کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - مبارزه با اتهامات فمینیستها
شنبه 15 فروردین 1394  04:36

شیطان فمینیسم

یکی از اهدافی که در پست های این سایت دنبال می شود، اشاعه بحث هایی در برابر برچسب تحجر که فمنیسم مدام از آن استفاده میکند است. همه انسانها بت پرستی را مربوط به دوران تحجر می دانند اما امروزه ریشه مکتب ضاله فمینیسم را همین بت پرستی تشکیل میدهد.
افکارو عقاید خرافی که توسط فمنست ها به بت تبدیل گردیده و هرکس با آن مخالفت کند به او برچسب تحجر زده می شود.
 اولین بت پرست خود شیطان بود که شروع به تجسم خدای توهمی در کنار خدای واقعی کرد و در واقع یکتا پرستی را کنار گذاشت. زمانی که خداوند به وی گفت که در برابر انسان سجده کن ، امتناع کرد و گفت که من فقط در برابر خدا سجده می کنم. کدام خدا؟ خدای ذهن و ایده خودش. خدای توهمی خودش، زیرا خدای واقعی که یکتاست خودش امر به سجده در برابر انسان کرده بود. در اصل کار او تنها عدم فرمانبری از خداوند نبود بلکه وی ادعا می کرد که من تنها خدای خود را می پرستم و در برابر او سجده می کنم و چنین خدایی را خود ساخته بود زیرا خدای واقعی آن را نمی خواست. ریشه بت پرستی نیز طبق قرآن، خدای ذهنی انسانهاست.
 طبق فرموده قرآن، کافران خدای ذهن خود را می پرستند که در پست های قبلی بدان اشاره شد. همین خدای یکتا زنان را امر به اطاعت از مردان کرده و مردان را قوام بر زنان دانسته است اما بسیاری از فمینیستهای اسلامی امروز این استدلال را مطرح می کنند که زن هم خدای خودش را دارد و مرد هم خدای خودش را دارد و نیاز به اطاعت و تمکین از مرد نیست و در تمام زمینه ها از مادی و معنوی فقط باید از خدا اطاعت کرد و اطاعت از مرد حتی  مومن ، نیز کفر محسوب می شود. مسلما در راه کفر زن مجبور به اطاعت از مرد نیست لبکه این اطاعت در امور مادی و دنیوی و بعضا معنوی از مرد  مومن است. اما همین نیز از سوی این فمینیستها رد می شود و تمام تلاشهایشان در راستای عمل نکردن به این مهم است.
 برای انجام ندادن دستور خداوند در این زمینه کم کم نیاز زن به مرد انکار می شود چنانچه می گویند، چون نیازی به مرد نیست پس تمکین و اطاعت در امور مادی و معنوی معنا ندارد. اصلا هدف از کار و تحصیل و ایجاد جو آن در میان دختران تنها برای رسیدن به این مرحله است. اصولا انکار نیاز به جنس مخالف، انکار نیازهایی است که خدا در انسان نهادینه کرده است لذا به انکار خود خدا هم می انجامد. برای همین است که عده ای از کافران، بهشت توصیف شده در قرآن را بهشتی کاملا خسته کننده و مربوط به زیر شکم و شکم انسان می دانند. در اصل چون آنها نیازهای خود را انکار کردند لذا وقتی حرفی از نیازهای انسان در قرآن (که توسط خدا در انسان نهادینه شده) و رفع آنها به نحو احسنت در بهشت می شود ، آن را پیش پا افتاده و مسخره می خوانند و خدا را منکر می شوند.
حال آنکه این افراد در همین دنیا برای ارضای اموری که پیش پا فتاده میخوانند انواع دروغ و دغل را مرتکب می شوند از روابط نا مشروع گرفته تا خوردن پول های حرامی مانند مهریه های نجومی که با فریب و کلاهبرداری بدست می آورند .
در اصل امروزه انسانها بتهای زیادی را می پرستند و بت اعظم ، نفس پرستی و ثروت دوستی است ، بت دنیا که انسانها را برده خود ساخته و با نام مدرنیته به رجعت به سنتهای انسان غار نشین و بیابانگرد کشانده است.


نظرات()   
   
چهارشنبه 19 فروردین 1394 11:14
مردان هم پخی نیستندیک مشت عوضیه شهوت ران
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : اگر این درصد از مردان شهوت ران نبودند شما زنها نمیتوانستید اینقدر از ماده بودنتان سوء استفاده کنید و شغل و اموال جمع کنید
دوشنبه 17 فروردین 1394 22:01
زن کلا هیچی نیست.....
...
یکشنبه 16 فروردین 1394 22:58
زن خیلی خیلی بیجا کرده تمام تمامیت مرد باشه یه دفه بگو زن خداس دیگه عجب خود شیفتن این زنیکه های فمنیست
یکشنبه 16 فروردین 1394 22:22
بله.... اگه مقصود از زن، فاطمه زهرا باشه،
زن شاید بتونه تمام تمام تمامیت زندگی مرد باشه...
متأسفانه، زن هم در طول تاریخ و در اثر تلاش مجدانه لشگر شیطان زمان (فمنیسم) از زن بودن تهی شده است...
یکشنبه 16 فروردین 1394 20:22
نام: خانوم
جنس: ظرافت
ویژگی: احساسی بودن
توانایی عاشقی: دلبستن به یک نفر
دلخوشی: پیچ و ناب موهایش
ایثار: تقدیم جوانی به فرزند
توانایی: ایجاد آرامش
بهترین صفت: مادری
نیاز: مردانگی
تمایز: زیبایی
لقب: بانو
دل: نازک
برایش مرد باشید برایتان خانوم میشود
زن طرافت زندگی نیست
زن روغن مابین چرخ دنده های نخراشیده زندگی نیست
زن مسکن دردهای زندگی مرد نیست
زن تمام تمام تمامیت زندگی مرد است
یکشنبه 16 فروردین 1394 16:15
عکس پستت خیلی تمیزه،یعنی خود اصل جنس ماهیت ابلیسای فمنیسته!!
یکشنبه 16 فروردین 1394 06:45
اگر به توافق برسن میتونن هیچ کدام از شروط درج شده را امضا نکنند.
زهرا
یکشنبه 16 فروردین 1394 01:37
ازانجمن حمایت ازحقوق مردان سوال داشتم این که شروطی که دولت درسندازدواج داده
واگردوتازوج یعنی هم زن وهم مردبگن که این شروط درازدواج مانیست دوتاهمسرمیگن هاوازدواج مابراساس احکام اسلامی است بعدقبول میکنن انشاالله
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : بله شروط را میتوان امضا نکرد
شنبه 15 فروردین 1394 11:32
پرستش یک چیزی یعنی احساس وجود و هویت و آرامش گرفتن از یک چیزی
شنبه 15 فروردین 1394 11:31
بت اینها مقدس تره نزد خودشون تا بت پرستهای سابق، باید معنی پرستش معلوم بشه. پرستش این نیست که بگی من خدا را می پرستم پس خدا پرست شدی. پرستش به احساس وجود و هویت و آرامش گرفتن از یک چیزه. و این مقصود قرآنه.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic