تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - جنگ بر علیه خانواده

مقاله پیش رو ترجمه شده از متفکران جنبشهای اجتماعی آمریکاست که در نهایت غربت شروع به مبارزه با سلطه تمام عیار فساد و جریانهای خانواده ستیز در آمریکا کردند ولی در حال حاضر به دلیل استمرار در فعالیت ،  موفقیتهای خوبی بدست آورده اند . این مقاله از این جهت حائز اهمیت است که بدانیم در شرایطی به مراتب بدتر از شرایط ایران ، میتوان در مقابل هجمه سرمایه داری و فساد و تباهی ایستاد و با آن مقابله کرد پس ما که به مراتب شرایط بهتری داریم نباید دست از تلاش برداشته و نا امید شویم

جنگ بر علیه خانواده 

چطور می توان با آن مبارزه کرد و چطور می توان بر آن پیروز شد؟

ما در جنگ هستیم.  بنیادی ترین پایه استحکام و قدرت در امریکا و انگلیس که همان خانواده سنتی است به طور هولناکی از هر طرف مورد حمله قرار گرفته است.

فقط کافیست به این کشاتر دسته جمعی خانواده ها نگاه کنید!  افراد کمتری ازدواج می کنند و کسانی که ازدواج می کنند بیشتر مستعد جدایی هستند ، نقش ها در ازدواج و خانواده تغییر کرده است و ریاست در خانواده ها جابجا شده. زنا به طور فزاینده ای رایج شده است و ازدواج هم جنس ها قانونی تلقی می شود.

واضح است که ازدواج و اخنواده به زنجیر کشیده شده است.

از هر 10 کودک آمریکایی چهار نفر از والدینی که ازدواج نکرده اند متولد می شوندو امروزه بیش از هر زمان دیگری ممکن است کودکان بدون والدین بیولوژیکی خود بزرگ شوند. آنها در خانواده هایی زندگی می کنند که در آنها پرخاش و بی احترامی ، تحمیل و حتی تشویق می شود. رابطه جنسی بدون ازدواج تقریبا جهانی شده است. پورنوگرافی شدت گرفته و آمار حاملگی های بدون ازدواج و بیماری های جنسی رو به افزایش است. هر ساله یک میلیون کودک آمریکایی سقط می شوند و خانواده در حال عقب نشینی کامل است.

بله ، در خانه های سراسر آمریکا و انگلستان که روزگاری بسیار قدرتمند بوده اند جنگی بوجود آمده است و پس از گذشت چند دهه از تسلیم شدن زمین به یک دشمن خشن و متعصب، اکنون خانواده برای بقا تلاش می کند.

اگر شما به طور جدی درگیر این جنگ نباشید یقینا شما و خانواده تان در این جنگ نابود خواهید شد حتی در حال حاضر هم شما بیش از آنچه که متوجه هستید از این جنگ لطمه دیده اید.

برای موفقیت در برابر این روند خطرناک، شما باید آن را به روشنی ببینید و نیروی پشت پرده ای که این روند را تحریک می کند تشخیص دهید و بدانیدچه کسی پشت این جنگ است و چرا اینچنین مرگبار ؟

آیا می توان آن را متوقف کرد؟ چگونه و با چه استراتژی هایی؟

نقش زن و مرد در خانواده تغییر کرده

در کتاب "دموکراسی در آمریکا" که در دهه 1800 منتشر شد، الکسیس د توکویل ، خانواده آمریکایی قرن نوزدهم را ستود. توکویل نوشت: "قطعا هیچ کشور دیگری در دنیا وجود ندارد که پیوند ازدواج در آن بیشتر از امریکا با ارزش باشد و شادی زن و شوهر اینچنین مهم تلقی شده و تحسین شود".

امروزه، گسترده شدن بی اخلاقی در جامعه ، وارونه شدن نقش ها در خانواده و قوانین طلاق توافقی و صادر شدن حکم طلاق بدون اینکه دلیل خاصی وجود داشته باشد ، ازدواج را به یک قرارداد فوق العاده بی اهمیت تبدیل کرده است. شصت و دو درصد از آمریکایی ها طلاق را یک "روش اخلاقی" برای فرار از یک اتحاد ناخوشایند می دانند!

ما نه تنها فاجعه طلاق را پذیرفته ایم بلکه در حال حاضر بسیاری افراد طلاق را به عنوان یک "حق اخلاقی" میشناسند.

ازدواج هایی که باقی می مانند ، اغلب از مسایل دیگری رنج می برند مانند نارضایتی جنسی و سردرگمی نقش جنسیتی در زندگی مشترک.

توکویل خانواده آمریکایی قرن نوزدهم را به خاطر تأکید بر نقش های "متنوع و متفاوت" مردان و زنان در زندگی مشترک ستایش می کرد. او گفت: "آنها به وضوح فعالیت های مرد و زن را جدا کرده اند تا در ساخنار بزرگ جامعه کار بهتر انجام شود." او توضیح داد که نقش های زن و مرد تکمیل کننده یکدیگر هستند. توکویل نوشت: "شما زنان آمریکایی را هرگز پیدا نخواهید کرد، که مسئولیت روابط خارجی خانواده، مدیریت کسب و کار یا دخالت در سیاست را بپذیرند، آنها هرگز مجبور به انجام دادن کار خشن و یا هر کاری که نیاز به اعمال سخت فیزیکی دارد نیستند و هیچ خانواده ای آنقدر ضعیف نیست که این قانون را نقض کند.

این راه بسیار نزدیک به راهی است که خدا از ابتدا آن را طراحی کرده است. در نخستین بخش انجیل ، خداوند برای ساخت بشریت کار را ابتدا با ساختن مرد و سپس با ایجاد یک زن سازماندهی کرد. در آیه 18، او زن را "کمک کننده" نامیده است، به معنی همتا یا مکمل.

به گفته توکویل، آمریکایی ها متوجه شده اند در حالی که مردان و زنان برای انجام نقش های مختلف در سلسله مراتب خانواده ساخته شده اند ، هر نقش از نظر اهمیت برابر است.

امروزه این نقش های منحصر به فرد بر عکس شده اند. مردان مسئولیت های خود در خانه را به عنوان رهبر، تامین کننده، محافظ و مربی اصلی خانواده از دست داده اند. تعداد روزافزونی از همسران و کودکان تاثیر مثبتی که پدر در خانواده داشت را از دست داده اند و بدتر از همه،  جنجال و هیاهوی غم انگیز سیاستمداران، فعالان اجتماعی، روانشناسان و هنرمندان است که القا می کنند : وجود شوهران و پدران برای سلامتی و رفاه عمومی جامعه ضروری نیست و در چنین شرایطی است که زنان از انجام وظایف مهم خود در خانه  که باید یک شریک و کمک کننده برای مرد و مایه عشق ورزیدن به کودک باشند ، باز مانده اند. به عنوان مثال در سال 1950، یک نفر از هر چهار زن متاهل بین 25 تا 44 ساله در خارج از خانه کار میکرد اما امروزه این رقم به سه نفر از چهار نفر رسیده است . درحالی که ساعت هایی که زنان و مردان در در شبانه روز کار می کنند تقریبا مشابه 50 سال پیش است، ساعت هایی که زنان متاهل در خارج از منزل کار می کنند سه برابر شده است و مراقبت از کودکان در زمانی که پدر سر کار است دیگر جزو مسئولیتهای اصلی مادران نیست ، در نتیجه فرزندان بدون جهت گیری صحیح، خدایی یا اخلاقی که بر اساس آن بتوانند خانواده های فردای خود ر ا بسازند به حال خود رها می شوند.

فرزندان هدف گیری شده اند

اگر والدین در خانه تاثیر قوی نداشته باشند فرزندان به راحتی هدف نیروهای شیطانی قرار می گیرند بخصوص در مورد ورابط جنسی. اکثر آمریکایی ها و بریتانیایی ها در حال حاضر روابط جنسی پیش از ازدواج را به عنوان موضوعی حتمی برای نوجوانان پذیرفته اند، به همین دلیل است که آموزش های جنسی برای جوانان انجام می شود تا زمانی که آنها از نظر جنسی فعال شدند رابطه جنسی "بی خطر" داشته باشند. البته این آموزش ها خود فعالیت جنسی در میان نوجوانان را تشویق می کند که به نوبه خود باعث افزایش موارد زایمان غیر قانونی، بیماری های جنسی و سقط جنین می شود.

نشانه های زمانه

هربرت وست آرمسترانگ این جنگ برعلیه نهاد خانواده را از دهه های قبل شناخت و به طور دقیق پیش بینی کرد **-که این جنگ به چه جهتی هدایت خواهد شد. او در سال 1976 نوشت تهدید از دو جهت است: اول، ازدواج و بنیاد سنتی خانواده و روابط خانوادگی نابود می شود و دیگر اینکه: "توطعه ای گسترده و پرخاشگرانه برای نابودی نهاد ازدواج انجام می شود" (Plain Truth، July 1976).

هشداری که وی  در سال 1976 داده است را امروز چه کسی می تواند انکار کند؟

آقای آرمسترانگ نوشت: "این یک جنگ با حملات شدید و متعصبانه است و در آن از هر روش ظریفی برای درگیر کردن ذهن کسانی که پیش از سن ازدواج هستند استفاده می شود." واضح است که این ذهن ها اسیر شده اند و اکنون که 33 سال سن دارند (این مقاله در 2009 نوشته شده مترجم) در جهل و خطا گیر افتاده اند ، رشد کرده اند و نسل جدیدی که بیشتر از خود آنها در مورد ازدواج و خانواده فریب خورده است را بوجود آورده اند.

اکثر مردم این روند را کورکورانه دنبال کرده اند اما حتی در میان کسانی که این جریان را مخرب می دانند و معتقدند باید در مقابلش مقاومت کرد ، عده خیلی کمی متوجه می شوند که چرا این جریان اتفاق می افتد و چرا تا این حد مخرب است!

چرا چنین حمله سهمگین و حیرت انگیزی به ازدواج و خانواده شده و چرا روند سقوط اینقدر سریع است؟

یک دلیل معنوی غیر قابل مشاهده وجود دارد!

درست است، همانطور که آقای آرمسترانگ گفت تخریب ازدواج و بنیاد خانواده سنتی پیش بینی شده بود و در حقیقت، این همان نشانه ای است که پیامبران و کتاب مقدس از روزهای آخرالزمان و قبل از بازگشت عیسی داده بودند.

همه چیز در مورد جامعه مدرن ناکارآمد ما ، دقیقا همانگونه است که اشعیاء (از حواریون) اظهار داشته: زنان بر خانواده ها ریاست کرده ، فرزندان را مطیع خود می کنند و رفتار بی ادبانه ای نسبت به بزرگان خود خواهند داشت و مردم جامعه وحشتناک ترین گناهان خود را با افتخار بیان می کنند. (اشعیا 3: 12، 5، 9). پولس نیز در مورد خودخواهی شایع انسان ها، مشغله با چیزهای مادی، کودکان نافرمان، از دست دادن احساسات خانوادگی غریزی (مانند افزایش تمایل سقط جنین و کاهش تمایل به فرزند آوری) و سایر مشکلات شایع امروز پیشگویی کرد(2 تیموتی 3: 1-5) * و خود مسیح پیشبینی کرد که درست قبل از بازگشت او به این زمین ، در ، جامعۀ ای پیشرفته ، فوق مدرن و ضد خدا در اوج قدرت و شکوه وجود خواهد داشت همانطور که قوم لوط اینگونه بود (لوقا 17: 28-30) .

شواهد قانع کننده ای مبنی بر این که ما واقعا در آخر الزمان زندگی می کنیم!

 همانطور که آقای آرمسترانگ در ابعاد گمشده در جنسیت نوشت، تمدن در راه افت و نابودی است ، مگر آنکه بنا به وعده الهی با دخالت دستی قدرتمند نجات یابد.

اما این سوال هنوز باقی مانده است که چرا بشریت به دنبال این روند مخرب است؟ چه کسی در پشت صحنه آن است؟ چگونه خداوند میدانست این جاده ای است که ما در آن سفر خاوهیم کرد؟ و چگونه می توانیم در مقابل  آن مقاومت کنیم و این جنگ را درخانه های خودمان برنده شویم؟

پاسخ را در این عبارت می توان جستجو کرد: چرا از ابتدا خداوند ازدواج و خانواده را ایجاد کرد؟

خدا انسان را خلق کرد

آیا می دانستید در میان همه مخلوقات خداوند ، ازدواج و نهاد خانواده تنها منحصر به انسان است؟

درست است. هیچ حیوان دیگری روی زمین ، حتی هیچ یک از فرشتگانی که خداوند خلق کرده ، از برکت زندگی خانوادگی بهره نمی برند ! ازدواج و روابط خانوادگی برای ما کاملا منحصر به فرد است اما چرا؟

در فصل اول کتاب مقدس می بینیم خداوند در زمین تمام انواع زندگی گیاهی و حیوانی را قرار داده است ، تا شرایط ایده آل برای انسان ها ایجاد شود. سپس می نویسد و خدا گفت:" بگذار انسانها را خلق کنیم ، پس از شباهت ما ...   .  بنابراین خدا انسان را در قالب خودش ساخت، به سبب خود او را ساخت؛ مرد و زن را او ایجاد کرد "(پیدایش 1: 26-27). در این آیات کلیدی مفاهیم زیادی قابل توجه است.

اول، لغت "انسانها" چه کسی است؟ کتاب مقدس نشان می دهد که در واقع دو مخلوق در اینجا وجود دارد که اعضای یک واحد خدایی هستند(به عنوان مثال، یوحنا 1: 1، 14): این دو بعدا به یک خانواده تبدیل می شوند.

سرانجام، چرا خداوند مرد و زن را خلق کرد؟ واضح است که او این تصمیم آگاهانه را به این قصد گرفت که ما را به این دو گروه تقسیم کند و در طراحی خدا کمال ، با پیوند یک مرد و یک زن آغاز می شود هرچند علم برای نابودی این پیوند تلاش زیادی می کند ، تفاوت جنسیت ها نه یک اتفاق تصادفی است و نه یک تزئین بی هدف در خلقت، بلکه یک انتخاب آگاهانه و عمدی با طراحی و هدفی معین است که توسط خالق فوق العاده هوشمند در انسان ها قرار داده شده است و جریانی افسار گسیخته و بی رحم در طول نیم قرن گذشته برای برابر کردن جنس ها ، دلایل الهی برای تفاوت های جنسیتی را نابود کرده و جوامع را سرگشته ساخته است.

چرا ازدواج و خانواده؟

در فصل دوم از کتاب مقدس گفته شده که خدا حوا را به عنوان "کمک  و همیار" برای آدم خلق کرده و این دو را با ازدواج برای یک زندگی منحصر به فرد پیوند داد.

اگر دوباره می پرسید چرا به حیوانات نگاه کنید ، می توانید ببینید که ازدواج برای تولید مثل ضروری نیست. حیوانات ممکن است وفاداری خاصی به یکدیگر نشان دهند، اما فقط انسان ها چنین روابط عاطفی و حقوقی را در ابعاد مختلف مرتبط با ازدواج و خانواده درک میکنند.

تا چند نسل پیش، مفهوم ازدواج و خانواده به عنوان وسیله ای برای پرورش کودکان مسئول و ایجاد یک جامعه پایدار و پذیرفته شده بود با این حال، بطور عمومی درک عمیقی از این که "چرا ازدواج؟" ، وجود نداشت.

ازدواج اساسا یک مفهوم معنوی دارد!

ازدواج صرفا یک سنت نیست. این در واقع یک نهاد مقدس است که خدا در خلقت بشر قرار داده است! این نهاد مقدس برای مقاصد خاصی ساخته و طراحی شده است تا با توجه به قوانین معینی عمل کند. همچنین خدا ساختار طبیعی بدن ما را طوری ایجاد کرده است تا از این رابطه دو نفره فرزندانی متولد شوند. او سیر تکامل انسانی را کند و با سرعت کم قرار داده است تا یک "زندگی خانوادگی" ضروری باشد: کودکان به طور کامل وابسته به والدین خود هستند و والدین باید فرزندان خود را دوست داشته باشند، پرورش دهند، محافظت کرده و تعلیم و تربیت کنند. خداوند این تعهد را در زندگی ما قرار داده است تا ثبات را در زندگی ما به ارمغان بیاورد، تا به ما وفاداری و پایبندی یاد دهد و فرصتی تا بصورت غیر خود خواهانه در یک تیم هماهنگ زندگی کنیم.

خداوند می توانست همه ما را به طور یکسان خلق کند، ازدواجی وجود نداشته باشد  و راه های دیگری برای تولید مثل وجود داشته باشد یا ما را طوری بوجود آورد که با بدن و ذهنی کاملا بالغ به دنیا بیاییم. او می توانست همه چیز را به روش های دیگری انجام دهد اما او این راه را انتخاب نمود و این بی دلیل نیست. بشری که اهداف خدا را نمی فهمد، ممکن است همه این مسایل را اتفاقی در نظر بگیرد. چرا زن و مرد؟ چرا ازدواج؟ چرا ما از طریق جنسیت تولید مثل می کنیم؟ چرا بچه؟ چرا خانواده؟

پاسخ برای هر کسی که حقیقت گفته شده در کتاب مقدس را فهمیده، واضح است اما همه این را نفهمیده اند . پاسخ در پتانسیل باور نکردنی انسان روشن می شود.

راهی که خدا برای خلقت مرد، زن، ازدواج و کودکان طراحی کرده است، واحد خانواده است که ساختار جامعه را تشکیل می دهد و خدا همه این چیزها را به طریقی سازمان داده است که ما را برای زندگی ابدی در "خانواده خودش" آماده کند.

به همین دلیل است که خانواده برای خدا اینقدر مهم است. ما به خانواده همانطور که خدا آنرا طراحی کرده است نیاز داریم، ، تا بتوانیم برای حضور در خانواده خدا آماده شویم و در شکل صحیح آن ، ازدواج درس های معنوی زیادی از خانواده خدا به ما می دهد(مرجع: افسسیان 5: 31-33). کودکی که در یک خانواده خدا پسندانه رشد می کند، درس های معنوی زیادی یاد می گیرد. به عبارت دیگر، اگر یک خانواده به شکل خدا پسندانه پیش رود، خداوند عاشقانه های زیادی را درون آن خانواده قرار  می دهد.

پشت پرده اقدامات بر علیه خانواده در جهان

درست است که در صورت وجود نداشتن چنین خانواده ای به هیچ وجه کسی از پادشاهی خدا محروم نمی شود با این حال، مردم  باید عمیقا اهمیت ازدواج و اهمیت خانواده را بدانند برای اینکه ما با غرور و حماقت می خواستیم خانواده را از نو تعریف کنیم، برای اینکه استاندارد خدا را را نادیده گرفته و استاندارد شخصی خود را تعریف کردیم تا با پر رویی ثابت کنیم که ایده های ما که کاملا با خدا مخالفند، طرحی برتر از طرح او بوده است.

بله، جنگی بر سر ازدواج و خانواده در جریان است و در یک سوی این جبهه کسانی هستند که تلاش می کنند تا طراحی خدا را حفظ کنند و در طرف دیگر کسانی هستند که تلاش می کنند تا طراحی خدا را نابود کنند!

نیروی واقعی که جنبش ضد خانواده را تحریک می کند، نیرویی است که در کتاب مقدس نشان داده شده است، نیرویی که هرگز فرصتی برای حضور در خانواده خدا را نداشت (کتاب "رمز و راز قرون وسطی" این حقیقت را توضیح می دهد) نیرویی که به او قدرت خلاقانه ای برای تشکیل خانواده داده نشد. او از خانواده متنفر است و می خواهد آن را برای همیشه از بین ببرد! این دشمن همان شیطان است که از همان روز اول حوا را فریب داد تا از خدا سرپیچی کند (پیدایش 3: 1-6) و از آن پس تمام جهان را فریب داده است (مکاشفه 12: 9). او به چیزی کمتر از نابودی کامل بشریت راضی نمی شود. او می داند که با از بین بردن خانواده ها، می تواند ملت ها را نابود کند و دید مردم را به حقیقت ساده و امیدوار کننده خدا کور کند - پس او هر چه در توان دارد را برای نابوده این رابطه خدایی به کار می گیرد.

پس ما در یک جنگ تمام عیار در حوزه ازدواج و خانواده هستیم. اما خدا در این جنگ پیروز خواهد شد!

راه خدا برای پیروزی در این جنگ

خداوند انسان را در تصویر و جهان خود خلق کرد تا مولد ، نجیب و آزاد باشد - از طریق تجارب غنی و مسئولیت های زندگی خانوادگی، شخصیت او خدایی رشد کند تا در نهایت به خانواده خدا بپیوندد.
و اعمال ضد خانواده  این پتانسیل را نابود کرده و جنبه الهی خانواده را از بین می برند. لیکن ما در سفسطه ها، بد را خوب نشان میدهیم! هر چیزی که خداوند کمال دانسته را مایه تحقیر انسان می خوانیم و هر ارزشی که انسان بوجود آورد را ، تحسین میکنیم در حالیکه خدا آن را بی ارزش می داند!

بنابراین خداوند این پیام را به دنیای مدرن ما می فرستد: "وای بر آنانی که بد را خوب و خوب را بد می نامند. وای بر آنانک که تاریکی را برای نور و نور را برای تاریکی قرار دادند؛ که تلخی را برای شیرینی و شیرینی برای تلخی قرار دادند! وای بر اینان که در چشم خود عاقل و هوشیار هستند"(اشعیا 5: 20-21)
بله، وای! به پیشگویی هایی که در مورد شکست خانواده شده بود نگاه کنید به ازدواج هایی که در آنها جای زن و مرد عوض شده، به فرهنگ پر از خیانت و زنای ما، به عدم توانایی ما برای کنترل فرزندانمان، بازگشت ما به گناهان قوم لوط - و همچنین خواهید دید که خدا نیز وعده داده است که به طور موثری این مشکلات را اصلاح کند!

پیتر از حواریون ارشد، در مورد تاریخ ضد خانواده در دوره قوم لوط به اینچنین سخن گفته است.  خداوند این شهرها را به خاکستر تبدیل کرد و با این کار آن را "نمونه ای برای کسانی که غیر خدایی زندگی می کنند" قرار داد (2 پیتر 2: 6).  رساله یهودا از این شهر ها به عنوان «آتش سوزی برای انتقام» سخن می گوید. یهودا نوشت که خداوند آن را به عنوان درس عبرتی برای این روزهای ما آورده است!
به انسان ها هشدار داده شده است که هر کسی که در این گناهان گرفتار شود، باید همان پایان را نیز انتظار داشته باشد! هنگامی که شما در شهرهای آلوده مانند شهرهای قوم لوط زندگی می کنیدبا کمی دقت آنها در شرف نابودی و آتش خواهید دید که در این زمان، احتمالا به شکل بمب های هسته ای و دیگر تسلیحات مدرن در آمده اند و  این احتمالا قویترین هشدار در کتاب مقدس است!

این یک داستان قدیمی عهد عتیق نیست - این دکترین عهد جدید است.  خود مسیح پیشگویی کرد که در آخر الزمان، شرایط تخریبی که قوم لوط با آن مواجه بود را دوباره جاری خواهد کرد (لوقا 17: 28-30) او در مورد تخریب به طور کامل هشدار داد : بطوریکه هیچ بشری زنده نخواهد ماند مگر اینکه او شخصا مداخله کند (متی 24: 22)
عیسی همچنین زمان حضرت نوح را به ما یادآوری کرد و گفت: «همانطور که در دوران نوح بوده ، در روزهای من هم همینطور خواهد بود. آنها می خوردند ، می نوشیدند ، همسرانی برای خود می گرفتند ، ازدواج می کردند ، تا روزی که نوح وارد کشتی شد و سیل همه آنها را نابود کرد "(لوقا 17: 26-2)  بدیهی است که خدا خوردن و نوشیدن یا ازدواج را محکوم نمی کند بلکه این یک پیشگویی از جامعه ای است که رفتار آنها در این مسایل به طور کامل منحرف شده است!  مانند جامعه امروز ما که در حال جنگ بر علیه خانواده است!
و خدا می گوید، درست همانطور که او شهرهای قوم لوط را در به خاکستر تبدیل کرد و همانطور که او در زمان نوح  آنها را نابود کرد، اکنون در حال نابودی جهان بیمار و پرگناه امروز ماست.

اما پیشگویی ها  نشان می دهد که این امر حتمی نیست و راه امیدی برای آینده وجود دارد و آن راه حل پیروزی در این جنگ است . جنگی که آتش آن همین حالا و همین جا در خانه های ما شعله ور است.

جواب خانواده است

هنگامی که خدا سریع و قطعی جریانات ضد خانواده را به پایان می رساند، شروع به درست کردن امور خواهد کرد و آیا می دانید که او چگونه این کار را خواهد کرد؟
با آموزش بشریت و پیاده سازی قوانین خانواده که او از ابتدا قرار داده بود!
هنگامی که خدا پادشاهی خود را پس از بازگشت عیسی مسیح ایجاد می کند، خانواده به جایگاه واقعی خود در قلب تمدن بازگردانده می شود. مسیح با همسر خود کلیسا ازدواج می کند (وحی 19: 7).  و خداوند می گوید؛ مجددا این صداها در شهرهای یهودا و در خیابان های اورشلیم، که ویران شده اند، شنیده شود ... صدای شادی و صدای خوشبختی، صدای عروسی، صدای آنها که می گویند: "پروردگار را ستایش می کنیم؛ زیرا خداوند خوب است؛ زیرا رحمت او تا ابد ادامه خواهد یافت (Jeremiah 33: 10-11).

دیگر زنان بر خانواده ها ریاست نخواهند کرد، کودکان احترام بزرگ ترهایشان را نگه خواهند داشت و همه در این شرایط خوشحال تر خواهند بود. این ها اثرات شگفت آوری است که پیاده سازی قوانین الهی برای ما بوجود خواهند آورد. بین تمام اصول زندگی ، قوانینی برای نقش های زن و مرد در خانواده وجود دارند قوانینی برای  رابطه جنسی در قالب زناشویی ، مادام العمر بودن خانواده ، اصول روابط بین والدین و فرزندان و همچنین سلسله مراتب ریاست در خانواده.

 این قوانین مانند قوانین فیزیکی در جهان هستند هنگامی که این قوانین شکسته شود، در نتیجه ناخشنودی و نارضایتی به جامعه تحمیل می شود همانطور که این مسئله در جامعه بیمار ما ثابت شده است و زمانی که این قوانین حفظ شده و به دیگران آموزش داده شده و به آنها احترام می گذاریم ، همه سود می برند.
این راهی است که - حتی امروز- شما می توانید با جنگ بر علیه خانواده مبارزه کنید: مطالعه و پیروی از قوانین معنوی اساسی که خدا برای خانواده تعیین کرده است. حتی اگر کسی فهم دقیقی از اینکه چرا این سلسله مراتب در خانواده گذاشته شده نداشته باشد، ولی نگهداری این قوانین تغییر نیافتنی و تن دادن به اصولی که توسط خالق ازدواج و خانواده تعیین شده، ثبات، هماهنگی، شادی و صلح را در خانه به ارمغان خواهد آورد.

خداوند خانواده فیزیکی در زمین را به عنوان وسیله ای برای معرفی ما به خانواده اش ایجاد کرد!  چه چیزی می تواند زیبا تر از یک خانواده قوی و خدایی باشد؟ ما باید زیبایی خانواده را بفهمیم. این همان جایی است که هیجان درآن وجود دارد. هنگامی که شما هدف خدا را درک کردید، روشن است که امید واقعی به خانواده بر می گردد؛ همانطور که خدا آن را طراحی کرده است!

ما می توانیم از خدا تشکر کنیم که مداخلات فوق العاده او در امور بشری، همانطور که در صدها عبارت از کتاب مقدس پیشگویی شده، اکنون راهی جلوی ما نهاده است . در آینده ای نه چندان دور، خانواده با قوانین الهی و عادلانه اداره خواهد شد جهان به شدت به همه انسان ها قوانین درست و مقدس را آموزش خواهد داد. ا

خداوند همیشه قصد داشت که نهاد مقدس ازدواج و خانواده را حفظ کند.


نظرات()   
   
میلاد حمیدی
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 01:41
این خانم بی نام چه تفکر احمقانه ای داره که نشون میده نه تنها اجتماعی و به قول خودش موفق نبوده بلکه یه مجرد از سن ازدواج گذشتست. اون به اهدافش نرسیده نه تونسته در شغل موفق باشه نه شوهر گیرش اومده. یه شخصیت احمق تخیلی ایده ال برای خودش ساخته از قالب اون زن احمق میاد اینجا و خزعبلات میبافه.
کودن نمیدونه مردها اصلا دیدگاهشون این نیست که زن مقتدر تحریکشون کنه یا متمایل به ازدواجشون کنه. البته ممکنه براسمردهای زن صفت و فرصت طلب که دنبال پول هستن و میخوان استفاده مالی بکنن مناسب باشه ولی مرد واقعی یه زن میخواد با تمام خصوصیت عمده زنها در،طول تاریخ. فلذا اینکه یه مردی به زنش خیانت بکنه بسته به اینه که شخصیت اون مرد چه باشه و دیگر اینکه همسرش چقدر تونسته نیازهای اونو برآورده بکنه. مطمینا یه زن خسته ی از سر کار برگشته با هزاردمشغله کاری و مدیریتی که کار خونش اونجور که باید نیست و روحیه اطاعت پذیری نداره نه تنها تحریکش نمیکنه بلکه نمیتونه برای مدت زیادی توی دل اون مرد بمونه.
یه زن لطیف مطیع و آروم و کدبانوی خانه دار آرزوی هر مرد واقعی در دنیاست که البته بخاطر شیطنت سرمایه داری هار و موذی گری و دشمنی فمینیستها با مردان و حماقت زنان متاسفانه به یک آرزوی کمیاب تبدیل شده اینه که ازدواج کمه و ببیشتر افراد دنبال زن خانه در آمد و خانه دار هستن و اینقدر زن تحصیلکرده بی شوهر و زن استاد دانشگاه پیردختر داریم و این همه طلاق.
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 23:58
بیشتر مشکل جامعه ما اینه که شعور و اخلاق و تربیت در حد زیر صفره .... در خارج این طور نیست واقعا متاسفم ....

واقعا با مردانی نظیر مردای این سایت حق دارن به زنان اجازه ندن به ورزشگاه ها برن .

بیچاره و بدبخت مردانی که افراد بی فرهنگ و بی منطقی می خوان از حقوقشون دفاع کنن .
کاش حقوق افراد به اندازه درک و فهم و شعور و فرهنگ و شخصیتشون بود نه جنسیتشون

شما که دم از کشورهای غربی می زنی اصلا ببین یه ذره فرهنگش داری . آدم های با شخصیت و فرهنگ شما را سو می کنند سال ها می اندازند پشت میله های زندان
مهدی
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 22:48
تو اینقدر نفهمی که فرق بین حقیقت و واقعیت را نمیدانی، حقیقت یعنی راه درست ولی واقعیت می تواند حقیقت نباشد و حتی کفر و شرک هم باشد، واقعیتی که در جامعه ما وجود دارد ظلم به مردان و به قول دوستمان پروین این حقیقتی که تو از ان دم میزنی این واقعیت است که:مااکنون در رقابتی ناعادله با زنان زبان نفهم و غیر منطقی هستیم. در ثانی تو احمق یکبار شده که بگویی قوانین ما هم عوض شود و مانند کشورهای غربی همه چیز مساوی بین زن و مرد باشد؟
مهدی
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 13:21
آخه آدم زبون نفهم بینام مردا از زنی خوششون میاد که کاملشون کنه نه اینکه زن مرد نما باشن اگه اینطوری باشه برای چی با یک زن ازدواج می کنن میرن با یه مرد دوست میشن همه نیازهاشون رو برطرف می کنن، همین افکار مزخرف تو باعث ترویج هم جنس بازی هستش، لعنت بر فمنیسم و مروجان آن، بیخودی هم دروغ نباف که شوهر داری با دو تا بچه، دستت برا ما رو شده تو یه ترشیده هستی که دوست داری مثل مردا باشی ولی هیچ مردی این چنین زن سلیطه و مرد نمایی را دوست نداره
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 11:33
در ضمن شما چون تو اجتماع نیستی خیلی چیزها رو نمی بینی .

این رو صد در صد بگم بیشترین خیانت را مردانی انجام می دهند که یه خانم حرف گوش کن خونه دار تو خونه دارن
چرا ؟
چون مخصوصا مردانی که به جایی می رسند و مقامی در اجتماع دارن و با زنان زیادی که اجتماعی هستند و فن بیان و شخصیت خوبی دارن در ارتباطن زنان محترم و قوی اصلا منظور ( زنان با شخصیت ژلف و زننده نیست ) دیگه زن خونه دار حرف گوش کن ساکت خودشون به چشمشون نمیاد یعنی دیگه اصلا در شان خودشون نمی دونن .

قطعا هیچ کس از زنانی سبک و ژلف خوشش نمیاد ولی مردان بیشتر جذب زنان قوی و محترم و اجتماعی میشن مخصوصا اگه خودشون هم مقام و منزلتی در اجتماع داشته باشن .
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 10:05
خانم سیما

حرف های خودت رو به خودت می زنم .
تو یه زنی منفعل بی اراده سست و بی منطق
لازم نیست یکی باید بیاد خودت رو هدایت کنه برو وظیفه اتو انجام بده آشپزی کن بشور بساب کی گفته بیای تو فضای مجازی نظر بدی
اصلا اگه میای این جا باید از شوهرت اجازه داشته باشی داری ؟!

نکنه فکر می کنی خودت زن نیستی اینا نظرات خودت راجع به زن ها
جالبه خودت هم بهش باور نداری عمل نمی کنی !!!


اگه نظرات تو خونه هیچ اهمیتی نداره اگه کسی به حسابت نمیاره اگه عقده حقارت و کم بینی داری. اگه فکر می کنی عرضه هیچ کاری رو نداری تقصیر خودته لازم نیست بیای صفات خودت را به زنان دیگه نسبت بدی !

در ضمن حداقل خودت به حرف های خودت عمل کن برو یکی پیدا کن هدایتت کنه .

یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 09:56
خانم سیما من هم شوهر دارم هم دو بچه مثل دسته گل
و از تو که اصلا شوهرت تو خونه به حسابت نمیاره و برای این که افسردگی نگیری و عقده ای نشی مجبوری بیای تو فضای مجازی بنویسی که دیده بشه خیلی خوشبخت ترم .
در ضمن به خاطر دو بچه پشت سر هم فعلا کار هم نمی کنم احتیاج هم ندارم .
سیما
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 03:40
به خانم بی نام:
بابا از فردا با خودکار رو پیشونی خودت بنویس من شوهر میخوام. مردم از بی شوهری. شاید یک آدم خیر پیدا شد تو رو بگیره. درآمدت هم حتما با خودکار قرمز بنویس که برات امتیاز مثبت باشه
شنبه 15 اردیبهشت 1397 17:27
قطعا زنان منفعل و بی اراده نمی تونن انسان های بزرگ تربیت کنن. زنانی مثل خانم سیما که معتقدن یکی باید خود زنان را هدایت کنه چه طور می خوان هدایت کننده و تربیت کننده نسل موفقی باشن .

حتی مرد سالارترین یا زن ستیز ترین مرد عالم هم نمی تونه نقش حیاتی و کلیدی مادر را در تربیت فرزند انکار کنه و این سخن پیغمبره از دامن زن مرد به معراج می رود .
پاسخ میلاد حمیدی : ایشون منفعل نیستن بلکه دارن افراد منفعل و نادانی مثل شما رو هدایت میکنند. ایشون منکر نقشذمادری نشد بلکه روش تاکید کرد. یک مادر برای ایفای نقش مادری باید مطیع شوهر باشد طبق همان احادیث و طبق همان اسلام. زن ستیز واقعی شما هستید. بهتره به جای لجبازی و برچسب زدن شما خودتو اصلاح کنی. اگر هم نمیخوای بپذیری به سلامت اصراری نیست لزومی نداره اینجا بیای و وقتتو با گفتن حرفهای بی سر و تهت تلف کنی. از این به بعد برچسب بزنی نظراتت پاک میشه.
دیگه هم حرفاتو تکرار نکن چون واقعا گیرایی نداری. بدا به حال نسلی که بخوان از امثال شما عقده ای ها بوجود بیان...
سیما
شنبه 15 اردیبهشت 1397 15:17
توصیه به خانم بی نام:

مرد های زیادی در جامعه هستن که دنیال زن شاغل با در آمد دو میلیونی به قول خودت هستن که خرج زندگی رو بده و مسیولیت زیادی رو دوششون نباشه. یه شوهر اینطوری واسه خودت پیدا کن که حداقل بی شوهر نباشی انقدر عصبی و کلافه. آخه گناه داری انقدر سرگردون باشی و عصبانی.
شنبه 15 اردیبهشت 1397 12:00
آره احتمالا به نظرتون ارزش خانم ها در سرویس دادن منم موافقم افرادی مثل خانم سیما که می خوان منفعل باشن فقط سرویس بدن و هیچ حق اظهار نظر و عقیده نداشته باشن اصلا درس نخونن خیلی زود ازدواج کنن و بعد هم بچه دار بشن و دائم بگن چشم هم همین . و این قدر هزینه مملکت صرف تحصیل همچین آدم های منفعل , بی اراده ای نشه !!

واقعا حیف بچه هایی که در این شرایط باید زیر دست یک مادر منفعل , بی اراده تربیت بشن واقعا حیف


قابل توجه مهمترین و حساسترین قسمت تربیت مردان به دست مادرانشان که یه زن هست سپرده میشه .
پاسخ میلاد حمیدی : تفاوتی نمی کند تفاوت نظر شما با خانم سیما در این است که شما به یک مشت سرمایه دار که از شما سودجویی میکنند سرویس می دهید و در خانواده نقش انگل را ایفا می کنید ولی چیزی که خانم سیما نصویر می کند زنی است که به خانواده سرویس می دهد و افراد سالم و نه عقده ای تحویل این جامعه می دهد که مردانی مثل چمران ها و سردار سلیمانی ها را تحویل این اجتماع می دهند اما زنانی مثل شما یک مشت خدانشناس سوسول دو جنسه تحویل می دهند!
البته منهای زنهایی که ناچارند و بار معیشت خانواده را به دوش می کشند.
شنبه 15 اردیبهشت 1397 11:51
خطاب به نظر اخیر بعضی ها اصلا ارزش بحث کردن ندارن و نهایت شعور و فهمشون را با طرز حرف زدنشون نشون می ده جالبه که این افراد ادعای فهم و شعور هم دارن
شنبه 15 اردیبهشت 1397 10:25
این منورالفکری که گفته زنها هم "حق" دارند همپای مردها تحصیل کنند و اشتغال داشته باشند خیلی از معرکه پرته چون هنوز تاریخ تمدن بشر رو حتی در سطح خیلی مبتدی هم بلد نیست وگرنه میفهمید وقتی حتی 10 تا دونه زن نابغه در کل تاریخ کهکشان راه شیری خلقت نشدند تحصیل "حق" نسوان نیست بلکه "لطفی" است از جانب آقایان علم ساز به خانم ها پس هر وقت لازم بشه میشه جلوش رو سد کرد
شنبه 15 اردیبهشت 1397 08:16
در مورد خانم سیما هم بله خیلی بده یه زن ضد مرد باشه ولی خیلی خیلی بدتره که یه زن ضد زن باشه و دائم به هم جنس خودش توهین کنه. !!!
پاسخ میلاد حمیدی : میگن که کرم وقتی توی لجن به سر میبره اگر بهش بگن کثیفه قبول نمیکنه و میگه چه کیک خوشمزه ای است. شما هم چون عقاید پلید فمینیستی که چونان لجن برایتان کیک است به سر می برید هر چیزی خلاف آن را توهین قلمداد می کنید در حالی که عملا و آنچه در حقیقت اتفاق می افتاد تناول شما از لجن و دعوت زنان دیگر به استفاده از آن است که نشان می دهید این شما هستید که به زن توهین می کنید نه سیما خانم یا اشخاص دیگر.
برای اثبات این مدعا قبله آمالتان که غرب می باشد را از نظر میزان طلاق، تجاوز به زنان و خشونت علیه زنان و موقعیت عمده زنان در کارگری و بردگی جنسی را به شما یاد آوری می نماییم که اگر راهکار ها و دیدگاه های شما نتیجه ی خوبی برای خانواده و زن و اجتماع داشت امروز در غرب که پیشرو در دیدگاه های شما و مجری آن در جامعه خودش می باشد اوضاع چنین اسفبار نبود.
صدای دوهول از دور خوش است... واقعیت پشت زرورق و جلدی زیبا و تبلیغات گمراه کننده پنهان شده است.
شنبه 15 اردیبهشت 1397 08:14
آقای پروین
من اصلا نخوندم چی نوشتی همین طوری که خودت نمی خونی من چی نوشتم فقطومشغول معرفی خودت هستی

کجای این که خط فقر چهار میلیونه پایه حقوق به زور دو میلیونه پس زن و مرد باید هر دو تایی کار کنن تا مخارج تامین بشه نامفهومه !!!

بله حقوق و وظایف یکی بشه دیگه وظایف خیلی وقته یکی شده خوب حقوق هم بشه !!

یک زن یا مرد با مدرک کارشناسی 16 سال کلی وقت و هزینه گذاشته آموزش یه فرد کلی هزینه برای جامعه و خانواده کلی وقت با ارزش در بهترین سال های عمر فرد می گیره که اگر همش هدر بره و بلا استفاده بشه نهایت حماقت نیست !!

برای هر فرد تحصیلکرده ای باید یه شغل مرتبط و مورد نیاز جامعه باشه مرد و زن هم نداره این یه سیاست درست و منطقی است . بنابراین بیکاری نتیجه سیاست های غلطه نه اشتغال بانوان
پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:56


حالا اگه کسی اطلاعات داره به سؤالم جواب بده:
قوانین ازدواج برای اقلیت های مذهبی متفاوته؟

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:53


راستی اونی که گفته بود اگه مذهبمو عوض کنم منو میکشن اطلاعاتت اشتباهه.
اگه مذهبتو عوض کنی و ملحد بشی و بی دینی رو تبلیغ کنی حکمت اعدامه.
یعنی اونچیزی که حکم اعدام داره تبلیغاته بی دینیه نه خود بی دینی.
شما میتونی بی اعتقاد به خدا باشی و به همه اعلام هم بکنی ولی بی دینی و بی خدایی رو تبلیغ نکنی.کسی هم باهات کاری نداره.
اون حکم اعدام هم که اگه تبلیغ کنی فقط در مورد کافر شدن به خداست.
یعنی میتونی مسیحی و یهودی و زرتشتی هم بشی و اجازه داری دینت رو تبلیغ کنی.

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:43


یه جوری براش نوشتم فک نکنم تحمل داشته باشه تا آخر بخونه.
اگه بتونه تا آخر دووم بیاره و وسطای کار خوندن حرفامو نیمه کاره رها نکنه یعنی از قدرت روحی بالایی برخورداره.
از بس که واقعیت های تلخ زندگیشو بیان کردم
پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:37


پیام زیر از من بود.

خطاب به خانوم روانشناسی که جدیدا متخصص ژنتیک شده
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:35


به خانوم سیما هم فحاشی نکن.
ایشون از معدود زن هایی هستن که مثل اکثر زنان جامعه مرد ستیز و ظالم و دیکتاتور و بی شعور و بی فرهنگ و بی اصل و نسب و پست و ضد مرد و وحشی و زن سالار و عصر حجری و عقب مونده و مریض روانی و غمگین و تنها و افسرده و منفور و بی ارزش و ترسناک نیستن.
ایشون مثل اکثریت زن های جامعه نیستن که جنون ضد مرد داشته باشن و همه ی مرد هایی که به خودشون احترام میذارن رو هیولای خونخوار ببینن و همه ی زن هایی که به خودشون احترام میذارن و به مرد ها هم به عنوان انسان احترام میذارن رو بد بخت و بیچاره تصور کنن.
همون اکثریت زن هایی که وقتی یه مرد به یه زن بیحرمتی میکنه میگن چه بیشعور نفهمی ولی بر عکس وقتی یه زن به مرد بی حرمتی میکنه میگن چه شیر زنی که به تودش احترام میذاره.
معیار تو اینه فقط زنی که به مرد ها توهین کنه و برای مرد ها به اندازه یک انسان احترام قائل نباشه زنیه که به خودش احترام میذاره و طبق معیار خودت میگی خانوم سیما به خودش احترام نمیذاره.چرا؟چون خانوم سیما برای مرد ها هم مثل زن ها به عنوان یک انسان احترام قائله و به شخصیت مرد ها توهین نمیکنه مثل اکثریت زن های جامعه.
معیار تو اینه فقط مردی داره به زنش احترام میذاره که مثل سگ از زنش بترسه و مثل یه برده در خدمت زنش باشه.و طبق معیار خودت میگی شوهر خانوم سیما به خانوم سیما احترام نمیذاره.چرا؟چون شوهر خانوم سیما به همون اندازه که برای زنش احترام قائله به خودشم احترام میذاره.مردیه که به همراه زنش با عزت نفس زندگی میکنن و ذلیل و بیچاره و برده ی خانوم سیما نیست.

اینه که توی احمق بی شعور طبق معیارهای عصر حجری و احمقانه ی خودت میگی اکثریت زن ها به خودشون احترام میذارن و خانوم سیما نه به خودش احترام میذاره نه کسی بهش احترام میذاره.

خطاب به خانوم روانشناسی که جدیدا متخصص ژنتیک شدن
شنبه 15 اردیبهشت 1397 04:09


پروین:
سخت ترین کار دنیا فهماندن به فمینیستی است که به نفعش نیست بفهمد.
در واقع نشدنی و محاله.
من هیچ امیدی ندارن که امثال شما عصر حجری های وحشی و ضد مرد، آدم بشید و به منطق رو بیارید.
شما با بحث کردن آدم نمیشید.آدم کردن شما راه حل دیگه ای داره که به دلایلی نمیخوام فعلا در موردش حرف بزنم(ولی آقایون و خانوم سیما که فک کنم همین یه خانوم با ما همفکری داشته باشن رو دعوت میکنم در این مورد فکر کنن)

خب پس اگه کاملا ناامیدم از اینکه امثال شما احمق ها حرف حق رو بپذیرید پس چرا وقت میذارم و اینجا به پیام هات جواب میدم؟با اینکه نتیجه ای نداره و علاوه بر بی نتیجه بودن وقتمو برای یه آدم بی ارزش هدر دادم؟
در واقع من وقتمو هدر ندادم و نتیجه ی کارمو هم میگیرم و هدف دیگه ای هم دارم.
من میبینم اینجا دوستام و همفکرام با یه فمینیست بحث میکنن و متأسفانه به اندازه کافی هنر استدلال آوردن و بحث کردن رو ندارن و نمیتونن امثال شما بی شعور ها رو فراری بدن یا خفتون کنن.
اینه که شما رو یه وسیله و ابزار قرار میدم باهاتون بحث میکنم تا دوستام بخونن و حرف زدن رو یاد بگیرن و دیگه اونقدر بی سیاست و ناشیانه حرف نزنن که با اینکه در جبهه حق ایستاده اند باطل به نظر بیان و دشمن ظالم فقط به خاطر داشتن زبون درااااااز تر در لباس حق ظاهر بشه.به هر حال بچه های این سایت و اون سایت و خیلی سایت های دیگه که دغدغه های مردها رو بیان میکنن باید از هر نظر قدرتمند باشن و یکی از قدرت ها هم قدرت زبونه.قدرت حرف زدن و بحث کردن.

دقیقا دفعه ی قبل هم همین کار رو کردم.
تو رو وسیله و ابزار خودم قرار دادم که به دوستام یاد بدم چطوری میشه طوری با طرف بحث کرد که فرار کنه و تا مدتی پیداش نشه.
دقیقا مثل این میمونه که یه موش میاد تو اتاقت و تو با مهارت تمام همه ی سوراخ سمبه هایی که میتونه توشون قایم بشه رو میبندی و فقط یه راه براش باقی میذاری و اون راه در خروجه.اون موش هم به ناچار از همون دری که اومده تو فرار میکنه و میره.
و دوباره مثل اینکه سر و کلش پیدا شده

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:46


من در کنار مطالب منطقی که بهت گفتم حرف هایی هم بهت زدم که ناسزا نبود بلکه کاملا سزاوارت بود و اونا هم منطقی بودن.
(این حرفا: اینکه تو بیشعوری،بی منطقی،عصر حجری،ضد مرد و وحشی،اینکه سلیطه ای و.....)
همش سزاوارت بود.یعنی تو واقعا همچین آدمی هستی.نه اینکه بخوام بهت فحش بدم.اگه بهت گفتم بی شعور تو واقعا آدمی هستی که شعور نداری.کسی نمیتونه ادعا کنه همه آدمای رو کره زمین باشعورن.هممون معتقدیم تو دنیا خیلی آدما هستن که واقعا شعور ندارن و این یه واقعیته نه فحش.خب یکی از این بی شعور ها هم تویی.
اگه بهت گفتم ضد مرد تو واقعا با جنسیت مرد ضدیت داری.واقعا نفرت داری ولی به خاطر سیاستت نمیای مستقیم ابراز نفرت کنی.بلکه نفرتت رو پنهانی با رفتارت و لا به لای حرفات ابراز میکنی.مثلا همین که هیچ گاه نیومدی از حق مردها (بابات) حمایت کنی.
مثلا اینکه کاملا شعورش رو داری که بفهمی فرصت اشتغال باید بین مرد و زن برابر باشه ولی اصلا شعورش رو نداری(به نفعت نیست داشته باشی) که بفهمی وظایف تهیه مخارج خانواده باید برابر باشه.


میخواستم بگم میدونم بازم همین حرفام(که چیزی جز حقیقت نبود) رو بهونه میکنی که بگی من بی ادبم
من بلد نیستم به یه خانوم احترام بذارم
من فلان و من بهمانم.
اینا رو میگی که از جواب دادن به استدلالم در مورد وظایف برابر برای تهیه مخارج خونواده فرار کنی.اینارو میگی که از جواب دادن به استدلالم در مورد زنجیر هایی که به پای مرد ها بسته شده فرار کنی.
ایما رو میگی که از پذیرش حرف حق و از پذیرش منطق فرار کنی و با همون مغز بسته و تار عنکبوت کشیده ات به افکار عقب مونده و عصر حجری خودت ادامه بدی.

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:28


آدم دهنش از تعجب باز میمونه وقتی همچین آدمای نفهم و بی شعور و بی منطقی آدمو به منطق دعوت میکنن و میگن بیایید از افکار عقب مانده و عصر حجری دست برداریم.
اولین جامعه ی زن سالاری که به وجود اومد مربوط میشه به همون دوره ی عصر حجر و این بی شعور های متعصب زن سالاری به وجود آوردن از اینم بیشتر زن سالاری میخوان و در واقع دوباره همون دوره ی عصر حجری رو برگردوندن.

شما وحشی های عصر حجری باید از این افکار عصر حجری خودتون دست بردارید و به سمت منطق بیاید.

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:18


فهمیدی بی شعور؟
فهمیدی فمینازی ضد مرد.
فهمیدی دیکتاتور مرد ستیز.
راستی چرا جوابمو اون روز ندادی که بهت گفته بودم:(اگه واقعا برای بابات ارزش قائلی فقط یه بار یه مطلب در مورد حمایت از حقوق مرد ها بنویس تو این سایت استفاده بشه)
اون روز چرا فرار کردی سلیطه.
تو اونقدر ضد مرد و عقده ای هستی که حتی حاظر نیستی یه بار از حق بابای خودت دفاع کنیِ.
تو اونقدر وحشی و ضد مردی حتی حاظری برینی تو دهن پدر و پسر خودت.
ایشاالله پسر خودت یکی از همون هزاران سربازی باشه که هر ساله به خاطر فشار های روحی و روانی و فیزیکی دست به خود کشی میزنن و هیچ رسانه ای صداش در نمیاد.
هر وقت پسرت یا برادرت و میبینی یادت باشه یه روز اونا هم قربانی همین تبعیض ها و ظلم هایی میشن که تو بابت این ظلم ها قند تو دلت آب میشه.البته فک نکنم حتی اونا هم برات اهمیتی داشته باشن،چون به هر حال مردن و در نظر تو از حیوون هم بی اهمیت ترن(امثال شما تو کمپین ها و مؤسسه های حمایت از حقوق حیوانات حضور فعال دارید اما کلمه ای از حقوق مرد ها به زبون نمیارید.)

پروین
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:16

باز این احمق بی شعور(همون یک روانشناس)
اومده اینجا داره اراجیف میگه.
اونقدر احمقه که هالیش نمیشه وقتی وظیفه ی بیشتری به عهده یکی میذاری باید امکانات بیشتری هم بهش بدی.
میشه به معلم بگی تو وظیفه داری به بچه ها درس یاد بدی ولی حق نداری بهشون تکلیف بدی انجام بدن و حق نداری از گچ و تخته و کتاب استفاده کنی؟
میشه به سرباز بگی وظیفه داری بری بجنگی ولی حق نداری از تفنگ استفاده کنی؟
میشه به مرد بگی وظیفه داری خرج تمام اعضای خونواده رو بدی و حق نداری شغلی داشته باشی؟
وقتی فقط وظیفه ی مردهاست که خرج کل اعضای خونواده رو بدن و زن ها حتی وظیفه ندارن خرج خودشونو در بیارن اونوقت اصلا باید اولویت اشتغال با مرد ها باشه.
احمق فهمیدی؟
کودن فهمیدی؟
بی شعور فهمیدی؟
اگر هم میخوای حق اشتغال برابر برای همه وجود داشته باشه اول باید وظیفه ی برابر برای مرد و زن تعریف بشه.

ولی الان مرد ها وظیفه دارن خرج همه ی خونواده رو بدن.حق ندارن شغل داشته باشن.
زن ها هیچ وظیفه ای ندارن و به صورت تبعیض آمیز فقط به خاطر ماده بودنشون خیلی شغل ها رو به انحصار خودشون درآوردن.
الان شغل ها رو اختصاص میدن به زن ها.
ولی من میگم اصلا درستش اینه یا شغل ها رو اختصاص بدن به مرد ها
یا این قوانین تبعیض آمیز(نفقه و مهریه و اجرت المثل و کوفت و زهر مار و....) رو بردارن.
به قول آقا منافی این زنجیر ها رو از پای مرد ها باز کنن تا رقابت آزاد به معنی واقعی کلمه اتفاق بیفته
که من دومی راه حل رو درست تر میدونم.
حالا فهمیدی چرا میگم تو این جامعه شغل ها به زنان اختصاص داده میشه؟چون به پای ما مردها زنجیر بستن خب معلومه که در این رقابت نابرابر زن ها میتونن بدوئن و شغل ها رو تصاحب کنن ولی مرد ها باید با این زنجیر ها کلنجار برن باید با این تبعیض های قانونی و تبعیض های فرهنگی و رسانه ای و..... دست پنجه نرم کنن.

جمعه 14 اردیبهشت 1397 14:53
بیاین به جای پرداختن به افکار کلیشه ای و سنتی یه خورده منطقی به جامعه نگاه کنیم

دولت سالیانه هزینه بسیار گزافی بابت آموزش و پرورش و آموزش عالی می کنه که اگر فقط به پسران باشه هزینه ها نصف میشه ولی همان قدری که برای پسران هست برای دختران هم هزینه میشه
و فکر نکنم الان انسانی این قدر متحجر و عقب افتاده باشه که فرزندش را به صرف دختر بودن از تحصیل محروم کنه و منطقی ترین حالت اینه و سیاست درست کاری اینه که صرف تربیت نیروی کاری در آینده بشه که مورد نیاز جامعه است بنابراین به ازای هر فرد تحصیل کرده ای باید یه شغل مناسب باشه که خدمت کنه و هزینه ها را به جامعه برگردونه. این که الان آمار بیکاری بالاست هیچ ربطی به اشتغال بانوان نداره . زنان هم به آن مردان وقت , هزینه , انرژی و سرمایه رو صرف تحصیلات کنه و به همان اندازه حق استفاده از این تحصیلات رو دارن .
درستش اینه که به ازای هر فرد فارغ التحصیل یه شغل مرتبط و مورد نیاز جامعه باشه و اگه نیست فقط به خاطر سیاست های غلط کاری است .
جمعه 14 اردیبهشت 1397 08:10
خانم سیما شما چون خانه داری یا شاید خودت ذاتا زیر کار در رویی این طوری فکر می کنه و گرنه وجدان کاری و وسواس انجام کارها به طور دقیق و مرتب و کامل در خانم ها بیشتره .

چهار میلیون خط فقر هم خود دولت به عنوان خط فقر اعلام کرده که اگه مستاجر باشین نصف بیشترش خرج اجاره خونه میشه دیگه هزینه گوشت و مرغ و میوه و مایحتاج خونه , قبض آب و برق و تحصیل و کلاس های بچه ها که هیچی .
جمعه 14 اردیبهشت 1397 08:04
عجب سوالی
آقای پروین اگه شما مذهبتون رو تغییر بدین مرتد حساب میشین و قبل این که بتونین ازدواج کنین می کشنتون
پروین
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 23:02


یه سؤال:
قوانین ازدواج اقلیت های مذهبی تو ایران با قوانین شیعه ها متفاوته؟
یعنی من اگه مذهبم رو تغییر بدم و مسیحی بشم و تو ایران با یه مسیحی ازدواج کنم بازم باید تحت عنوان مهریه و نفقه پول زور بدم یا اینکه همچین ازدواجی قوانینش متفاوته؟
لطفا کسی که اطلاعات داره جواب بده.

چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 14:18
آقایون ازدواج ممنوع اگه هم ازدواج کردین حتما یه سکه مهریه بدین نه بیشتر شرط دادن نفقه رو هم زندگی زن تو خونه شوهر بزارین ...در غیر این صورت حتما با غیر ایرانی ازدواج کنین یا حداقل هر مذهبی به جز زن شیعه
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]