؟؟
تا حالا کدوم شهر ایران از بی آبی، به مشکل برخوردند، آب چندتاشون یک ماه قطع شده؟؟؟
من این طوری نتیجه می گیرم که:
ژاپن و آمریکا و هند و روسیه که مسلمان نیستند خدا صبح تا شب بلا می ده بهشون.... لابد زن های ایران اونقدر ایمان دارن که "آسمان صاف و شب آرام" یا "همه چی آرومه من چقدر خوشبختم"...
نمی دونم شاید خدا هم از جاده انصاف خارج شده است.... زنان تهران لایق شدیدترین عذاب هستند اما پاسخ خداوند سکوت است!!! (نستعیذ بالله)
زمان احمدی نژاد چقدر باران می آمد ولی زمان روحانی آسمان هم با ما قهر کرده
پنجشنبه 2 بهمن 1393 21:44
لطفا با شهردار تهران مصاحبه کنید که چرا با وجود بحران آب در تهران برای خوشامد سرمایه داران پول پرست اقدام به ساخت دریاچه مصنوعی چیتگر با آب شرب پشت سدها نمودند؟
کدام کشور منابعش را این چنین حراج می کند
پنجشنبه 2 بهمن 1393 21:33
نظر جالب در الف :

در ازای مبلغ ناچیز 18 یورو ویزای یکساله به انها می دهند باور کنید تمام حاشیه شهر مشهد و روستاهای ان را پر کرده اند . پارسال کنسولگری اعلام کرد 450 هزار پاسپورت برای اففانهاتمدید کرده است تازه اینها کسانی هستند که مراجعه کرده اند جمع کثیری اصلا پاسپورت ندارند. فروختن فرصت های کار ، استفاده از منابع ملی در ازای فقط 18 یورو ! چرا برگردند ؟ کدام کشور منابعش را اینچننین حراج می کند ؟
جان ایرانی چقدر کم ارزش است
پنجشنبه 2 بهمن 1393 21:28

http://alef.ir/vdcbsfb58rhbswp.uiur.html?253851

یک زن مدیر رادیو سلامت شد
پنجشنبه 2 بهمن 1393 18:52
طی حکمی از سوی معاون صدا، صدیقه اعتماد سعید در سمت مدیر شبکه رادیویی سلامت منصوب شد.
به گزارش ایسنا،‌ دکتر صدیقه اعتماد سعید پیش از این قائم مقام رییس شورای سیاست‌گذاری سازمان صداوسیما بود.

پیشتر علیرضا بهفر مدیریت شبکه رادیویی سلامت را بر عهده داشت.

نسرین آبروانی - معاون صدا - تنها معاون زن در دهه‌های اخیر در سازمان صداوسیماست. صدیقه اعتماد سعید هم تنها مدیر شبکه‌ی زن در دوره ریاست محمد سرافراز در سازمان صداوسیما محسوب می‌شود.
سایت مازوخیستی و سکولار تابناک " بر اساس تحقیقات دانشگاه لوند سوئد پرندگان ماده از نرها حافظه قوی تری دارند!"
پنجشنبه 2 بهمن 1393 11:11
همه دنیا میدونن سوئد فمینیستیه و دانشگاهاش ارزشی ندارن این بی بته ها رفتن چی ها رو می نویسن.
یادمه چند وقت پیش خبر مشابهی گذاشته بودن که حافظه زنها قوی تره و این حرفها و به همین دلیل برای مدیریت بهترن!
بر پدر پدرسگشون لعنت
چهارشنبه 1 بهمن 1393 22:21
آیه(الرجال قوامون علی النسا)رو این جماعت عالم نمای تهی مغز در بهترین حالت در حد یه تقسیم کار در سطح منزل تعبیر میکنند اونهم نه به معنای ولایت مرد بلکه به معنای در خدمت خانواده بودن مرد در حالی که ما هر چه زیر و روی این آیه و آیات و روایات مرتبط رو بررسی کردیم دیدیم که از دو اسم عام (رجل=مرد)و(نسا=زن)استفاده شده و اثری از (زوج=شوهر)و(زوجه=جفت)نیست پس نتیجه می گیریم منظور و مراد این آیه قوامیت و ارجحیت کلی مردان بر زنان بوده نه فقط در روابط زن و شوهری.بعلاوه یه شیر پاک خورده ای می گفت گیریم که شان نزول این آیه در همون باب روابط زن و شوهری باشه باز هم چطور ممکنه زنی که در حریم خانواده مرئوسه مجوز داشته باشه که در مجامع اجتماعی صدها مرد رو ریاست و امر و نهی کنه؟
اگه این حضرات کمر به قتل احکام اسلام بستن لااقل این کار رو کامل انجام بدن و آزادیهای نوین مردان رو هم به رسمیت بشناسند این که نشد قوانین مربوط به ما همون باشه که هست ولی هرجا که بحث از نظام حقوقی درباره زنه دگرگون شه!!
سید
چهارشنبه 1 بهمن 1393 13:24
احادیث آخرالزمانی پیامبر دقیقا عینیت داره با دوران ما.
یکی از احادیث ایشون اینه که در آخر الزمان برای هر 50 زن تنها یک مرد پیدا میشه که کفولیت شون رو قبول کنه و باهاشون ازدواج کنه. البته پیغمبر در احادیث دیگر اشاره کرده که چرا این اتفاق می افتد مثل حدیث معراج یا ... . امام علی هم همینطور.
خدا ظهور امام زمان را برسونه. واقعا خسته کنندس. آدم بمیره نباشه در چنین دنیایی زندگی کنه.
مطمئن باشید هم بسیاری از دخترها آرزوی مرگ می کنن و هم پسرها. زندگی خلاف فطرت الهی انسان ها نتیجه ای جز این نداره
سید
چهارشنبه 1 بهمن 1393 13:15
نیازی به کتاب نیست. بر می دارن آیات قرآن و احادیث رو سلیقه ای انتخاب می کنن و تفسیر به رای می کنن. با این کار هم دین رو به بازی و مسخره می گیرن (کاری که مکذبان خدا و پیامبران در طول تاریخ انجام دادند رو فمینیست ها در عمل انجام میدن:
به بازی گرفتن دین برای امیال شخصی = تمسخر دین)
هم دین جدیدی برای خودشان می سازند.
دین اسلام امروز با دین اسلام 100 سال پیش از زمین تا آسمان فرق داره.
سید
چهارشنبه 1 بهمن 1393 13:13
در آینده بسیار بیشتر می شود.
الآن کافی است به ادارات زیر مجموعه قوه قضائیه مثل ساختمان اداره اسناد و املاک کشور در ضلع شمالی پارک شهر مراجعه کنید حداقل 70 درصد کارمندانش و مدیرش (خانم آرش) زن هستند.
اصولا پایین نگه داشتن حقوق یک سیاست فمینیستی است که میخوان پسرها رو بی انیگزه کنند که نیان توی کار دولتی و دخترها برن توی کار دولتی.
دوستان بدونید دخترهایی که برن در این کارها نه تنها به پسرها خیانت می کنند بلکه خیانتی بزرگتر مرتکب می شن و آنهم حرکت در مسیر کفار است. پس هیچ وقت یک زن کارمند یا زن بازنشسته کارمند را تکریم و احترام نکنید. چون به خودتان و آرمان هایتان پشت کرده اید.
آمریکا در افغانستان به طور کامل حضور دارد دقیقا همین سیاست هایی که مسئولین کشور ما اجرا می کنند را داره واسه آمریکا می پیچه که اجرا بشه. پس فرق کشور ما با کشور اشغال شده افغانستان چیه؟
میلاد حمیدی
چهارشنبه 1 بهمن 1393 13:01
همین روزا یک کتاب به اسم آیات فمینیستی میدن بیرون شبیه آیات شیطانی
مینویسن "النساء قوامات علی الرجال" و ...
سید
چهارشنبه 1 بهمن 1393 12:56
مقاله ای بسیار خوب بود.
یکی از دوستان می گفت معاون آموزش پرورش یکی از مناطق تهران که یک زن هست ماهی 4.5 میلیون حقوق می گیرد حالا مقایسه کنید با حقوق مدیران سازمان ها و دستکاه های وزارتی. دور از انتظار نیست که همین زن هایی که شما عکسش را گذاشتید ماهی 10 میلیون تومان حقوق بگیرند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic