تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - دلیل واقعی عدم ازدواج مردان

متاسفانه کشور ما هم مثل بسیاری از کشورهای دیگر تنها به فکر افزایش جمعیت افتاده و در پی ایجاد تشویق و تبلیغ برای ایجاد فرزند است. اما از یک موضوع فطری که مرز و جغرافیا نمی شناسد غافل مانده است. موضوعی که تمام جهان را در بر گرفته که البته خود نشان دهنده فطری بودن مسئله است. زیرا فطرت مرز ندارد  و محدود به زمان و مکان نیست که بگوییم با مدرنیته فطرت و ماهیت وجودی انسان عوض می شود.

همچنین فرزندآوری به هر قیمتی مناسب نیست. مانند کشورهای غربی که خیلی از فرزندان اصلا پدر مشخصی ندارند. یا اینکه فرزندانی عقده ای و بی بنیان هستند و از کمبود عاطفه و محبت رنج می برند.

 

دلیل اصلی عدم تمایل  ازدواج مردان (زیرا مردان پیشنهاد ازدواج را می دهند) در دهه های اخیر به علت پوچ دیدن این امر در رفع نیازهای فطری شان است. در اصل فلسفه وجودی زن که طبق قرآن آرامش دهی است از بین رفته و همین امر فلسفه وجودی زن را خدشه دار کرده است که جامعه را به سمت فساد و نابودی می کشاند. البته مردان هم خود در این روند بی تقصیر نبودند اما به هر حال مسئله این است. مسئله ای که راه و حل مشخصی نیز ندارد و نمی توان با راه و حل های مقطعی آن را حل نمود. از انجایی که زن و مرد شبیه به هم در حال جلوه کردن اند لذا این امر خلاف فطرت خود به خود انسان و بخصوص مرد را نسبت به جنس مخالف سرد کرده است و تنها عده ای از مردان از روی شهوت به جنس مخالف رجوع می کنند. باید دانست که اگر آرامش دهی زن از بین رود قطعا جامعه دست به گریبان انواع فساد و مخدرات و انحرافات است که همین امر در جهان با سرعت زیادی در حال رخ دادن است تا انسان را نابود کند. باید یادآور شد که اصولا اشتراکات و افزایش اشتراکات بین زن و مرد و نیز تببین سیستمی که در قصد افزایش اشتراکات زن و مرد را دارد و در صدد مخفی کردن تفاوت زن و مرد باشد کاملا متضاد با فطرت بوده و انزجار و عذاب روحی را به هر دو جنس وارد می کند. از آنجایی که مردان از زنان خواستگاری می کنند و شروع کننده ازدواج مردان هستند، لذا رد پای فطرت را که مرز جغرافیایی ندارد، می توان به ویژه در کشورهای فمنیستی دید.


نظرات()   
   
math playground green mission
پنجشنبه 2 اسفند 1397 06:43
Good post, thank
math playground green mission
پنجشنبه 2 اسفند 1397 06:43
Love post, thank
foot pain
سه شنبه 14 شهریور 1396 17:54
What's up, its nice post on the topic of media print, we all be aware of media is a fantastic source of facts.
یکی
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 15:28
شما مردها درصد زیادیتون حرام زاده هستید...

در گذشته دختران رو به زور شوهر می دادن، در حالیکه اونها راضی به اون ازدواج نبودن و اونعقدی که زن یا مرد راضی نباشن و از سر اجبار بله رو بگن باطله و بچه های حاصل از اون ازدواج هم حرامن... علت زن ستیزی و مرد سالاری شما اینه که سالم نیستین فرزند حلال نیستین و روان سالمی ندارید که چشم دیدن رشد و شادی زنان رو ندارید.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : حماقت شما پایان ندارد
اولا اگر دختر راضی نباشد عقد صحیح است و همین دروغ شما نشان میدهد چه کسی حرام زاده است که به دین دروغ می بندد ، مواردی که عقد باطل است استثنایی هستند
دوشنبه 18 اسفند 1393 01:54
تمدن یعنی نفوذ زنان پاکدامن در جامعه...تمدن یعنی وفاداری به همسر...تمدن یعنی متعهد بودن برعقد قراردادازدواج ...تمدن یعنی وفای به عهد...
دوشنبه 18 اسفند 1393 01:50
خداریشه ی فساد رااز جامعه ریشه کن کند...الله اعلم
مادر شیطان صفت ۲۵ ساله تا سرحد مرگ کودک ۴ ساله‌اش را کتک زد و متهم به قتل وی شد.
یکشنبه 12 بهمن 1393 06:43
پسر ۴ ساله به نام «زاخاری دوترو» بعد از اینکه مادرش «جسیکا دوترو» او را به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم قرار داد، جان خود را به طرز دردناکی از دست داد.دلیل مرگ پسر ۴ ساله، پاره شده روده‌ها در نتیجه ضربه‌های شدید به شکم کوچکش گزارش شده است.برای قاضی دادگاه ایالت اورگان آمریکا، تنها ۱ ساعت زمان برد، تا حکم نهایی خود را در نتیجه این اقدام وحشتناک اعلام کند، دادگاه مادر بدذات را به ۲۰ سال زندان محکوم کرد.

این زن همچنین ۲ کودک دیگرش را نیز مرتب مورد ضزب و شتم وحشیانه قرار می‌داد اما نه به اندازه اینکه «زاخاری» ۴ساله را تاحد مرگ کتک زد و او را کشت.دختر این زن به ماموران پلیس گفت که مادرش و نامزد او آنقدربرادر کوچکش «زاخازی» را با مشت کوبیدند و به روده‌هایش ضربه زدند تا زمانی که او دیگر نفس نکشید.

گفتنی است، مرگ دردناک این کودک بی‌گناه ده‌ها هزار نفر از مردم ایاات اورگان آمریکا را متاثر کرد که چگونه یک مادر تا این حد می‌تواند بی‌رحم و وحشی باشد.
----------------------------------------------------------

بی احساس شدن مادران نتیجه مردواره کردن زنان هست که در کشور خودمان هم در حال اجراست. نگران باشید که در آینده از این زنان و مادران در جامعه ما فراوان خواهند گشت.
افزایش ۹ درصدی طلاق و نگرانی از آمارها/ توضیحات مرادی درباره شیوع واژه زن ذلیلی در جامعه
یکشنبه 12 بهمن 1393 06:38
خیلی جالبه. ایشون به همه مسائل پرداختند به غیر از سیاست هایی که زن ها رو از خانه به دانشگاه ها و دستگاه های شرکتی و دولتی کشانده و شاغل کرده. انگار نه انگار علت اصلی بالای طلاق ها، مرد شدن زنهاست و اشتغال و تحصیلات شان نیز در این امر دخیل بوده است. انگار نه انگار که بند 14 سند چشم انداز 20 ساله در افزایش آمار طلاق دخیل است. انگار نه انگار اصل 20 قانون اساسی در شکل گیری این روند دخیل بوده است. انگار نه انگار!
زنان نباید از خانه دار بودن خجالت بکشند/ اشتغال زنان در کشور ما نیازمند بازنگری جدی است
یکشنبه 12 بهمن 1393 06:31
در خصوص خانه داری تعریف روشنی از نگاه فقهی و حقوقی وجود دارد. چرا که ما مفاهیمی مانند مادری و همسری را داخل مفهوم خانه داری نمی دانیم، زیرا این ها در واقع مفاهیم حقوقی متفاوتی دارند. خانه داری انجام امور داخلی خانه است مانند نظافت و آشپزی و امور این چنینی. کارهایی که در چارچوبه منزل انجام می شود و معمولا هم از نظر جامعه شناختی یک مفهوم زنانه به حساب می آید. اما در عین حال فروعاتی در فقه وجود دارد که انجام همین امور را ممکن است بر عهده مرد قرار گیرد.
«چگونه خانواده را نابود کنیم؟!»
یکشنبه 12 بهمن 1393 06:29
به بهانه شرکت هیئت ایرانی در دوره ی فشرده ی آموزشی فنلاند
2 سال برن سربازی بیان بعد باز هم نتونن از یک سری مزایا استفاده کنن/بستر سازی برای زنان
یکشنبه 12 بهمن 1393 06:10
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرایط توجیه غیبت مشمولان غایب را تشریح کرد. سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط توجیه غیبت مشمولان از سربازی اظهار کرد: در حال حاضر که تا 22 بهمن ماه تنها اضافه خدمت تمامی مشمولان غایب بخشیده شده و می‌توانند به سربازی بروند البته تبعات و مجازات ناشی از این غیبت همچنان سر جایش است به عنوان مثال مشمول غایب نمی‌تواند از یک سری مزایا و تسهیلات یا معافیت‌ها استفاده کند.
ب
شنبه 11 بهمن 1393 22:22
برید گمشید.
شنبه 11 بهمن 1393 15:59
ببین صاحب نظر پایینی!این شرایطی که ذکر کردی شرایطیه که خود هم جنسان شما از ابتدا انتخاب کردن و ازش هم خیلی راضی بودن ولی نمیدونیم چی شده حالا که معما حل گشته و همه چی تسهیل شده یهو سر و کله همون هم جنسای شما پیدا شده و خواهان ندیده گرفتن تفاوتهای عمیق بین جنسی و مساوات(نه عدالت)شده اند!!!
سارا
شنبه 11 بهمن 1393 12:46
سلام اقایون

یعنی باور كنید باور كنید از ته ته قلبم می گم الهی خدا ریشه زنا خشك كنه بحق فاطمه زهرا تا دیروز فكر می كردم ما زن خوبیم ولی حالا میگم ما خود شیطانیم اصلا به شیطون درس می دیم از این بالاتر
اقای منصور اقای احساس هر چی میگید راسته از این به بعد هر چی فحشم به زنا بدین من می گم حق داریم ما زنا به قول یكی از اقایون اینجا جامون همون پستوی خانه هاست كه عین موش زندونیمون كنن .وسلام

اصلان تو كار خدا هم موندم یعنی این همه كسافت كاری نباید یكاری كنه این كثافتو فقط خدا میتونه جم كنه .
پاسخ میلاد حمیدی : لطفا خزعبلات نبافید. این دروغهایی که شما به ما نسبت میدید باید برید توی سایت های زنان ببینید همشونم مجوز دارن.
کسی با زنها دشمن نیست.
شما هم نماینده زنها نیستی. خودت رو بیخود به حساب نیار.
نیازی هم به نظر دادن شما نیست.
جای امثال شما در ویترین مغازه هاست نه پستوی خانه ها...
یا اینکه مثل کفتار بشید رئیس گروه. یا اینکه مثل خوک بعنوان مسئول جلوتر از وزیر راه برید و خودتونو به اجنبی نشون بدید!
یا این که لاس و پلاس بکنید با سرمایه دارها...
تو کار خدا هم نمیخواد بمونی در کار اون کفتار صفت هایی بمون که خلاف امر خدا به یک سری زن شیطان صفت و پلید پست و مقام دادن و حال روز ما شده این! و اگر ادامه پیدا کنه بیمارانی بیشتر از شما تشکیل میشه و نتیجه ای جز نابودی مردم و در نتیجه نظام در پی نخواهد داشت.
این خط این نشان
میلاد حمیدی
شنبه 11 بهمن 1393 09:36
ممنون از آقای امامی بابت این مطلب مفید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها
html] [/html]