تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فمینیستی

گناهان کبیره

به سایتهای مذهبی که رجوع کنیم از اعمالی مثل خودارضایی، همجنس گرایی، زنا و ... بعنوان معصیت یاد می شود و این اعمال حرام دانسته می شود. خوب این دقیقا درست است اما آیا غیر از این است  که این اعمال ناشایست  تنها در نتیجه افکار ، شرایط  و محیط اجتماعی مشرکانه امروز پدید آمده است؟
 متاسفانه سبک زندگی انحرافی که تشدبد کننده و دلیل اصلی این گونه اعمال است خیلی خوب قلمداد می شود ولیکن تنها به خود این اعمال بدون در نظر گرفتن علل ارتکاب آن، بسنده می شود. این جاست که باید دجال امروز را شناخت. دجالی که علم را ضد علم و دین را ضد دین می کند و این دجال در اصل زاییده نفس اماره است. امروزه مشخص است که نفاق به طرز پیچیده ای ایجاد شده است و شما شعار مردمان منافق امروز را مینید که اظهار تمایل به کمک به دیگران و بشر دوستی می کنند، مثل زنانی که حضور در جامعه خود را به عنوان خدمت به خلق و جامعه قلمداد می کنند.  این گونه افراد این گونه به دیگران کمک می کنند: ابتدا دیگران را له می کنند و حق آنها را به خاطر حرص های توهمی خود می خورند و بعد به آنها به ظاهر صدقه می دهند لذا به علت صدقه دادن، خود را مستحق قداردانی می دانند. 
این روال، اساس بسیاری از موسسات و افراد به ظاهر متمدن، و قدرت های بزرگ دنیاست. اما همین افراد از عدالت حقیقی اولیه که انسانها برخوردار بودند بسیار وحشت زده اند زیرا دیگر در این عدالت نمی توانند به واسطه صدقه دادن ریاکارانه، خودشان را نزد دیگران خوب جلوه دهند تا بدین وسیله هویت یابند. این اساس نزول پیوسته انسانها در طول تاریخ از زمان آدم و حوا تا امروز است. در پاسخ به اظهارات سخیف این فسم از انسانها باید گفت که احتیاجی به خدمت و کمک دروغین نیست بلکه اگر شما دست از تمایلات نفسانی خود بردارید، آنگاه کسی نیاز به کمک و خدمت شما ندارد. اکثر این برابری ها شامل همین موضوع هستند نکته جالب این است که گاهی این سوء استفاده در موضوعات دینی و با تحریف واقعیات گنجانده  می شو.

بهتر است چند مثال در باب خدمتهای دروغین و توهمی که هدفی جز شهرت طلبی نفسانی و توهمی ندارد آورده شود. مثال سس و صنایع غذایی در پستی آورده شد که مثلا زنی در رشته های مربوطه درس می خواند و خانه و خانواده را سرد و تنها می گذارد و یا کلا از هم می پاشاند تا مثلا در کارخانه های تولید مواد غذایی صنعتی کار کند و خیلی ها را هم بابت همین غذاهای صنعتی به سرطان و ... مبتلا می کند و نامش را خدمت به جامعه می گذارد. حالا این سرطانی ها باید به پزشکان تاجر مراجعه کنند تا آن پزشکان هم به اصطلاح خودشان خدمت کنند. اینجاست که خدمت کردن دروغین و ریاکارانه با بدبخت کردن مردم تبرایبا هدف  ایجاد هویتی برای نفس پلید، مشخص می شود. در دنیای به اصطلاح علم که همان علم اروپایی است از این موارد کم نیست. مثلا هروئین برای ترک تریاک اختراع می شود و اسمش در ان زمان خدمت می شود که باید از آن قدردانی کرد. این رسوایی را با این جمله معروف که همیشه در علم اشتباه و خطا است توجیه می کنند. اما چطور است که این اشتباهات هیچ گاه با اهداف مقدس نمی خواند؟ یعنی امکان ندارد کسی با هدف مقدس، کاری کند که ضربه مهلک به بشریت وارد نماید. نمونه اش پیامبران و امامان هستند. نیت این چرخه مهلک تمدن تنها ارضای نفس و دادن هویت به نفس اماره با خدمت ریاکارانه به خلق است. نمونه هایی از این دست بسیارند که اختراع رادیو اکتیویته و ... هم جزئی از آنان است. امروزه با وجود تشابه کامل زن و مرد که کاملا روندی بر خلاف روند توصیه شده ادیان دارد، چطور می شود توقع داشت همجنسگرایی نباید شایع شود؟ و یا این که سن ازدواج تا این حد بالا رفته و تشویق هم می شود، چرا  توقع داریم خودارضایی شایع نشود؟ چون خودارضایی باعث می شود که ازدواج نکنیم؟ یعنی باعث می شود که ازدواج به سبک فمینیستی امروزی نکنیم و میل بدان را از دست بدهیم. انجام ندادن خود این اعمال ناپسند به تنهایی کفایت نمیکند زیرا بعضی تفکراتی را در قالب دین رواج می دهند کاملا نتیجه آن گسترش این اعمال خواهد بود. به عنوان مثال، همجنسگرایی و لواط از تفکرات مهلکی سرچشمه می گیرد که در نهایت هم به هلاکت بشر می انجامد. مسلما در جامعه با شباهت کامل بین زن و مرد، همجنسگرایی ترویج می شود و برای همین هم در غرب همجنسگرایی چنان گسترش یافته که خیلی از سیاستمداران و روسای کمپانی هایی که کالاهای آن را ما به علت نیازهای کاذب و توهمی و جعلی خود مصرف می کنیم، علننا اعلام همجنسگرا بودن خود را کردند. در اصل زشتی این عمل به خاطر همان شیوه و منش و تفکر مهلک آنست .
کار پیامبران این بود که به مردم گوشزد نمایند که درست زندگی کنید و درست فکر کنید. مطابق با فطرت انسانی خود زندگی کنید. این مهم ترین موضوع است و اگر کسی زندگی مخالف فطرت را برگزید و تنها ظاهر برخی اعمال را حرام دانست، نه تنها از ظاهر آن اعمال نمی تواند فرار کند بلکه منافقانه و هلاکت بار زندگی می کند.


نظرات()   
   
math playground green mission
پنجشنبه 2 اسفند 1397 06:02
I like the blog of you
space cord coolmath
پنجشنبه 2 اسفند 1397 06:02
Good post, thank
بچه ها! قصه سازی به سبک فمینیست ها برای زنان قاتل. ما با یک طائفه بی دین و بی شرف و دروغگو سرکار هستیم. خیلی مراقب خودتون باشید. اینها از صد ها جانی هم خطرناکترند
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 15:11
http://www.seratnews.ir/fa/news/230902/از-ازدواج-اجباری-تا-زندانی-شدن-در-خانه-شوهر
به شیما
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 14:43
شیما خانم. من لز هستم. چه طوری میشه ببینمتون. میخوام ک... تون رو لیس بزنم!
شماره موبایل یا آدرس منزل تون رو می ذارید همین جا.
چه عجب!
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 11:03
توقیف نشریه فمینیستی زنان امروز به مدیریت شهلا شرکت توسط هیئت نظارت بر مطبوعات
عجب مملکتی
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 07:17

1-بیمه کارگران ساختمانی و قالیبافان و خبرنگاران ایرانی قطع شد!(رسانه ها)

2- معاون وزیرکشور:900هزارمهاجرخاجی جدید امسال بیمه میشوند( منبع خبرگزری تسنیم)

به این دوتا موجود عجیب الخلقه ساغر و شیما
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 23:52
پس بهتره بری و به دیار باقی بشتابی!!آخه از صبح که پا میشی تا شب هر چیزی که استفاده میکنی یا میبینی یا میخوری یا میپوشی تو همشون اثری از مردان مشهوده و تو که ازشون بدت میاد فقط مرگ میتونه آرومت کنه!!تازه اونجا هم گورکنت مرده و کفنت هم ماشین آلات مردونه تولید کردن!!!
درضمن اگه ازت پسری بدنیا بیاد که توفیق میخواد و بس اگرم دختری خارج بشه اون مرد بدبخته که باید بره خودشو چکاپ سلامت کنه پس نهایتا شما خودشو ناراحت نکن...!!
هه
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 22:08
ساغر و شیما خدا شفاتون بده ایشالا!!!!!!!تنفر از دیگران اون هم فقط بخاطر جنسیتشون خودش یه اختلال روانیه دیگه!
ساغر
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 21:50
بیا با من منم از مردا بدم میاد زنارو دوست دارم وقتی اینجا میام بیشتر ازشون بدم میاد
شیما
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 21:40
من و مامان و شیدا با هم بودیم. مامان دیگه خیلی پیر شده . با خواهرم راضیش میکردیم اما از وقتی خواهرم رفته من زورم نمیرسه تنهایی وادارش کنم. همش میگه خسته شدم.
خدا لعنت کنه شما مردا رو. اول یکی یکی دوستامو گرفتید حالا هم خواهرمو.
خواهرم داشت میرفت گفت مامان هم آخرش میره بابا رو بغل میکنه فکر خودت باش شوهر کن. اما من از همه شما مردها متنفرم. چیکار کنم متنفرم. میخوام داد بزنم.
دیگه از این دنیای نکبتی خسته شدم. از این دنیای پر از مرد خسته شدم.
نه تنها نمیتونم هیچ مردی رو دوست داشته باشم بلکه فکر این که یه پسر ازم به دنیا بیاد
دیوونم میکنه و از خودم متنفر میشم.
پاسخ میلاد حمیدی : شما به نظر روانپریش هستی تا همجنسگرا. بهتره برید مشکل روانیتون رو درمان کنید بعد به گرایش جنسی خودتون فکر کنید. کسی که همجسگرا هم باشه طبق همون تعاریف غربی از غیر همجنس متنفر نیست! بلکه تمایل جنسی نسبت به اون نداره. ممکنه دوستهای غیر همجنس هم داشته باشه و دوستشون هم داشته باشه اما باهاشون دشمن نیست.
به نظر من شما یک جور تنفر از جنس مخالف دارید که باید روانکاوی بشه. شاید اگر این مشکلتون حل بشه دیگه مجبور نباشید با جا زدن خودتون بعنوان همجنسگرا خودتون رو گول بزنید و قانع کنید.
قصد توهین ندارم ولی شما حتما به یه روانپزشک مراجعه کنید.
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 19:06
مادرت که هست... جای خواهرتو برات پر می کنه.
شیما
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 16:58
من تنهام. یه همجنس برای همخونگی میخوام.
خواهرم از وقتی ازدواج کرده دیگه باهام نمیخوابه.
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 16:44
مشکل اینجاست که همجنسگرا هم همجنسگراهای قدیم. الان که پسرها هم مثل دختران فکر نکنم حتی همجنسگراها و ... هم ازشون خوششون بیاد.
Amir Ensani
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 13:25
Eshtebahat ziadi toy in matn hast nemidoonam az koja shoro konam!
gar che mokhalefat hanishegi in site momkeneh be afraid in tasavor ro bedeh ke in site por shodeh az hamjens gera choon dar keshvarhay gharbi ke hamjensgaraha bishtar mashhoodan 99% gay jamehe nazarat in site ro darand va az zan badeshon miad kamelan va hoghogheshon vali bettor elmi sabet shodast ke hamjensgerayee chizi nist ke ba entekhab basheh. kasi ke hamjensfarast az rooz tavalodsesh sakhtar maghzi fard va felo entfeaalat shimyayee fard az rooz tavalod hamjens gara sakhteh on nozado...In chizi nist ke bekhayim rad konim choon elsm ino sabet kardeh...dar ayandeh age ejazeh bedid dar mored site zed zane in site bishtar sohbat mikonam magar inke faghat shimaha mikhahid faghat nazar khodetono bedoon hich mokhalefati inja sabt konid ke dar in sorat begid ke man dg inja chizi nanevisam va beram pay karam...ba tashokor va sepas az tak tak dustay khobam1 be omid hagh!
پاسخ میلاد حمیدی : ما نه همجنسگرایی رو قبول داریم ( طبق آموزه های اسلام) و نه با حقوق اسلامی زن مخالفیم.
ما مخالف حقوق غربی زن هستیم هر چند معتقدیم حقوق غربی زن به این چیزی که در ایران فمینیست ها میخوان (حقوق غربی + تشدید شده ی حقوق اسلامی) شرف داره.
ما از زن بدمان نمی آید. هم به زن کشش روحی داریم و هم جنسی. بین ما افراد متاهل هستن و زندگیهای موفقی هم داریم.
ما با تفکرات فمینیستی مخالفیم. شما لابد چون فکر می کنید فمینیسم چیز مثبتیه و فکر می کند به فکر زنهاست، پس در نتیجه مخالفین فمینیسم رو مخالف و دشمن زنها میدونید و در واقع به اشتباه خیلی از افراد دیگه دچار میشید که با سایت ما مواجه میشن. شما اگر فکر میکنید فمینیسم خوبه اصلا مطالب سایت ما براتون مفهوم نخواهد بود.
ما نه تنها ضد زن نیستیم بلکه معتقدیم با اهدافمون می تونیم خدمت بیشتری به جامعه و زنان داشته باشیم.
در واقع بیشترین خیانت رو به زنها همین فمینیست ها کردند.


دوست ما اینجا گفته عامل بوجود آمدن همجنسگرایی رفتار و فرهنگ جامعست. می دانید که محیط و رفتارها میتونن سطوح مواد شیمیایی خون رو تغییر بدن.
مثل محرک هایی که سبب عصبانیت میشن.
رفتارهای فمینیستی هم محرک همجنسگرایی میشن به دلیل تنفری که از جنس مخالف بوجود می یارن و رفتارهای خلاف طبیعتی که در جامعه رواج میدن و مشابه سازی زن و مرد رو سبب میشن.
این مشابه سازی هست که خطرناکه.
دوست ما داره میگه همجنسگرایی نتیجه این رفتارها و تفکراته که در عمل و در نهایت به همجنسگرایی ختم میشه.
در واقع پیشگیری بهتر از درمان هست و قطعا جلوگیری از ایدز از درمان اون به مراتب بهتره.
رفتارهای برابری خواهانه و یکسان نگرانه عامل سوق دهنده سرکشی زن و مرد نسبت به هم و گرایش به همجنس میشه.
این گرایش میتونه از گرایش جانبدارانه به گرایش همجنسخواهانه در قالب جنسی تعمیم پیدا کنه.
و این ها اسمش میشه محرک های محیطی بد.
گرایش جنسی چیزی جز تغییرات سطوح شیمیایی خون نیست و صد البته محیط نقش تعیین کننده ای در اون داره.
این در واقع تو دهنی به نظریه پردازان غربیه که همجنسگرایی رو چیز عادی میدونن.
اونها باید عصبانیت رو هم به همین طریق عادی بدونن. در حالی که دنبال کنترل خشم از طریق روان درمانی و یا دارو هستن.
پس چیز مشابهی هم برای کنترل تمایلات همجنسخواهانه می تواند وجود داشته باشد.
مثل ایجاد تغییر در متغیرهای محیطی و ساز و کارهای اجتماعی و سیاست ها اجتماعی و ...
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 10:58
بلاشک سردمداران و حامیان نابخرد جریانات کثیف و ضدانسانی فمنیسم در این قبیل گناهان جوامع بشری شریک جرم اند و در محضر خدای عزوجل مواخذه خواهند شد!
شنبه 5 اردیبهشت 1394 22:28
این متن به ریا پرداخته، یعنی امر به معروف ظاهری و ریاکارانه، خدمت ریاکارانه، ترک عمل حرام به صورت ریاکارانه و ظاهری و دروغین. ازدواج دروغین و تحریفی فمینیستی و ...
بخش کناری این سایت رو ببینید. فقط حوادث مردان رو پوشش داده
شنبه 5 اردیبهشت 1394 21:54
http://3pide.ir/داستان-واقعی-و-عبرت-انگیز-عاقبت-خشم-مفق/
شنبه 5 اردیبهشت 1394 20:52
خداییش خودت فهمیدی چی گفتی
میلاد حمیدی
شنبه 5 اردیبهشت 1394 17:08
مطلب مفیدی بود. از دوستان خواهشمندم برای مشاهده و نظر دادن به آخرین مطلب بنده در وبلاگ مردان ایران مراجعه نمایند.
پسر ۱۵ ساله، جنایت مادرش را گردن گرفت
شنبه 5 اردیبهشت 1394 15:21
الف تیتر جالبی انتخاب کردی.
ثابت کردی که حتی اگر زن، جنابت را مرتکب شده باشد میشه جوری تیتر زد که خواننده فکر کنه پسر 15 ساله جنایت کرده است. خیلی ک سکش ی الف.
شنبه 5 اردیبهشت 1394 11:30
از ضروریات مقام پیامبری (تمام انبیاء) عصمت و معصوم بودن است (از نظر مذهب شیعه)
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها
html] [/html]