کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - خالکوبی فمینیستی ترانه علی دوستی / آرزوی زن بودن 290 نماینده زن! خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی
انتشار تصاویری از خالکوبی دست ترانه علیدوستی در نشست خبری شب  فیلم فروشنده. در حالی که برخی خبرگزاری‌ها با ادیت عکس علیدوستی خالکوبی روی دست او را محو کرده بودن انتشار برخی تصاویر از سوی عکاس‌های حاضر در مراسم شب گذشته نشان می‌داد که بازیگر فیلم فروشنده نشان گروه pro choice که جنبشی است برای قانونی کردن سقط جنین را روی دستش خالکوبی کرده بود. واکنش‌های مختلف به این تصویر موجب شد تا ترانه علیدوستی در حساب توئیترش به این مسئله واکنش دهد و ضمن به اشتراک گذاشتن پست یک سال پیشش درباره تعریف دقیق فمنیست بنویسد: Keep calm and YES I'm a feminist

             بسته سه شنبه

جعفر شجونی نیز در گفت و گو با آرمان با عنوان « ای کاش هر۲۹۰ نماینده مجلس زن بودند » بیان کرده است: در انتخابات مجلس خبرگان «معرفه ها» رای نیاوردند بلکه«نکره ها» رای آوردند.از سوی دیگر در انتخابات مجلس نیز افرادی مانند آقای حدادعادل رای نیاوردند و به جای ایشان چند دختر مجهول الهویه که هیچ کس آنها را نمی‌شناسد رای آوردند و وارد مجلس شورای اسلامی شدند!! به نظرمن رای نیاوردن اصولگرایان در تهران با نوعی «ترفند انتخاباتی» همراه بوده است.با این وجود اصولگرایان خویشتن داری کردند و نسبت به ترفند‌های انتخاباتی صورت گرفته در انتخابات هفتم اسفند اظهار نظر نکردند.این در حالی است که اصلاح‌طلبان در سال ۸۸نسبت به نتیجه انتخابات اعتراض کردند و به خیابان‌ها ریختند.

من هیچ گونه اعتقادی به اصلاح‌طلبان مرد ندارم چه برسد به اصلاح‌طلبان زن. ای کاش هر ۲۹۰ نماینده مجلس زن بودند و قصد داشتند به کشور خدمت کنند. برخی از زنان که در گذشته در مجلس حضور داشتند پس از مدتی سر از کشورهای خارجی درآوردند و در آنجا کشف حجاب کردند.در نتیجه زنانی که وارد مجلس دهم شدند باشد شأن وجایگاه خود را حفظ کنند.نظرات()   
   
درود بر فمینست
شنبه 22 مهر 1396 22:04
من فک کردم اینجا یه وبلاگ که منطقی و علمی
دنبال حقوق مردان هست
الان دیدم یه عده نر جمع شدن اینجا با تحقیر
کردن زن عقده هاشون رو خالی کنن
واقعا متاسف شدم
ضعیفه هم خودتون هستید
یه مشت انگلید.
عامل عقل ماندگی جامعه ما نرهایی مثل شما هستن

میلاد حمیدی
دوشنبه 24 خرداد 1395 07:33
من نمیدونم چرا هر چی فمینیسته قیافش میشه عین مرغ لاری!
سه شنبه 18 خرداد 1395 19:08
این انگل ها را باید از سینمای ایران باندازند بیرون . اول انقلاب گفتند ما با سینما مخالف نیستیم بلکه با فضای حاکم بر سینمای ایران مخالفیم ولی آیا با وجود چنین اشخاصی فضای سینمای ایران در حال بازگشت به فساد و ترویج گناه نیست ؟
پنجشنبه 13 خرداد 1395 20:25
حرفهای این خانم رو درباره فمنیست توی سایتهاکه خوندم سر درد گرفتم
جالبش اینجا بود که توصیه اون به دیگران این بود که اونها هم فمنیست باشند.

Keep anger at feminist and say no to it
چهارشنبه 12 خرداد 1395 22:52
تا وقتی که امثال این فمنیست ها مورد تشویق و حمایت رسانه ها و برخی از مردم جاهل قرار بگیرند همن آش است و همین کاسه ! جالب اینجا بود که جایزه را دو مرد در کن برده بودند و رسانه ها اغلب عکس این ضعیفه را که هیچ نقشی در بردن جوایز نداشت را نمایش می دادند و پخش می کردند. تازه این درحالی است که پشت بسیاری از این جوایز سیاست های کثیف فمینیستی وجود دارد و همین که دو مرد ایرانی برنده جوایز شده اند خودش کاری بود کارستان . درود بر همه مردان واقعی ایران !
چهارشنبه 12 خرداد 1395 13:39
من از این فمنیستهای بوالهوس نابخرد نمی نالم بلکه من از امثال اون اضغر سبیل بی هویتی شاکیم که به یه همچین دجاله هایی بها میدن و در حالی که شهاب حسینی تو این فیلم ترکونده برمیداره این یاغی از خود ممنون رو با خودش میبره تو جلسه!!
ظبق پیش بینی ای هم که مدتها پیش در همین سایت اعلام کرده بودم مجلس دهم بیش از گذشته پوست از سر رجال خواهد کند و این شاید کمی تا قسمتی ناشی از راه یافتن هجده ضعیفه به مجلس که البته در حقیقت سرجمع به اندازه نه نفر شعور و درک دارند(زنان ناقصان عقولند)باشد اما بلاشک وقتی کت هنوز تن ماست ولی اینچنین تحت فشار و هجمه افکار مسموم فمنیستی قرار گرفته ایم میتوان نتیجه گرفت ضربه آخر را همان دویست و خرده ای نرینه ای که بویی از مردانگی نبرده اند و تمثال واقعی اشباح الرجال و لا رجالند بر پیکره ما خواهند زد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic