کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - مبارزه با یزید و شمر
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395  14:23

متاسفانه در این وبلاگ خیلی به ندرت در مورد روزی و رزق و نقش آن در فروپاشی خانواده صحبت شده است. بگذارید یک نگاه به دستاورد دولت ها پس از انقلاب اسلامی داشته باشیم.

1- در سالهای اولیه انقلاب استخدام توسط دولت به مرور محدود شد. توجه داشته باشید که محدود کردن استخدام تفاوتی با با اصطلاح پارتی بازی ندارد. بگذارید با اصطلاحات مکارانه و شیادانه آشنا باشیم. وقتی از 10000000 نفر یک نفر استخدام می شود حتی اگر این یک نفر با پارتی بازی هم انتخاب نشده باشد باز ظلم آشکار و بزرگی است. این بدین معناست که از میان این همه متقاضی روزی یک نفر واجد شرایط کسب روزی است. اما روزی حق هر انسان خلق شده توسط خداوند است زیرا اگر قرار بود انسانهای زیادی بدون روزی بمانند، حکمت خلقت آنها توسط خداوند زیر سوال می رفت هر چند این شیوه تقسیم روزی را نیز شیادانه یه خدا نسبت می دهند که ظلمی بزرگ است و بزرگتر از آن ظلم، پذیرفتن این ظلم تحت نام قضا و قدر الهی توسط مظلومان است.

2- کشاندن مردم به شهرهای بزرگ: دولت ها با افزایش تدریجی ظرفیت دانشگاهها و ... بسیاری از جوانان را به شهرهای بزرگ کشاندند و زندگی روستایی و کشاورزی را بسیار در نزد مردم زشت جلوه دادند. ورود به دانشگاهها را برای مردم جهت کسب روزی و یا ... ضروری جلوه دادند هر چند که اصلا ضروری نبود. این اولین گام در پیچیده کردن شرایط کسب روزی بود و حواسمان باشد این پیچیده سازی ها در نهایت به قتل و غارت مردم جلوه منطقی و حق می دهد.

3- محدود کردن شرایط کسب روزی حلال غیر دولتی و بها دادن به کسب روزی حرام: مقصود از کسب روزی حرام ایجاد سیستمی است که یک نفر به صورت فردگرایانه و البته متصل به دولت بزرگ می شود و بقیه حذف می شوند و بعد می گویند:"در اسلام مرزی برای پولدار شدن وجود ندارد." اما ما در احادیث داریم که مسلمان نمی تواند بی تفاوت به فریاد مسلمان دیگر باشد. اما با این سیستم عملا اکثر افراد فریاد می زنند و یک نفر خوش و خرم می نشیند و می گوید اسلامی عمل کردم.

4- ایجاد بیکاری در سیستم زندگی شهرنشینی و از بین بردن روستاها و مناطق طبیعی زیبتی خلق شده توسط خداوند: اصولا جامعه شهر نشین در مجموع بسیار مصرف کننده است. یکی از دلایل مصرف زدگی انسان امروز نسبت به گذشته افزایش شهرنسینی است که در مجموع افزایش دریوزگی را هم به ارمغان آورده است. دقت کرده اید که زنان در تاریخ سنتی از لحاظ امرارمعاش وابستگی بسیار کم تری نسبت به زنان شهر نشین به مردان داشته اند؟ اما خبری از فمینیسم نبود. این نکته بسیار تامل برانگیز است. برای اینکه در آن سیستم هر انسانی هویت طبیعی خود را بهتر از اکنون داشت. دولت ها روز به روز شرایط کسب روزی را سخت کرده اند و گویی کسب روزی کم کم به امری محال تبدیل می شود که از ابتدایی ترین حق مردم است. دلیل آن بستن امکان اشتغال و کسب روزی است که صحرای کربلا را به وجود آورده است.

5-دریوزه کردن مردم: مردم در این دوره بسیار به دولت وابسته اندو دولت امروزه در تمام مسائل خصوصی مردم دخالت می کند. مردم امروز که اکثرا به واسطه درشت شدن به اصطلاح اسلامی برخی افراد بسیار فقیر و بیکار شده اند دست به دامان همه چیز شده اند از جمله بیمه ها و بانک ها و موسسات مالی

6- دست گذاشتن دولت روی نقاط ضعف مردم و دیکتاتوری و اعمال فشار شدید بر مردم: چتد صباحی است که دولت در صدد بستن سود سپرده های بانکی است که بسیاری برای خود در بانک به عنوان سرمایه جمع کرده اند و خیلی از افراد که توانایی کار کردن ندارند و یا بیکارند به واسطه همین سودها امرار معاش می کنند. باید در نظر داشت این ضعف بزرگی است که مردم برای امرار معاش وابسته به سود بانکی شوند و نشان دهنده اوضاع افتضاحی است که قابل وصف نیست اما سیر اقدامات دولت که در بالا گفته شد باعث این امر شد و با این کار مردم عملا برده دولت شده و دولت روزی بگیر مردم شده است. بیش از 80 درصد سپرده ها متعلق یه 20 درصد سپرده داران است. اما نرخ سود بدبختی که مقدار کمی در بانک دارد با گردن کلفت وابسته به دولت برابر است. اگر مالیات هم بگذارند برابر است. این انصاف این مدیران خبیث است. قیمت بلیط مترو برای فقیر و غنی یکسان است و این از عدالت اسلامی است. از یک طرف می گویند می خواهیم نرخ سود را کم کنیم تا نرخ تورم کم شود. ترخ سود کم می شود اما همه چیز بسیار احمقانه و بدون دلیل منطقی گران می شود. مثلا قیمت بلیط مترو 10 برابر می شود اما قیمت بنزین 1.5 برابر. چه کسی مترو سوار است و چه کسی بنزین سوز؟ مترو سوار قشر مستضعف جامعه است.

7- ایجاد اصطلاحات تمسخر آمیز برای قشر مستضعف و حتی فرزانه.: کسی که پول ندارد بی عرضه است! بیکاری از بی عرضگی و تنبلی است!!!! توجه داشته باشید که با این اصطلاحات تنها می خواهند اعتماد به نفس جوانان را بگیرند تا در صدد احیای حقوق خود نباشند. اول از خود بپرسیم پولداران امروز چه کسانی هستند جز بی تفاوت ها به درد مردم و جز عامل درد مردم و دزد و غارتگر مردم؟ کارکنان و کارآفرینان چه کسانی هستند؟ جز کسانی که فن دزدی از بیت المال را می دانند و بدان تکیه دارند؟ اشتغال ها و کارهای امروزی با درامد لازم برای امرار معاش مناسب چیست؟ جز دزدی با ترفندهای مختلف. امروزه تمام شرکت ها و ارگانها کار اصلی شان ظلم و غارت است. درست است که پیش بینی شده در آخرزمان خوبان و فرزانگان و عاقلان به دلیل حکومت ضد ارزش ها، خانه نشین شده اند و جامعه جولانگاه ظالمان می شود. بله دقیقا همین امر اتفاق افتاده است لذا تحت تاثیر اصطلاحات تمسخر آمیز نباشیم که همگی برای توجیه ظلم اند.

از خدا طلب صبر و استقامت برای مبارزه با دولت های کثیف و شرکت های دست نشانده و ظالمان فاسق امروزی داریم. علیرغم تمام مشکلات یاد شده، یه زودی  تمام کالاهای مصرفی  و سیستم اقتصادی کثیف امروزی پوچ می شوند و برای همین خدا در قرآن می گوید انفاق کنید قبل از اینکه چیزی برای داد و ستد وجود داشته باشد!!!!! این آیه حتی اگر به قیامت هم اشاره داشته باشد باید بدانیم یک قیامت زمینی و دنیوی علاوه بر قیامت اصلی وجود دارد که همان اخرزمان در مذاهب است. یعتی پوچ شدگی تمام سیستم های روزی رسانی ظالمانه امروزی. سیستمی که مانند یزید و شمر راه روزی و حتی آب را دارد به روی مردم می بندد و ادعای محق بودن هم دارد.


نظرات()   
   
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 09:08

خودسوزی یک جوان پناهنده ایرانی در استرالیا
او که ٣ سال در کمپ پناه‌جویان جزیره نائورو حبس بود خودسوزی کرد!!

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 09:01

نماینده مجلس کشورهمسایه به خاطر قتل یک شهروند این کشور درایران سخنرانی اعتراضی می کند اما اینجا هزار جنایت فجیع بر علیه جان و مال ناموس ایرانی که بشود دریغ از یک کلمه اعتراض
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 15:54
اتفاقاً من خدا را هزار بار بیشتر شکر می کنم که مجلس به قول شما زنانه تر شد...
مثل همون قضیه حضور زنان در استادیوم هست....

الان زنان فمنیست جولان بیشتری در مجلس می دهند و این باعث بی آبروتر شدن و عدم کفایت یک عده مسئول خواهد شد... مصداق همون ضرب المثل، عدو شود صبر خیر اگر خواهد...

تو این سی و اندی سال که مجلس بود، این همه بدبختی از دست همین مردان نماینده کشیدیم و بدترین قوانین را همین آقایان نماینده بر علیه ما تصویب کردند... بزار یک چند صباحی بگذره، کوس رسوایی این هم چنان همه جا را پر خواهد کرد که ...
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 15:48
راستی دوستان برای تشکیل مجلسی زن باره تر از همیشه مهیا باشید که این جوجه وروجکهای فمنیست از اکنون ساز زیاده خواهی خود را کوک کرده اند و نقشه ها دارند!!هر کس و با هر تفکر سیاسی ای که اسم حتی یک زن را در تعرفه انتخاباتی خود درج کرده نه دین دارد و نه عقل!
در تکمیل نظر دوست گرانقدر 11:46
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 15:46
سی و اندی سال تو این مملکت حاکمیت یاد گرفته وظایف خودش رو بدوش شخص ثالثی بندازه حالا اگر بحث سیاسی و اقتصادی باشه امپریالیست و دستهای پشت پرده دول غربی مقصرند اگر هم بحث داخلی و اجتماعی باشه مردم متهم ردیف اصلیند و باید خودشون رو اصلاح کنن و در ادامه همین رویه هست که سی و هفت ساله بلا انقطاع حضرات مسئول در هر لباس و منصبی بوظایف شرعی و عرفی خودشون در قبال رشد متوازن مملکت عمل نکردند و با کلاه شرعیهایی مثل اینکه تهران پیشانی ایران اسلامی است یا چون تهران اولین میعادگاه یک توریست در ایران است تمام سرمایه مملکت را در تهران مصروف کرده اند هرچند نتیجه هم مشمئز کننده از آب درآمده و تهران را از شهری سرسبز و پاک و مدرن به یک کارگاه ساختمانی بی روح و آلوده تبدیل کرده اما مسئله اصلی ظاهرسازی اغواگرانه است که دل هم میهنان شهرستانی را میبرد و آنها را مجاب به کوچیدن به تهران میکند و همین اختلاط فرهنگها یکی از مهلک ترین لطمات را در طی تاریخ پیدایش تمدن باستانی ری تا به امروز به بدنه تهران و بالاخص ساکنین بومی آن وارد آمورده و تهران را تبدیل به مگاشهری بی در و دروازه و باب طبع جانیان و خلافکاران بجهت سهل بودن اختفا در آن کرده است!
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 11:46
مطلب بسیار عالی بود و باهاش کاملا موافقم... هرچند خودم ساکن تهرانم اما با این فرمایش که دولت به سایر شهرستان ها بی توجهی می کند کاملا موافقم... و این باعث بسیاری از مفاسد شده است. و به همین جهت دولت امتیازهای ویژه ای به ساکنان آن مناطق می دهد...
ببینید مثل این است که دولت عرضه ی انجام مسئولیت خودش را نداشته باشد، بنابراین از حق دیگری به دیگری ببخشد...

ولی یک مورد هم اینکه اصلا و ابدا در مورد نقش دو قشر افاغنه و زنان در بیکاری مردان نکته ای ایراد نفرمودید...
به نظرم تأثیر زنان و افغانه باید در صدر لیست شما می بود....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات