کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - خانم ابتکار وقتی مردان را با رویکردهای فمینیستی بیکار و بی همسر میکنید خدایی نیست؟!!!

فمینیست ابتکار

این روزها شاهد تجمع کارکنان سازمان محیط زیست بودیم و اینکه انتقادات زیادی از عملکرد معصومه ابتکار شکل گرفته است. مثل همیشه معصومه ابتکار خودش را به مظلومنمایی و معصومیت زده و خطاب به منتقدان می گوید " خدایی هم هست"

این در حالی است که فعالیت های وی بیشتر از اینکه محیط زیستی باشد فمینیستی و ضد حقوق مرد بوده و در جهت شادی روح فمینیست های به درک واصل شده و فمینیست های غربی و حامیان آن ها در ایران بوده است!
زمانی که هر هفته شاهد از بین رفتن حیوانات کمیابی مانند پلنگ ایرانی هستیم، خانم ابتکار در اقدامی خنده دار در تجمع اعتراض به سگ کشی با اسید شرکت میکند!!!
سوال ما این است که خانم ابتکار، وقتی شما اغلب مدیران و کارمندان سازمان خود را پر از زنان و دختران مجرد با حقوق های میلیونی کردید که با غرور تمام با ماشین های لوکس و شاسی بلند خود به مردان بیکار دهن کجی میکنند و مردان محیط بانی با کمترین حقوق و مزایا شهید و جانباز می شوند، وقتی با نفوذ خود در شهرداری و دولت بی توجه به مردان بیکاری که زندگیشان وابسته به یک شغل است مشغول بیکار کردن مردان و در نتیجه تشکیل دادن زنان و دختران سرپرست خانوار هستید، آیا خدایی وجود ندارد؟
وقتی که گماشته های شما در مجلس و تریبون ها به انصار حزب الله اهانت میکنند، آیا خدایی وجود ندارد؟
وقتی که حتی اقدامات شما فریاد مردان کشورهای همسایه را هم بلند کرده است که سبب مستعد شدن مردم آن کشورها برای تجمع مقابل سفارت کشورمان می گردد باز هم خدایی وجود ندارد!؟
نظرات()   
   
سعید
جمعه 8 خرداد 1394 22:04
امروز 8 خرداد
بازهم آلودگی شدید هوای چندین شهر کشور.
4شهر به مرز هشدار و خطر رسیده تا الان.
ننگ به محیط زیست بااین مدیریتش. مدیریت ایرانی همیشه بی خیاله وقتی یه اتفاق بزرگ میفته یه تکون کوچیکی به خودش میده. این زن محیط زیستی بارها و بارها دیده و جلوترش هم میدونه که داره بلا میباره به شهرها, مخصوصا اون خاک آلوده به رادیو اکتیو عراق, ولی کارش شده شرکت تو همایش ها و اعتراض های دسته جمعی بااون وضع اشتباه حجابش.
خانم ابتکار, شما اینقدر عکس خجالت آور ولی بدبختانه چادری داری که همه میدونن شما جزو پستانداران این کشور هستید. آیا چهره و شناسنامه و البته کارهای خنده دار شما نشون میده که پا به سن گذاشتید یا اندامتون که داءما اصرار به نمابش اونها با رنگهای جور و واجور لباسهاتون دارید?
آیا حمایت از آفتاب پرست هم جز حیطه کاری شماست? بله. ولی آیا رنگ عوض کردن مثل آفتاب پرست هم مرام شماست??
کمی شرم و خجالت هم خوب چیزیه.
دین ما فقط رعایت حجاب نیست که شماداری پشت همون حجاب همه کارهای منافقانه رو انجام میدی. دین ما برای زنان, عفت و حیایی ست که فاطمه سلام ا... برای آن جان داد, فاطمه زنی که عزت تمام زنان عالم ست.
شما که زن نیستید. حداقل مردانه, چادر رو بدنام نکنید.
جمعه 8 خرداد 1394 17:41
با سلام.
خب واقعا انجمن خیلی کوشا است:(
شنیدید تو مملکت ما می گن زنان چیزی از مردان کم ندارند؟
شنیدید می گن تو مملکت ما، زنان در تمام عرصه های مردانه وارد می شوند و حتی در بسیاری از موارد، زنان برتر از مردان هستند... چه در زمینه ی علوم و پژوهش، چه در زمینه ی اقتصادی و اشتغال....
حتی جالب تر اینکه طی یک هژمونی که در اسلامی ایرانی صورت گرفته است، استعمال واژه ی زن برای اوناث ممنونع بوده و این واژه نشان دهنده ی حقارت برای زنان است و تمام رئوس فرهنگی این کشور، از واژه ی خانم ها و بانوان برای آنها استفاده می شود.
حالا نکته جالب توجه این است که وقتی به اخبار جنگ در یمن و سوریه می رسیم، زنان در جرگه ی اقشار ضعیف شمرده شده و کشته شدن آنها مساوی با کشته شدن کودکان در نظر گرفته می شود...
حتی در این حیطه، از واژه ی خانم و بانو استفاده نمی شود...
به این می گن مهندسی فرهنگی....
دوشنبه 4 خرداد 1394 13:13
واقعا خیلی دنبال این معادل متناظر برای بانوان بودم... خیلی ممنون.
مجید حسینی
دوشنبه 4 خرداد 1394 06:22
در بین دوستانم کسانی رو می شناسم که همسرانشان شاغل هستند و مردانشان بیکار هستند. آنها هم به خاطر حقوق همسرانشان دارند زندگیشون می جرخه. چرا دولتمردان، سیاست هایی می چینند که به این مسئله دامن می زند و روز بروز بر نرخ بیکاری مردان افزوده می شود؟
پسر بودن در زمانه ما یک محدودیت است و دخترها فرصت به مراتب بهتری برای پیشرفت به دلیل
1- سازگار بودن ساختار آموزشی کشور با روحیات و خلقیات زنانه
2- نداشتن حداقل 2 سال سربازی
3- نداشتن وظایف قانونی تعریف شده در قبال خانواده
4- توجه دائمی دولت به جنس زن و بی توجهی محض به جنسیت مرد
دارند.
لطفا این سوال را از ایشان بپرسید.
با تشکر
شنبه 2 خرداد 1394 09:07
لعنت خدا بر تو ای معصومه ابتکار و دوستان فمینیستت
شنبه 2 خرداد 1394 09:06
لعنت خدا بر تو معصومه ابتکار و دستان فمینیستت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات