تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:

توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:


1-   به او بگویید دوستت دارم و از ظاهر و اندام او تعریف و تمجید کنید . هر قدر که این حرف ها مبالغه آمیز تر بوده و بیشتر حالت چاخان کردن داشته باشد بهتر است. این اصل خیلی مهم است یعنی چاخان کردن در مورد زیبایی ظاهری

 

2-   هر چند وقت یکبار برای او گل بخرید. حالت یک شاخه بودن خیلی بهتر ازدسته گل است و به او بگویید این را برای توچون خانم خوش بویی هستی خریده ام. بهترین گل رز قرمز است. گاهی هم مریم یا گل دیگری که رز قرمز خیلی تکراری نشود.

 

3-   خریدن کارتی که روی آن عکس قلب قرمز باشد و نوشتن متنی عاشقانه در اون کارت (از این متن ها در اینترنت زیاد هست) و کشیدن چند قلب زیر آن با خودکار.

 

این کارت را بطور مستقیم به او ندهید بلکه آن را درون کیف یا کمد یا لای لباسهایش قرار دهید که آن را خودش اتفاقی پیدا کند.

 

4-   با ماژیک قرمز که پاک نشود اسم خودتان و همسرتان را درون دو قلب قرمز که به هم چسبیده اند روی آینه اتاق خواب بنویسید. کلا قلب قرمز در نگاه زنان بسیار فریبنده و محو کننده  و عاشقانه است بخصوص قلبی که کشیدگی به سمت پایین داشته و کمر باریک باشد.

 

5-   زدن عکس عروسی یا هر عکس عاشقانه دو نفره که بچه داخل آن نباشد به دیوار اتاق خواب

 

6-   چند روز قبل از تاریخ تولدش را به گوشی موبایلتان جهت یادآوری بدهید که یک وقت فراموش نکنید و برای تولدش هدیه ای تهیه کنید و حتما حتما روی آن قلب قرمز بچسبانید (در عروسک فروشی ها از این قلب ها می فروشند) یا شکلات طرح قلب.

 

7-   هر چند روز یکبار به طور غافلگیرانه او را نوازش کنید یا ببوسید یا بغل کنید. (زمانی که او انتظار این کارها را دارد خیلی کمک کننده نیست)

 

8-   تا جایی که می توانید و حوصله دارید گفتگو کنید، موضوع گفتگو زیاد اهمیت ندارد ولی اینکه حرف هایی مثل ورزشی یا سیاسی و ... نباشد بهتر است.


بین تمام اصول بالا گفتن زبانی "دوستت دارم" از همه مهمتر است.

 

بعد از اینکه چند ماهی این کارها را کردید و دل او را بدست آوردید – در حالی که ادامه می دهید - کارهای زیر را انجام دهید:

 

1-   به او قاطعانه و با جدیت خواسته خود را بگویید مثلا بگویید من دوست ندارم سر کار بروی یا از خانه زیاد بیرون بروی و ...(در خانه ماندن روحیه خانم ها را زنانه و لطیف کرده و در دراز مدت به آنها آرامش روانی می دهد) حرف خود را خیلی محکم بگویید، مرتب تکرار کنید و از آن کوتاه نیایید و برای انجامش به او تاریخ دهید و ... استمرار گفتن و قاطعیت خیلی مهم است.

1/1-  به محل کار همسرتان مراجعه کنید و به آنها بگویید من راضی نیستم همسرم اینجا کار کند و به آنها فشار بیاورید که استعفای همسر شما را بنویسند.

 

2-   خواسته های خود را شفاف به او بگوئید. بسیاری از خشونت های عاطفی که ما انجام می دهیم از روی نادانستن است. مثلا یک بار تلویزیون یک کارآفرین موفق را نشان می داد و من نادانسته از او تعریف کردم و بعد همسرم خیلی عصبانی شد و گفت من مرد خیلی خوبی برای تو هستم و مثل من نمی توانی پیدا کنی .... درحالی که قصد من اصلا مقایسه نبود.

 

3-   خواسته های خود را یکی یکی مطرح کنید وهر کدام به نتیجه رسید سپس بعدی را مطرح کنید.

 

4-   اگر در خانه خود ماهواره دارید حتما آن را جمع کنید. اگر می دانستید سریال های ماهواره ای که خانم ها مشتری ثابت آنها هستند چقدر تاثیر دارد که او نسبت به شما بی علاقه شود همین امروز این کار را می کردید.

 

5-   به هیچ وجه مالکیت یا به نام زدن ماشین و ... را برای همسر خود انجام ندهید. این کار در دراز مدت قوامیت شما را از بین خواهد برد.هدیه های کوچک عاشقانه خیلی بیشتر او را خوشحال می کند تا این چیزها.

 

6-   اگر تا به حال چیزی به عنوان لطف یا قدر دانی چیزی به نام او کرده اید مثل ماشین یا خانه یا زمین یا هر گونه مالکیتی که به او حس کند با آن پول خواهد توانست تنهایی زندگی کند حتما هر چه زود تر به بهانه ای که پول نیاز دارید و بدهکار هستید یا .... از او بگیرید و بفروشید و چند وقت بعد مجددا به نام خودتان بخرید. چون در سنین بالا میل جنسی زنان خیلی کم می شود و همین نیازهای مالی است که می تواند او را در خانه نگه دارد.

 

7-   رابطه همسر خود را با مادر و خواهر و خانواده خود جدی بگیرید. اکثر آقایان این رابطه را نادیده می گیرند. به هیچ وجه اجازه ندهید که او به خانواده شما توهین کند و با سردی ها مقابله کنید. غالب شدن زن بر مادر شوهر و خواهر شوهرش شما را در فشار روانی قرار خواهد داد و در نهایت همسرتان بر شما غالب می شود. این رابطه را جدی بگیرید.

 

8-   رابطه با مادرزن راجدی بگیرید. حتی اگر از او خوشتان نمی آید و معتقدید در زندگی شما دخالت می کند ظاهر را حفظ کنید. از دست پخت او تعریف کنید. روز زن را به او تبریک بگویید یا هدیه ای برای او تهیه کنید. گاهی برای احوال پرسی با او تماس بگیرید. مادر زن دارای قدرت زیادی است. حتی اگر همسرتان عاشق شما باشد مادر زن می تواند دخترش را از شما متنفر کند. پس احترامش را نگه دارید. البته اجازه ندهید برای زندگی شما تصمیم گیری کند. تصمیم خودتان را اجرا کنید ولی احترام بگذارید.

 

9-   اگر مایل هستید بچه دار شوید ولی همسرتان قبول نمی کند (با تبلیغات های منفی که بین خانم ها از بچه انجام می شود باعث شده بسیاری از مسیولیت بچه بترسند) او را در عمل انجام شده قرار دهید و بعد ادعا کنید که اتفاقی شده. این قدرتی است که خدا در شما قرار داده. این کار نهایتا صد درصد به نفع خود او تمام می شود و ترس بی موردش خواهد ریخت.

 

10-   کلا هیچگاه خانمتان را برای مشاوره خانواده پیش یک مشاور خانم نفرستید. چون اغلب مشاورانی که خانم هستند حسادت زنانه نسبت به مراجعه کنندگان خود دارند و هر چه او بیشتر در مورد زندگی خود توضیح می دهد این حسادت ها بیشتر می شود و در نهایت این مشاور همسر شما را به جهت منفی سوق می دهد. بهتر است یک بزرگتر یا مرد مطمئنی که خودتان او را می شناسید انتخاب کرده و دو نفری به او مراجعه کنید نه که او را تنهایی بفرستید. مشورت کردن و گفتگو می تواند در سختی ها برای او کمک کننده باشد و مشورت با شخصی غیر از خود شما می تواند به او اطمینان بیشتری بدهد.

 

 ۱۱- خیانت زنان به شوهرشان در اثر تبلیغات سریال های ماهواره یا دوستان مطلقه و ناباب یا زیاد بودن میل جنسی است. اگر فهمیدید همسرتان به شما خیانت میکند ماهواره را جمع کنید گوشی موبایل را از او بگیرید  و برای کم کردن و بی میل کردن زنان به رابطه جنسی، انجام رابطه جنسی بدون معاشقه و تحریک شدن قبلی خیلی موثر است.


 12- یکی از لایل اصلی اختلاف بین زن و شوهر ها و اینکه زن شما به شما همراه نمیشود این است که با مادر شما سازگاری ندارد.

اشتباه نکنید. اینکه مادر شما عاشق شما هست دلیل بر این نمیشود که عاشق زن شما هم هست. اتفاقا حسادت در همه زن ها وجود داره و در بسیاری اوقات مادرها به عروسشان حسودی میکنند چون میبینند که پسرشان زنش رو دوست دارد و ایشان را بغل می کند.

اگر دیدید همسر شما از مادر یا خواهر شما شاکی هست خودتان را کنار نکشید. یک جلسه تشکیل دهید دو طرف حرف هایشان را بزنند و در آخر آنها رابا هم آشتی دهید بگید روی هم را ببوسند.


13- بسیاری از زنها هر دعوایی که رخ می دهد مهریه را پیش می کشند و عند المطالبه بودن مهریه قدرت شما را در مقابل ایشان از بین می برد. برای جلوگیری از این مشکل یک مدتی رمانتیک و مهربان باشید و نامه های عاشقانه بنویسید و در کیف او قرار دهید. خودتان را کنترل کنید که اصلا عصبانی نشوید.

پس چند ماه از او بخواهید که به محضر بیاید و عند المطالبه را تغییر دهید یا میزان مهریه را کم کنید که قابل اجرا گذاشتن نباشد و به جای آن سفرهای خارجی یا چیز دیگری قرار دهید که ایشان هم راضی باشد. اگر قبول نکرد که بیاید به او بگویید بین من و مهریه یکی را باید انتخاب کنی یا طلاق بگیر و مهریه صد سکه و قسطی که برای من پرداختش راحت است یا اینکه بیا محضر و مهریه را تغییر بده که برای من قابل پرداخت باشد. اسم طلاق بیاید قبول می کند.خلاصه اینکه رمانتیک باشید و در عین حال قاطع. اگر واقعا دوست دارید قلبا عاشق شما باشد باید رمانتیک باشید. زنان گاهی در ظاهر گریه و شکایت و مخالفت راه می اندازند اصلا گوش ندهید. اگر گریه افتاد او را نوازش کنید و با او درد دل و گفتگو کنید ولی فقط جنبه حرف زدن داشته باشد تا او آرام شود و تاثیری در نظر و فکر شما نداشته باشد.  با او مشورت بکنید ولی در نهایت تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و این کار به نفع او تمام می شود و احساس می کند همسر قوی تری دارد.

زنان دوست دارند هدایت شوند، دوست ندارند خودشان راه را پیدا کنند.

 

 


نظرات()   
   
سیما
سه شنبه 3 بهمن 1396 20:30
آقای درویش من پاک کردم. چون شما گفتین دیگه پا‌ک نمیکنم چشم
درویش
سه شنبه 3 بهمن 1396 14:20
و البته یک نکته:
نباید نظرات این خانم را پاک کنید.
شاید نیت شما، منع اشاعه یک سری از افکار نادرست باشه.
اما به نظرم، کمترین میزان احترامی که به هر انسان لازم هست قائل شویم، اینکه نظرش را بشنویم.
ایشون هم خیلی مؤدبانه، نظراتشون را بیان کردن.
حالا شاید با مواضع ما خیلی خیلی متناقض باشه.
اما لازم هست به یک انسان، احترام بگذاریم... به یک مسلمان احترام بگذاریم.. به یک هم وطن احترام بگذاریم. برای همین نظر من این هست که نظرات ایشون، به احترام ایشون، پاک نشه.
ضمن احترام به همه ی عزیزان
درویش
سه شنبه 3 بهمن 1396 13:39
به نام خدا
سلام علکیم
خطاب به آقای حمیدی
آقای حمیدی؛ ایران کشور خاصی هست... خیلی خاص
تو گویی سرنوشت خیلی از ملل به دست ایران است.. استراتژی ها و راهبردهای بلند مدت منطقه، و حتی جهان بر اساس ایران تنظیم می شود.
مثلا اگه به فرض (تأکید بر فرض) فکر کنیم برجام باعث از بین رفتن تحریم ها شود، همه کشورهای منطقه از جمله ترکیه، امارات، قطر، عراق، :ویت، عربستان، آذربایجان به خاطر مشکلات اقتصادی نابود می شوند... چون دوبی زمانی دوبی شد که ایران تحریم شد. ترکیه زمانی ترکیه شد که ایران تحریم شد.

یا حتی شما لبنان و سوریه را نگاه کن ببین چقدر سرمایه گذاری می شود که این دو کشور از جبهه ایران خارج شود.

در بعد بین اللملل هم همین طور هست.. الان روسیه و چین مثل زالو دارند ایران را می مکند و هر کاری می کنند که نظام ایران حفظ شود تا به منافع اقتصادی خود برسند.

کاش نظام ایران تغییر می کرد. یا سکولار بود مثل عبربستان سعودی؛ و ترکیه...
اونوقت نقش و وظیفه ی ما هم معلوم بود... می شیدم یکی از همان داعش ها، با حکومت طاغوت جهاد می کردیم.
ولی الان، به اسم اسلام، حکومت طاغوت بر ما حکومت می کند.

آقای حمیدی؛ شما در گوشه گوشه ی دنیا بگرد... ببین کجای دنیا این همه پوئن برای زنان قائل هستند؟

زنان در کشور ما، عملا فاحشگی می کنند اما موقع عقد و ازدواج به اسم باکره شناخته می شوند. چرا؟ چون یک چیزی به اسم مانتو را به زور به تن کرده اند... کاش همین مانتو هم نبود، تا ادعای پاک بودن نکنند

الان امام جمعه می گوید چرا باید مسئول سونوگرافی، مرد باشد... باید زن باشد، حتی اگر تخصصش را هم ندارد.

من فکر می کنم، دیگه من بعد، حتی به قیمت نابود شدن اسلام، صلاح نیست که پشت این نظام سینه بزنیم.
میلادحمیدی
سه شنبه 3 بهمن 1396 01:11
شما تصور کنید مدیر سایت یاهو که یک زن بود که چگونه از اوج یاهو را زمین زد و با سیاست های فمینیستی تمام مدیریت های سازمان یاهو را به زنان به اصطلاح توانمند داد.
یا فکر نکن در سازمان هایی مقل ثل ناسا مدیریت کار سختی است. کار اساسی در اآن سازمان به دوش محققان و دانشمندان است که اغلب مرد هستند. تمام رویه های مدیریت الگوریتم وار نوشته شده و طوطیوار اجرا می شود. یعنی سکینه هفت پستان بی سواد هم می تواند در کشورهای غربی مدیر شود چون خلاقیتی لازم ندارد همه ازپیش تعیین شده است و یکی فقط می خواند و بقیه اجرا میکنند و البته همه می دانند چکار کنند. مدیرهای امروزی اغلب نقش مترسک دارند. در دنیای واقعی و خصوصی امروز مدیران اصلی مرد هستند و زنها معمولا سکس منیجر هستند. البته استثنا هایی هست ولی کلیت ندارد.
میلادحمیدی
سه شنبه 3 بهمن 1396 01:02
نمونه بارز مدیریت زنان بر جهان وضع اسفبار فساد و سقط جنین و جنگ افروزی ها مانند هیلاری کلینتون و مردم میانمار و برزیل و ... یا شهردار بغداد که گند زد و ...یا مدیریت زنان در جنگ جهانی که خونریز ترین آنها بود مانند فاحشه بلسن و ... که اگر تعداد زنان به قدرت رسیده ظالم تاریخ را درصد بگیرید به نسبت کل زنان به قدرت رسیده عدد بزرگتری می شود از تعداد مردان ظالم تاریخ به کل مردان به قدرت رسیده. یا اگر کشور سوید را که بیشترین مدیران زن را دارد نگاه کنید با آنهمه مدیریت دادن به زنان و تصویب قوانین ضد مرد و سکولار دارای بالاترین آمار خشونت و تجاوز به زنان و قتل های زنان است. این هم از مدیریت زنان. این کودن ها بروند آمارهای شیطانیشان را بگذارند لب کوزه و آبش را بخورند و شما هم با این چیزها کارهای اشتباه خود را توجیه کرده و خود را گول بزنید. همه این خزعبلاتی که شما مطرح می کنید سالها پیش با استدلال ها و مثال های بیشتری در نظرات مخاطبان پاسخ داده شده ولی شما تازه رفتی از اول کار را شروع کرده ای. اگر اینجا وقت نمی گذاریم و جوااب نمی دهیم چوم از تکرار مکررات خسته شده ایم و معتقدیم کسی که خواب است بیدار می شود ولی کسی که خود را به خواب زده باشد هرگز بیدار نمی شود.
میلادحمیدی
سه شنبه 3 بهمن 1396 00:47
امامت در راستای نبوت است و نبوت حد نهایی مدیریت جهان است. پیامبر مدیر بود و همه پیامبران مدیران قوم خود بودند و مردم از آنها تبعیت می کردند و این یعنی اراده خداوند این بوده که نبوت و امامت توسط مردان انجام شوند. خانم فمینیست بی فکر و خاین به بشریت ای ظالم و ای سیاه دل خداوند بهتر از انسانهایی که حب و بغض و عقده های درونی نتیجه استدلالهایشان و تحقیقاتشان راتحت تاثیر قرار می دهد دانسته و مدیریت را به مردان داده و چند محقق و نظریه پرداز موذی که به اسم مدیریت از زنها بهره کشی میکنند عددی نیستند که در مقابل اراده خدا بایستند و طبق قرآن هر قومی که در مقابل اراده خدا ایستاد در اوج شکوه نابود شد. مثل غرب که در اوج صنعت و شکوه رو به زوال و نابودی است و یک سری کودن بی ایمان دنباله رو آنها شده اند. مثل سوید و خیلی کشورهای دیگر اروپایی که نسلشان ور افتاده و اجنبی ها تمام سکان های آنها را به دست گرفته اند.
سیما
سه شنبه 3 بهمن 1396 00:02
خانمی که هی نظر می گذارین و می خواین با مشابه کردن زنان و مردان و مردانه کردن زنان از ارزش زنانگی آنها کم کنین

از این به بعد بد جوری با شما برخورد می کنیم و کامنت های شما پاک میشه..

به خدا قسم اینکه رشد جمعیت الان انقدر کم شده و مهد کودک ها پر رونق شدن از افکار امثال شماست......لطفا ترویج ندین
سیما
دوشنبه 2 بهمن 1396 23:39
در مورد نظر آقای حمیدی:

به قول سعدی:

برای زنان همین بس که در خانه بمانند و شیر مردان بسازند. مسلما به دنیا آوردن و تربیت نسل آینده هر جامعه مسیولیت بزرگی است که خدا به عهده زنان گذاشته و بسیار با ارزش است.

خود رهبری هم می گفتند کاری که مادر شهدا می کنند کمتر از شهدا نیست.
سیما
یکشنبه 1 بهمن 1396 22:02
به نظرم صحبت های این خانم که میگن سازمان ملل توسعه انسانی کشورها رو بر مبنای اشتغال زنان و حضور در عرصه های مردونه می دونه درسته بله سازمان ملل همچین چیزی میگه. ولی موضوع اینجاست که تا قبل از سازمان ملل مردم جهان هزاران سال بود که زندگی می کردن و زندگی آروم تر و با صفا تری داشتن و آرامش بیشتری داشتن. تمام خاک ها از گور سازمان ملل بلند میشه. معیار سنجش خوبی و بدی باید تغییر کنه و زنها در عرصه های زنانه سنجیده بشن و مرد ها در عرصه های مردانه.
درویش
یکشنبه 1 بهمن 1396 16:47
فکر کنم بهتر باشه این بار شما اول بفرمایین منظورتون به صورت صریح، از واژه "مدیریت" یعنی چی.
یکشنبه 1 بهمن 1396 14:57
چه استدلالی
یکشنبه 1 بهمن 1396 14:56
سلام آقای درویش
مدیریت با امامت خیلی فرق داره چرا سعی دارین به هم ربطش بدین . شما حدیث یا روایتی در مورد مدیریت زن یا مرد خوندین ؟ چخ استدلالی بفرمایید .
درویش
یکشنبه 1 بهمن 1396 09:54
به نام خدا
سلام
من نمی دونم شما چه اصراری داری، کل اسلام را خلاصه کنی در کتاب قرآن؟
یکم اطلاعاتت را در این زمینه ببر بالا.... بین کجاها به چه شکل استدلال می شه...
n+1 تا حدیث صحیح در مورد امامت مرد وجود دارد، اونم در تمامی شعوب.
گیرم اسلام به کنار، شما فلسفه منطق که خوندی الحمدلله... انواع استدلال را که الحمدلله بلدی؟
یکشنبه 1 بهمن 1396 08:10
این مقالات که در سایت مدیریت اومده و اتفاقا نتایج تحقیقات مردان هم بوده با دلایل عقلی گفته 17 تا دلیل عقلی هم آورده و در ضمن نتیجه بررسی روی سازمان های با مدیریت زنانه و مردانه بوده . حالا چه ربطی به امام زمان داره . در مورد مدیریت یک سازمان یا نهاد صحبت شده نه یک رهبری که قراره بیاد جهان رو نجات بده و در ضمن هیچ جای قرآن نیامده که مردان مدیران بهتری هستند .
یکسری باورهای غلط از قدیم چنین در ذهن بعضی از مردان و حتی متاسفانه بعضی از زنان ما ریشه دوانده که فکر می کنند حقیقته در حالی که حقیقت می تونه کاملا برعکس باشه .

درویش
یکشنبه 1 بهمن 1396 02:44
قران که بی نقص ترین، کامل ترین و دقیق ترین کتاب روی کره ی زمین هست، می گه: این کتاب را هر کس می تونه مطابق میل خودش بخونه، تفسیر کنه و برای خودش برداشت بزنه... برای یک عده هدایت کننده است و برای یک عده مایه گمراهی
سرکار خانم، وقتی یک عده بنای عقل را تعطیل کردند و اصل را گذاشتن بر "نفهمیدن"... حالا شما بگو صد هزار تا مقاله در تأیید مدیریت زن نوشتن...
اصلا ما می گیم نستعیذ بالله، خدا غلط کرده که حضرت مهدی را مرد آفریده... بهش می گیم ایشون را عوض کنه، با یکی از زنان که بهترین مدیران آینده هستن، عوض کنه... من از طرف خدا از شما عذر خواهی می کنم.. ببخشید، اشتباه شد. اصلا کل کائنات از شما عذر خواهی می کنیم.
درویش
یکشنبه 1 بهمن 1396 02:40
خدا خیرت بده
دستت درد نکنه که ما را از جهل مرکب نجات دادی.... ما فهمیدم زنان بهترین مدیران بودند، هستند و خواهن دبود.. خدا خیرت
شما بفرما به کارات برس... بقیه کارا رو دوستون انجام می دن
میلاد حمیدی
شنبه 30 دی 1396 20:08
اون آمارهای من در آوردی و ساختگی رو برای نابودی خاورمیانه در آوردن و اتفاقا سبب ارتقای جامعه و مملکت های آنها نخواهد شد. پیشرفت بشر مرهون رشد علمی است که اغلب آنها توسط مردان صورتگرفته و زنها تنها مقلدان طوطیوار و همچون حیوانات دست آموز نقشی بیش از عروسک سکسی و یا نقاب سیاستمداران مردی که به آنها دستور میدهند نیستند. تمام سیاستمداران مطرح زن پشت آنها مردهایی هستند که کارها را به اینها دیکته میکنندو الا زن را چه به این کارها...
جمعه 29 دی 1396 18:31
قسمتی مقاله ای در این زمینه

یکی از مهم‌ترین معیارها جهت سنجش درجه توسعه یافتگی یک کشور، میزان اهمیت و اعتباری است که زنان در آن کشور دارا می باشند. اکنون نگاه جهان، بیشتر به سوی زنان معطوف شده است زیرا امروز، برای تحقق توسعه اجتماعی، تسریع فرایند توسعه اقتصادی و محقق شدن عدالت اجتماعی، چنان‌چه به زن به عنوان نیروی فعال و سازنده نگریسته شود، قطعاً تأثیر بسیاری در روند توسعه و افزایش کمّی و کیفی نیروی انسانی آن جامعه خواهد داشت .
جمعه 29 دی 1396 18:09
به نظر 22:05

زیاد نگران نباشید در اکثر کشورها خانم ها مخصوصا اروپایی و آمریکایی در همه عرصه ها حتی سیاست حرف اول رو می زنند . طوری که تیتر زده بودند قدرت آینده اروپا در دست زنان می تونید سرچ کنید .
حتی در کشورهای عربستان و افغانستان و ... تحولات زیادی به نفع زنان صورت گرفته . بنابراین در آینده نزدیک می بینید .
درویش
پنجشنبه 28 دی 1396 20:24
به نظرم باید می گفتی:
"همین که اجازه می دیم از دستاوردهای خودمون، علیه خودمون استفاده کنن، نشانه ی حماقت ماست"
چهارشنبه 27 دی 1396 22:05
زنها اگر خواهان برابری هستند باید خدا خدا کنن دوباره کره زمین آماج حملات شهاب سنگی بشه و نسل بشر کنونی وربیفته تا شاید نوع مادینه بتونه در جهان جدید از روز اول دوشادوش مردان در ساخت تمدن بعدی بشر نقش بازی کنه و جا برای ادعا کردن داشته باشه اما تا اطلاع ثانوی و تا روزی که دنیا همینیه که هست بدلیل اینکه از یه سوزن ته گرد گرفته تا شاتل فضائی و کامپیوتر و اینترنت و... دربست اختراع آقایون هست زنها عملا هیچ حقی ندارند و همینکه ما بهشون اجازه میدیم از امکانات مصنوع دست ما آقایان استفاده کنند نشان دهنده خوی کریمانه ماست
سیما
سه شنبه 26 دی 1396 10:59
دوهفته هست مسافرت هستیم پست جدید نذاشتم
.
lezathayezanane.blog.ir
درویش
سه شنبه 26 دی 1396 01:45
خانم سیما لطفا لینک وبلاگتون را گاه گاهی ذیل مطلب و کامنت تون درج کنین که راحت بشه پیداش کرد. مرسی
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:38
یک جور می گین بچه بزرگ کردن، انگار داره به توله ی سگ خانگی شون غذا می دن.
اگه در این حد، حس مادری پست و سرشار از تهی است، چرا خانم های این مملکت دارن خودشون را .... می کنند که حق حضانت بچه را از مرد بگیرن؟
خانم هایی که درجه ی معرفتشون به این حد رسیده که تماما ثابت کن که مادر بابت شیر دادن به بچه ی خودش باید مزد بگیره... کسی مخالف این نیست... ولی نوع دیدگاه مهمه
سیما
دوشنبه 25 دی 1396 12:37
به خانم بی نام:

اتفاقا زن هایی که منفعل هستن مرد ها بیشتر عاشقشون میشن. اونهایی که فکر میکنن اگر سلطه داشته باشن زندگی شون بهتر پیش میره بعد از یک مدتی خودشون خود به خود میفهمن که اشتباه و سطحی فکر می کردن.
.
البته اینم بگم که به نظرم یک جاهایی مردها اشتباه هایی میکنن که اگر زن تذکر بده خوبه ولی خیلی از اوقات آقایون بخاطر غروری که دارن حرف زنشون رو قبول نمیکنن
.
در مورد مادر شوهر: اتفاقا مادر شوهر های سلطه طلب خیلی خودشون رو عقل کل میدونن و یک سره تو زندگی پسرشون دخالت میکنن و دستور صادر میکنن. بعد هم من در بند 12 نگفتم حق با عروس هست یا مادر شوهر. من گفتم جلسه تشکیل بدن که دعواها بیشتر نشه
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:34
این دیدگاه شما خیلی بیش از حد مادی زده است.
نسلی که تمام انسانیت را خلاصه می کنه در کلاس نقاشی، استخر و رژ لب، فکر می کنه برای همین چیزا خلق شده است.

واقعا اون خانمی که مادری کردن برای فرزند را با رسیدن به آرزوهایی که ته تهش میشه یک لیسانس و دوتا خط چشم، یکی می دونین؟ برادرانه می گم اینقدر مادی به دنیای خودتون نگاه نکنید. چه معلوم، شاید همین فردا آخرین روز زندگی ما باشه.
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:32
من دوستانه به شما پیشنهاد می کنم وقتی نظری ارائه می کنید به همین سی چهل سال اخیر زن زده نگاه نکنید که خیلی از امید و آرزوهایی که می گویید ساخته ی ترویج و تبلیغ و تلقین مجامع فمنیستی است...

جناب عالی بفرمایید چرا این استدلال شما برای 1400 سال پیش راهگشا نیست.

اگر مادر شوهر به همسر یک آقا حسادت می کند (که البته بنده تجربه ای ندارم و از فرموده های شما فرض می کنم) چرا الان وجود دارد؟ چرا از 1400 سال پیش تا الان وجود داشته؟
یکم فکر کن همین...

یعنی مثلا هشتاد سال پیش که همه ی دخترای یک شهر، یک روستا یک محل، بی سواد بودن، دانشگاه نمی رفتن، استخر نمی رفتن، گواهینامه ماشین نداشتند، کلاس نقاشی نی رفتند، از همچنان این حس حسادت بوده؟

به نظر من این حسادت ها برای نسل امروز ما خیلی پر رنگ تر شده.

مثلا شما n سال برو کلاس نقاشی... خب؟؟؟ تا الان چندتا این مملکت نقاش مشهور جهانی یا ملی از زن ها داشتیم؟
نسل جدید، تمامی مرزهای انسانیت را دریده است.

شما فکر کن، هنوزم که هنوزه، پدر من وقتی می خواد مادرم را مخاطب کنه پیش جمع، اسمش را نمی گه (حتی در جمع خانوادگی)، می گه: مادر فلانی...
نسلی که تا این حد، حیا و عفت داشته، الان با دختری روبرو میشه که اصلی ترین محتویات کیف زنانه شان، رژ لب و ریمل است...
والله تا صبح قیامت بنویسم، شما حرف من را نمی فهمید
دوشنبه 25 دی 1396 12:04
یکی از دلایل این که مادر شوهرها به عروس حسودی میکنند همین افکار نظیر خانم سیما هست که زنان فقط باید بچه بیاورند بزرگ کنند همه خواسته ها و باورها و آرزوهاشون بگذرن بچه را بزرگ کنند تربیت نه فقط بزرگ کنند .همه عمرشون رو وقف بچه می کنند این میشه که وقتی فرزند ازدواج کرد به همسر فرزندشون به جای یه عضو جدید خانواده به چشم یه رقیب که همه آرزوها و امیدهاشون تصاحب کرده نگاه می کنند .
دوشنبه 25 دی 1396 11:56
خانم سیما کامنت های شما به درد خودتون می خوره . خوشبختانه زنان امروز ما به اندازه شما منفعل و ساده و بی فکر و بی اراده و بی منطق نیستن. شما تو زندگی خودتون موندین .دیگه لطفا به بقیه راه حل نشون ندین .
دوشنبه 25 دی 1396 11:55
خانم سیما کامنت های شما به درد خودتون می خوره . خوشبختانه زنان امروز ما به اندازه شما منفعل و ساده و بی فکر و بی اراده و بی منطق نیستن. شما تو زندگی خودتون موندین .دیگه لطفا به بقیه راه حل نشون ندین .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]