کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - نمونه ای از یک زن موفق امریکایی: ملیندا گیتس همسر بیل گیتس

ملیندا فرنچ در 15 آگوست 1964 در شهر دالاس از ایالت تگزاس در خانواده ای کاتولیک متولد شد. او یک خواهر بزرگتر و دو برادر کوچکتر از خود دارد. او در مدت چهار سال دو مدرک لیسانس در رشته های علوم کامپیوتر و اقتصاد از دانشگاه دوک گرفت و مدرک فوق لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی در مدت یک سال از دانشگاه فوکوا در سال 1987 دریافت کرد.
مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی در سن 23 سالگی ملیندا به استخدام شرکت مایکروسافت در آمد و روی پروژه های مختلفی در این شرکت کار کرد. او حین کار در این شرکت با بیل گیتس آشنا شد. در سال 1994 در جشن خصوصی در هاوایی ازدواج کردند.
مدت کوتاهی پس از ازدواج، ملیندا که 30 سال داشت از شرکت مایکروسافت استعفا داد تا تمام تمرکزش را روی تشکیل و رشد خانواده خود قرار دهد. آخرین سمت او در شرکت مایکروسافت، مدیر عامل سیستم های اطلاعاتی شرکت بود. آنها صاحب دو دختر و یک پسر هستند که در سال های 1996، 1999 و 2002 متولد شده اند."

منبع:wikipedia

انجمن حمایت از حقوق مردان:
مسلما گذشت از خواسته های شخصی و تمرکز این خانم روی خانواده  در موفقیت های همسرش و در نهایت کل خانواده بی تاثیر نبوده است.

در بین زنان غربی برخی با تعقل در میابند که چگونه باید زندگی کنند و در بین زنان شرقی برخی غرب زده تر از غربی ها به دنبال فروختن مادری به حقوق کارگری و کارمندی هستند.
 


نظرات()   
   
سیما
دوشنبه 30 بهمن 1396 01:40
به نظرم زن ترامپ هم خیلی آروم و صبوره. اولا که ترامپ مشخصه خیلی بد دهنه و بعد هم اینکه وقتی رئیس جمهور شد گفت میخوام دخترم ( که از زن دیگه ای هست) بانوی اول باشه نه زنم و زن ترامپ هم اعتراض نکرد البته ازش قبول نکردن که دخترش بشه
شنبه 28 بهمن 1396 10:34
والله زنای غربی بهتر و بسازترن چرا که هم مراحل موفقیت رو پله پله و بدون جنسیت سالاری و در یک مبارزه برابر با آقایون طی کردن نه مثل اینجا که معضل نکبتی باسم خدمت اجباری خودش مثل سنگی بزرگ مانع راه آقایونه و هم لااقل برای رسیدن به اهداف فمنیستی خوشون پشت نقاب دین پنهان نمیشن و خیلی رو بازی میکنن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic