کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - مکر عظیم پروین سلیحی: قسم روباه را باور کنیم یا دم خروسو؟

خبرگزاری مهر - پروین سلیحی ظهر سه شنبه در کنگره ملی شهیده طیبه واعظی و ۲۶۰ شهیده زن استان اصفهان اظهار داشت: زنان ما با حفظ ارزش‌ها در اجتماع حضور پیدا می‌کنند و از طرفی وظیفه مادری و همسری را نیز رعایت می‌کنند، البته باید بگویم نتوانسته‌ایم قوانین را با الگو تطبیق دهیم.
وی تاکید کرد: به نظر بنده اولویت اشتغال با مردان است و زمانی به اشتغال خانم‌ها می‌رسیم که مشکل بیکاری آقایان در کشور حل شده باشد.
مشاور امور زنان در صدا و سیما با اشاره به حضور زنان در مجلس گفت: اگر همه نمایندگان زن باشند منع قانونی ندارد، اما بحث سهمیه‌بندی بدان معنا که افرادی که رأی پایینی داشته باشند، بازهم به مجلس راه پیدا کنند، این امر خلاف عدالت نیست. 

نکته ها: 
1. سقف استخدام در دستگاه های دولتی با حضور بعضا 80 و 90 درصدی زنان و دختران جوان در دستگاه ها و ادارات دولتی پر شده است و دیگر ظرفیت استخدام مردان را ندارد. حرف خانم پروین سلیحی زمانی ارزش بیان داشت که دستگاه های دولتی در حال استخدام بودند و نیاز به استخدام و کارگزینی داشتند و 80 درصد کارمندان آن را دختران و زنان جوان تشکیل نمی دادند. جالب آن است که بخش عمده آنها در زمان مریم بهروزی در معاونت زنان نهاد ریاست جمهوری دولت محمود احمدی نژاد مشغول بکار شده اند. 
2. آنچه امروز اهمیت دارد اظهار نظر وی درباره طرح افزایش حضور زنان در مجلس است که هنوز اجرایی نشده است. این طرح برای بار اول از جانب اکبر هاشمی رفسنجانی و دختر وی فائره هاشمی در کشور مطرح شد. سپس فمینیست های ژورنالیست در رسانه های مزدور و غربگرا این طرح را دنبال کردند و هم اکنون می بینیم که فردی مثل پروین سلیحی همان حرف ها را بازگو می کند و با این موج همراهی می کند. 

نتیجه گیری: 
بررسی موارد یک و دو نشان می دهند خانم پروین سلیحی چه رویکردی دارد و رویکرد وی همسو با سیاست های جریان روشنفکر در کشور ماست. هر چند وی چادر بر سر دارد.


نظرات()   
   
سید
سه شنبه 10 آذر 1394 20:39
دوستان
امسال که قسمت نشد ولی واسه سال آینده برنامه بریزید دست جمعی سه چهار نفره بریم پیاده روی اربعین کربلا.
سید
یکشنبه 8 آذر 1394 17:51
دوستان در متن بالا مریم بهروزی غلط است مریم مجتهدزاده صحیح می باشد. بر جفتشان لع...
سید
شنبه 7 آذر 1394 21:45
فمینیسم اسلامی نوع خشن فمینیسم غربی است. طبیعی است که فمینیسم غربی بهتر است ولی جفتش در تضاد با دین اسلام و ارزش های آن است. ما تابع دین اسلام هستیم و پیرو گفته های قرآن و رسول الله و اهل بیت(ع).
البته دوستان توجه داشته باشند که فمینیسم چند نسل دارد. هم اکنون در غرب نسل سوم فمینیسم غربی ظهور کرده که باور دارد که زنان باید با حفظ حقوق به خانه داری و خانه بازگردند.
شنبه 7 آذر 1394 15:36
احسنت بر دوستان فهیمی که فرق و تعبیر وارونه نسوان ایرانی از نهضت فمنیسم با مابازای غربی آنرا درک کرده اند!ما میگوییم اگر شما دلباخته فمنیسم و آموزه های آن شده اید دیگر حق ندارید به آموزه ها و قوانین شریعت برای نیل به اهدافتان تمسک جویید یعنی یا رومی روم یا زنگی زنگ!نفقه,مهریه,سربازی,محدودیتهای جنسی مردان و...همگی قوانینی منشعب از ذات اسلامند والا در جامعه فمنیست شده ی غربی جایی ندارند!!!
shabani
شنبه 7 آذر 1394 13:09
خواهشا این مطلب رو بگذارید داخل سایت،


بسیار مطلب جالب و فمیدی است.( درباره زنان امروزی)
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : با سلام مطلب مذکور مرتبط با موضوعات انجمن نیست در صورتیکه شما مطلب خلاصه کرده و بصورت اختصاصی به نقش زنان و خانواده پهلوی در گسترش فساد و رواج فمنیسم و نابودی خانواده بپردازید با کمال خرسندی آن را منتشر خواهیم کرد در صورتیکه مایل بودید مقاله خود را به ایمیل انجمن ارسال کنید mensright@ymail.com
shabani
شنبه 7 آذر 1394 11:11
فمینیسم اسلامی برای مردان بد است.
وگرنه كلا فمینیسم به نام زنان و به كام مردان است.
آن چه كه در ایران باعث ناراحتی است، فمینیسم اسلامی است. نه خوده فمینیسم.


ما باید فمینسم اسلامی را متوقف كنیم و جای گزین آن فمینیسم اصیل غربی را جایگزین نماییم.
منصور
جمعه 6 آذر 1394 13:30
اون قالب قبلی که اصلا قشنگ نبود. شما اگه قالب بهتری سراغ داری بگو.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات