کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - اسناد عدالت خواهی فمنیست ها!!!!!

بارها اتفاق افتاده، زنان فمنیست در مجادلات، بحث ها و مناظرات خود به زنان موفقی اشاره می کنند که در موسسات معتبر دنیا دارای پست های مدیریتی هستند و یا زنانی که در عرصه های علمی و ورزشی موفقیت کسب کرده اند. آنان با استناد به چنین اشخاصی سعی می کنند شرایط را به گونه ای نشان دهند که جامعه مسول عقب ماندگی سایر زنان است و در صورتی که شرایط به شکل عادلانه برای هر دو جنس وجود داشته باشد آنگاه زنان در بسیاری از زمینه ها موفق خواهند بود و قادرند با مردان رقابت کنند.بارها و بارها از فمنیست ها جمله برابری زن و مرد در امکانات جامعه را شنیده ایم، بارها و بارها گفته شده جامعه باید برای شایسته سالاری ارزش قائل شود و نه جنسیت گرایی. بارها شنیده ایم که نابرابری و تبعیض نمونه ای از بدوی گری است و در جامعه متمدن جایی برای آن نیست.
 حال بیایید این موجودات مدعی متمدن را کمی بیشتر بررسی کنیم:
 1 بر پایه توافقی در آلمان، شوراهای بازرسی شرکت‌های آلمانی ثبت شده در بورس باید از سال ۲۰۱۶ درصد مشارکت زنان در رده‌های مدیریتی را به ۳۰ درصد برسانند.
2. ویویان ردینگ، کمیسر قضایی اتحادیه اروپا در تابستان ۲۰۱۳ لایحه‌ای را پیشنهاد کرد که طبق آن تا سال ۲۰۲۰میلادی دست‌کم ۴۰ درصد پست‌های مدیریتی شرکت‌های فعال در قلمرو اتحادیه اروپا باید در اختیار زنان قرار گیرند.
3. بر پایه‌ی قوانین متعدد در کشور نروژ که تصویب برخی از آنها به سال ۲۰۰۳ بازمی‌گردد، هیئت‌های مدیره شرکت‌های بزرگ فعال در این کشور باید تا ۴۰ درصد از زنان تشکیل شده باشد.
4. تعیین سهمیه‌ی اجباری برای مشارکت بیشتر زنان در رده‌های مدیریتی در کشور بلژیک از سال ۲۰۱۱ آغاز شده است. بنا بر قانون تصویب شده در این سال، دست کم یک سوم از پست‌های مدیریتی در شرکت‌های ثبت‌شده در بورس و شرکت‌هایی که تحت نظارت دولت قرار دارند، باید به زنان اختصاص داده شود.
5. در کشور هلند در سال ۲۰۱۱ قانونی به تصویب رسید که سهمیه‌ی دست کم ۳۰ درصدی برای زنان را درنظر می گرفت.
6. در فرانسه باید تا سال ۲۰۱۷ دست کم ۴۰ درصد از اعضای هیت‌های مدیره‌ی شرکت‌ها موسسات زن باشند. این قانون در نخستین مرحله اجرا، افزایش سهم زنان در این رده‌ها تا سال ۲۰۱۴ میلادی تا ۲۰ درصد را در نظر گرفته است.
7. در اسپانیا قانون تعیین سهم زنان در پست های مدیریتی در سال ۲۰۰۷ به تصویب رسید. و ....
در واقع بسیاری از جوایز علمی که به زنان داده می شود از این قاعده مستثنی نیست و از همان اصول بالا برای تحمیل زنان کم استعداد به جامعه استفاده می شود. الگوی زنان موفق همچون خود فمنیسم یک سیاست بازی ریاکارانه جهت تضعیف جوامع و کنترل بر آنهاست.
موارد بالا نمونه هایی از کشورهای مدعی آزادی بودند که از تبعیض جنسیتی به عنوان یک عامل ظالمانه در نظام یک کشور یاد می کنند. با دیدن این آمار تازه متوجه می شویم که جهان ما تا چه حد دیوانه است!!!! رفتارهایی عجیب و جنون آمیز که با خواندن آن متوجه می شویم که بعضی از وقایع فیلم های کمدی چندان دور از واقعیت نیست و بلکه خود این دنیای واقعی در حکم یک کمدی بی سر ته است و مدیران آن همان بازیگران نادان این فیلم ها هستند.
این قوانین زمانی به تصویب رسید که سیاستمداران دریافتند توانایی زنان در حدی نیست که بتوانند با مردان رقابت کنند و برای خفه کردن زوزه کشیدن های هیولای فمنیست، شروع به ارائه طرح های بسیار متمدنانه تبعیض جنسیتی در کشورهای خود کردند.
حال در می یابیم زنان فمنیست الگوهای موفقیت خود را چگونه پیدا می کنند. واقعیت این است که هر چه بیشتر در فمنیسم و فمینیست ها کند و کاو کنیم، شیطان صفتی آن ها بیشتر بر همگان نمود پیدا خواهد کرد.


  • آخرین ویرایش:شنبه 21 دی 1398
نظرات()   
   
محسن از شیراز
دوشنبه 4 آبان 1394 02:13
آقا منصور شما درست میفرمایید من چیزی که کفتید رو نمیدونستم وحتی چیزهای زیادی هست که نمیدونم من با برابری موافقم نه نابرابری که میدونم فمینیسم نابرابری ایجاد میکنه چون با اساس خانواده مخالفه واجازه میده که زن بعد از ازدواج با چند مرد نزدیکی جنسی داشته باشه اما من نمیدونم فعالیت علیه فمینیسم که مثل فاشیست ونازیسم هست چقدر در دنیا گسترش یافته و آیا جایی وجود داره که صدای حق خواهی ما مردان به جایی برسه یافته وفمینیست رو از بین ببره منتظر پاسخ شماهستم
احسان سلطانی
یکشنبه 3 آبان 1394 21:43
با سلام
با دیدن قالب جدید واقعا خوشحال شدم. از همه دوستان تشکر می کنم. امیدوارم فعالیت ها بیش از پیش ادامه داشته باشد.
منصور
یکشنبه 3 آبان 1394 13:50
هر جا زنگ می زنی همه کارمندا زن هستند. دریغ از یک مرد
مریم
شنبه 2 آبان 1394 23:25
انجمن لطفاپاک کنیداین نظرپایینی بی حیایی روخوبیت نداره
منصور به محسن
شنبه 2 آبان 1394 05:57
از حضورتون در انجمن خوشحالیم.
محض اطلاع تون عرض می کنیم که در غرب نیز فمینیسم و مردستیزی بیداد می کند. جنبش های فمینیستی درغرب بسیار فعال هستند و امروز به تدریج شاهد شکل گیری جنبش های حمایت از حقوق مرد هستیم.
به عنوان مثال طبق قوانین آمریکا، حق تولید مثل و بارداری به زن داده شده و اگر مرد بخواهد بچه دار شود و زن نخواهد قانون ذره ای برای او ارزش قائل نیست با این وجود اگر زن بخواهد باردار شود و مرد نخواهد قانون مرد را مجبور می کند تا آخر عمر نفقه سنگین و گران قیمت مادر و فرزند را پرداخت کند.
همچنین یادآور می شویم که مدل فمینیسم ایرانی با حمایت کامل سازمان های بین المللی مثل سازمان ملل و کشورهای غربی فعالیت می کند. در داخل نیز در درجه اول روشنفکران و اصلاح طلبان مولد و آغازگر این فتنه علیه خانواده و حقوق مرد بوده اند.
محسن از شیراز
شنبه 2 آبان 1394 01:03
با سلام خدمت دوستان برابری بین مردوزن خوبه اما توی ایران نیست شما مثل اینکه نمیدونید فمنیسم از کجا اومده توی اون کشورها همه جای زندگی برابری بین دوجنس وجود داره بخصوص در ازدواج اشتباه نکنید اگر تساوی حقوق بوجود بیاد بی عدالتی ایجاد نمیشه عدالت برقرار میشه توی غرب در مورد خشونت پنهان علیه مردان داره صحبت میشه و مستند براش ساختن هفته قبل بی بی سی پخشش کرد توی کشور ما میگن خشونت فقط علیه زنهاست اونجا اینطور نمیگن حتی دادگاه تبعیض جنسیتی دارن تاکسی نتونه حق کسی رو بخوره توی اون کشورها آمار زنهایی که فقط هفته ای 3 ساعت حق دارن با فرزندشون ملاقات کنن زیاده چون حق نگهداری فرزند رو به مرد داده شده چون زن مربوطه سلامت روانی کامل نداشته البته تساوی در نگهداری از فرزند قانونشونه تساوی در حق طلاق دوطرف ازدواج موظفند کار کنند ونیمی از مخارج زندگی رو بپردازند و به هر دلیلی یکی از طرفین اعم از مرد یا زن بیکار شود یا توانایی کار کردن را از دست بدهد طرف مقابل که از سلامت کامل برخورداراست خواه مرد یا زن باشد موظف است خرج طرف مقابل را بدهد
محمد مهدی منافی
سه شنبه 28 مهر 1394 14:44
ضمن تشکر از زحمات مهندس هاشمی در بروز رسانی قالب خواهشمند است دوستان در ارسال مطالب فعالتر عمل کنند
محمد مهدی منافی
سه شنبه 28 مهر 1394 14:44
ضمن تشکر از زحمات مهندس هاشمی در بروز رسانی قالب خواهشمند است دوستان در ارسال مطالب فعالتر عمل کنند
منصور صادقی
سه شنبه 28 مهر 1394 10:45
مطلب بسیار خوبی بود. دست آقای سلطانی با نوشته های مستندش درد نکند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات