کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - جنگ بر علیه خانواده
چهارشنبه 2 اسفند 1396  06:18
نوع مطلب: () توسط:

مقاله پیش رو ترجمه شده از متفکران جنبشهای اجتماعی آمریکاست که در نهایت غربت شروع به مبارزه با سلطه تمام عیار فساد و جریانهای خانواده ستیز در آمریکا کردند ولی در حال حاضر به دلیل استمرار در فعالیت ،  موفقیتهای خوبی بدست آورده اند . این مقاله از این جهت حائز اهمیت است که بدانیم در شرایطی به مراتب بدتر از شرایط ایران ، میتوان در مقابل هجمه سرمایه داری و فساد و تباهی ایستاد و با آن مقابله کرد پس ما که به مراتب شرایط بهتری داریم نباید دست از تلاش برداشته و نا امید شویم

جنگ بر علیه خانواده 

چطور می توان با آن مبارزه کرد و چطور می توان بر آن پیروز شد؟

ما در جنگ هستیم.  بنیادی ترین پایه استحکام و قدرت در امریکا و انگلیس که همان خانواده سنتی است به طور هولناکی از هر طرف مورد حمله قرار گرفته است.

فقط کافیست به این کشاتر دسته جمعی خانواده ها نگاه کنید!  افراد کمتری ازدواج می کنند و کسانی که ازدواج می کنند بیشتر مستعد جدایی هستند ، نقش ها در ازدواج و خانواده تغییر کرده است و ریاست در خانواده ها جابجا شده. زنا به طور فزاینده ای رایج شده است و ازدواج هم جنس ها قانونی تلقی می شود.

واضح است که ازدواج و اخنواده به زنجیر کشیده شده است.

از هر 10 کودک آمریکایی چهار نفر از والدینی که ازدواج نکرده اند متولد می شوندو امروزه بیش از هر زمان دیگری ممکن است کودکان بدون والدین بیولوژیکی خود بزرگ شوند. آنها در خانواده هایی زندگی می کنند که در آنها پرخاش و بی احترامی ، تحمیل و حتی تشویق می شود. رابطه جنسی بدون ازدواج تقریبا جهانی شده است. پورنوگرافی شدت گرفته و آمار حاملگی های بدون ازدواج و بیماری های جنسی رو به افزایش است. هر ساله یک میلیون کودک آمریکایی سقط می شوند و خانواده در حال عقب نشینی کامل است.

بله ، در خانه های سراسر آمریکا و انگلستان که روزگاری بسیار قدرتمند بوده اند جنگی بوجود آمده است و پس از گذشت چند دهه از تسلیم شدن زمین به یک دشمن خشن و متعصب، اکنون خانواده برای بقا تلاش می کند.

اگر شما به طور جدی درگیر این جنگ نباشید یقینا شما و خانواده تان در این جنگ نابود خواهید شد حتی در حال حاضر هم شما بیش از آنچه که متوجه هستید از این جنگ لطمه دیده اید.

برای موفقیت در برابر این روند خطرناک، شما باید آن را به روشنی ببینید و نیروی پشت پرده ای که این روند را تحریک می کند تشخیص دهید و بدانیدچه کسی پشت این جنگ است و چرا اینچنین مرگبار ؟

آیا می توان آن را متوقف کرد؟ چگونه و با چه استراتژی هایی؟

نقش زن و مرد در خانواده تغییر کرده

در کتاب "دموکراسی در آمریکا" که در دهه 1800 منتشر شد، الکسیس د توکویل ، خانواده آمریکایی قرن نوزدهم را ستود. توکویل نوشت: "قطعا هیچ کشور دیگری در دنیا وجود ندارد که پیوند ازدواج در آن بیشتر از امریکا با ارزش باشد و شادی زن و شوهر اینچنین مهم تلقی شده و تحسین شود".

امروزه، گسترده شدن بی اخلاقی در جامعه ، وارونه شدن نقش ها در خانواده و قوانین طلاق توافقی و صادر شدن حکم طلاق بدون اینکه دلیل خاصی وجود داشته باشد ، ازدواج را به یک قرارداد فوق العاده بی اهمیت تبدیل کرده است. شصت و دو درصد از آمریکایی ها طلاق را یک "روش اخلاقی" برای فرار از یک اتحاد ناخوشایند می دانند!

ما نه تنها فاجعه طلاق را پذیرفته ایم بلکه در حال حاضر بسیاری افراد طلاق را به عنوان یک "حق اخلاقی" میشناسند.

ازدواج هایی که باقی می مانند ، اغلب از مسایل دیگری رنج می برند مانند نارضایتی جنسی و سردرگمی نقش جنسیتی در زندگی مشترک.

توکویل خانواده آمریکایی قرن نوزدهم را به خاطر تأکید بر نقش های "متنوع و متفاوت" مردان و زنان در زندگی مشترک ستایش می کرد. او گفت: "آنها به وضوح فعالیت های مرد و زن را جدا کرده اند تا در ساخنار بزرگ جامعه کار بهتر انجام شود." او توضیح داد که نقش های زن و مرد تکمیل کننده یکدیگر هستند. توکویل نوشت: "شما زنان آمریکایی را هرگز پیدا نخواهید کرد، که مسئولیت روابط خارجی خانواده، مدیریت کسب و کار یا دخالت در سیاست را بپذیرند، آنها هرگز مجبور به انجام دادن کار خشن و یا هر کاری که نیاز به اعمال سخت فیزیکی دارد نیستند و هیچ خانواده ای آنقدر ضعیف نیست که این قانون را نقض کند.

این راه بسیار نزدیک به راهی است که خدا از ابتدا آن را طراحی کرده است. در نخستین بخش انجیل ، خداوند برای ساخت بشریت کار را ابتدا با ساختن مرد و سپس با ایجاد یک زن سازماندهی کرد. در آیه 18، او زن را "کمک کننده" نامیده است، به معنی همتا یا مکمل.

به گفته توکویل، آمریکایی ها متوجه شده اند در حالی که مردان و زنان برای انجام نقش های مختلف در سلسله مراتب خانواده ساخته شده اند ، هر نقش از نظر اهمیت برابر است.

امروزه این نقش های منحصر به فرد بر عکس شده اند. مردان مسئولیت های خود در خانه را به عنوان رهبر، تامین کننده، محافظ و مربی اصلی خانواده از دست داده اند. تعداد روزافزونی از همسران و کودکان تاثیر مثبتی که پدر در خانواده داشت را از دست داده اند و بدتر از همه،  جنجال و هیاهوی غم انگیز سیاستمداران، فعالان اجتماعی، روانشناسان و هنرمندان است که القا می کنند : وجود شوهران و پدران برای سلامتی و رفاه عمومی جامعه ضروری نیست و در چنین شرایطی است که زنان از انجام وظایف مهم خود در خانه  که باید یک شریک و کمک کننده برای مرد و مایه عشق ورزیدن به کودک باشند ، باز مانده اند. به عنوان مثال در سال 1950، یک نفر از هر چهار زن متاهل بین 25 تا 44 ساله در خارج از خانه کار میکرد اما امروزه این رقم به سه نفر از چهار نفر رسیده است . درحالی که ساعت هایی که زنان و مردان در در شبانه روز کار می کنند تقریبا مشابه 50 سال پیش است، ساعت هایی که زنان متاهل در خارج از منزل کار می کنند سه برابر شده است و مراقبت از کودکان در زمانی که پدر سر کار است دیگر جزو مسئولیتهای اصلی مادران نیست ، در نتیجه فرزندان بدون جهت گیری صحیح، خدایی یا اخلاقی که بر اساس آن بتوانند خانواده های فردای خود ر ا بسازند به حال خود رها می شوند.

فرزندان هدف گیری شده اند

اگر والدین در خانه تاثیر قوی نداشته باشند فرزندان به راحتی هدف نیروهای شیطانی قرار می گیرند بخصوص در مورد ورابط جنسی. اکثر آمریکایی ها و بریتانیایی ها در حال حاضر روابط جنسی پیش از ازدواج را به عنوان موضوعی حتمی برای نوجوانان پذیرفته اند، به همین دلیل است که آموزش های جنسی برای جوانان انجام می شود تا زمانی که آنها از نظر جنسی فعال شدند رابطه جنسی "بی خطر" داشته باشند. البته این آموزش ها خود فعالیت جنسی در میان نوجوانان را تشویق می کند که به نوبه خود باعث افزایش موارد زایمان غیر قانونی، بیماری های جنسی و سقط جنین می شود.

نشانه های زمانه

هربرت وست آرمسترانگ این جنگ برعلیه نهاد خانواده را از دهه های قبل شناخت و به طور دقیق پیش بینی کرد **-که این جنگ به چه جهتی هدایت خواهد شد. او در سال 1976 نوشت تهدید از دو جهت است: اول، ازدواج و بنیاد سنتی خانواده و روابط خانوادگی نابود می شود و دیگر اینکه: "توطعه ای گسترده و پرخاشگرانه برای نابودی نهاد ازدواج انجام می شود" (Plain Truth، July 1976).

هشداری که وی  در سال 1976 داده است را امروز چه کسی می تواند انکار کند؟

آقای آرمسترانگ نوشت: "این یک جنگ با حملات شدید و متعصبانه است و در آن از هر روش ظریفی برای درگیر کردن ذهن کسانی که پیش از سن ازدواج هستند استفاده می شود." واضح است که این ذهن ها اسیر شده اند و اکنون که 33 سال سن دارند (این مقاله در 2009 نوشته شده مترجم) در جهل و خطا گیر افتاده اند ، رشد کرده اند و نسل جدیدی که بیشتر از خود آنها در مورد ازدواج و خانواده فریب خورده است را بوجود آورده اند.

اکثر مردم این روند را کورکورانه دنبال کرده اند اما حتی در میان کسانی که این جریان را مخرب می دانند و معتقدند باید در مقابلش مقاومت کرد ، عده خیلی کمی متوجه می شوند که چرا این جریان اتفاق می افتد و چرا تا این حد مخرب است!

چرا چنین حمله سهمگین و حیرت انگیزی به ازدواج و خانواده شده و چرا روند سقوط اینقدر سریع است؟

یک دلیل معنوی غیر قابل مشاهده وجود دارد!

درست است، همانطور که آقای آرمسترانگ گفت تخریب ازدواج و بنیاد خانواده سنتی پیش بینی شده بود و در حقیقت، این همان نشانه ای است که پیامبران و کتاب مقدس از روزهای آخرالزمان و قبل از بازگشت عیسی داده بودند.

همه چیز در مورد جامعه مدرن ناکارآمد ما ، دقیقا همانگونه است که اشعیاء (از حواریون) اظهار داشته: زنان بر خانواده ها ریاست کرده ، فرزندان را مطیع خود می کنند و رفتار بی ادبانه ای نسبت به بزرگان خود خواهند داشت و مردم جامعه وحشتناک ترین گناهان خود را با افتخار بیان می کنند. (اشعیا 3: 12، 5، 9). پولس نیز در مورد خودخواهی شایع انسان ها، مشغله با چیزهای مادی، کودکان نافرمان، از دست دادن احساسات خانوادگی غریزی (مانند افزایش تمایل سقط جنین و کاهش تمایل به فرزند آوری) و سایر مشکلات شایع امروز پیشگویی کرد(2 تیموتی 3: 1-5) * و خود مسیح پیشبینی کرد که درست قبل از بازگشت او به این زمین ، در ، جامعۀ ای پیشرفته ، فوق مدرن و ضد خدا در اوج قدرت و شکوه وجود خواهد داشت همانطور که قوم لوط اینگونه بود (لوقا 17: 28-30) .

شواهد قانع کننده ای مبنی بر این که ما واقعا در آخر الزمان زندگی می کنیم!

 همانطور که آقای آرمسترانگ در ابعاد گمشده در جنسیت نوشت، تمدن در راه افت و نابودی است ، مگر آنکه بنا به وعده الهی با دخالت دستی قدرتمند نجات یابد.

اما این سوال هنوز باقی مانده است که چرا بشریت به دنبال این روند مخرب است؟ چه کسی در پشت صحنه آن است؟ چگونه خداوند میدانست این جاده ای است که ما در آن سفر خاوهیم کرد؟ و چگونه می توانیم در مقابل  آن مقاومت کنیم و این جنگ را درخانه های خودمان برنده شویم؟

پاسخ را در این عبارت می توان جستجو کرد: چرا از ابتدا خداوند ازدواج و خانواده را ایجاد کرد؟

خدا انسان را خلق کرد

آیا می دانستید در میان همه مخلوقات خداوند ، ازدواج و نهاد خانواده تنها منحصر به انسان است؟

درست است. هیچ حیوان دیگری روی زمین ، حتی هیچ یک از فرشتگانی که خداوند خلق کرده ، از برکت زندگی خانوادگی بهره نمی برند ! ازدواج و روابط خانوادگی برای ما کاملا منحصر به فرد است اما چرا؟

در فصل اول کتاب مقدس می بینیم خداوند در زمین تمام انواع زندگی گیاهی و حیوانی را قرار داده است ، تا شرایط ایده آل برای انسان ها ایجاد شود. سپس می نویسد و خدا گفت:" بگذار انسانها را خلق کنیم ، پس از شباهت ما ...   .  بنابراین خدا انسان را در قالب خودش ساخت، به سبب خود او را ساخت؛ مرد و زن را او ایجاد کرد "(پیدایش 1: 26-27). در این آیات کلیدی مفاهیم زیادی قابل توجه است.

اول، لغت "انسانها" چه کسی است؟ کتاب مقدس نشان می دهد که در واقع دو مخلوق در اینجا وجود دارد که اعضای یک واحد خدایی هستند(به عنوان مثال، یوحنا 1: 1، 14): این دو بعدا به یک خانواده تبدیل می شوند.

سرانجام، چرا خداوند مرد و زن را خلق کرد؟ واضح است که او این تصمیم آگاهانه را به این قصد گرفت که ما را به این دو گروه تقسیم کند و در طراحی خدا کمال ، با پیوند یک مرد و یک زن آغاز می شود هرچند علم برای نابودی این پیوند تلاش زیادی می کند ، تفاوت جنسیت ها نه یک اتفاق تصادفی است و نه یک تزئین بی هدف در خلقت، بلکه یک انتخاب آگاهانه و عمدی با طراحی و هدفی معین است که توسط خالق فوق العاده هوشمند در انسان ها قرار داده شده است و جریانی افسار گسیخته و بی رحم در طول نیم قرن گذشته برای برابر کردن جنس ها ، دلایل الهی برای تفاوت های جنسیتی را نابود کرده و جوامع را سرگشته ساخته است.

چرا ازدواج و خانواده؟

در فصل دوم از کتاب مقدس گفته شده که خدا حوا را به عنوان "کمک  و همیار" برای آدم خلق کرده و این دو را با ازدواج برای یک زندگی منحصر به فرد پیوند داد.

اگر دوباره می پرسید چرا به حیوانات نگاه کنید ، می توانید ببینید که ازدواج برای تولید مثل ضروری نیست. حیوانات ممکن است وفاداری خاصی به یکدیگر نشان دهند، اما فقط انسان ها چنین روابط عاطفی و حقوقی را در ابعاد مختلف مرتبط با ازدواج و خانواده درک میکنند.

تا چند نسل پیش، مفهوم ازدواج و خانواده به عنوان وسیله ای برای پرورش کودکان مسئول و ایجاد یک جامعه پایدار و پذیرفته شده بود با این حال، بطور عمومی درک عمیقی از این که "چرا ازدواج؟" ، وجود نداشت.

ازدواج اساسا یک مفهوم معنوی دارد!

ازدواج صرفا یک سنت نیست. این در واقع یک نهاد مقدس است که خدا در خلقت بشر قرار داده است! این نهاد مقدس برای مقاصد خاصی ساخته و طراحی شده است تا با توجه به قوانین معینی عمل کند. همچنین خدا ساختار طبیعی بدن ما را طوری ایجاد کرده است تا از این رابطه دو نفره فرزندانی متولد شوند. او سیر تکامل انسانی را کند و با سرعت کم قرار داده است تا یک "زندگی خانوادگی" ضروری باشد: کودکان به طور کامل وابسته به والدین خود هستند و والدین باید فرزندان خود را دوست داشته باشند، پرورش دهند، محافظت کرده و تعلیم و تربیت کنند. خداوند این تعهد را در زندگی ما قرار داده است تا ثبات را در زندگی ما به ارمغان بیاورد، تا به ما وفاداری و پایبندی یاد دهد و فرصتی تا بصورت غیر خود خواهانه در یک تیم هماهنگ زندگی کنیم.

خداوند می توانست همه ما را به طور یکسان خلق کند، ازدواجی وجود نداشته باشد  و راه های دیگری برای تولید مثل وجود داشته باشد یا ما را طوری بوجود آورد که با بدن و ذهنی کاملا بالغ به دنیا بیاییم. او می توانست همه چیز را به روش های دیگری انجام دهد اما او این راه را انتخاب نمود و این بی دلیل نیست. بشری که اهداف خدا را نمی فهمد، ممکن است همه این مسایل را اتفاقی در نظر بگیرد. چرا زن و مرد؟ چرا ازدواج؟ چرا ما از طریق جنسیت تولید مثل می کنیم؟ چرا بچه؟ چرا خانواده؟

پاسخ برای هر کسی که حقیقت گفته شده در کتاب مقدس را فهمیده، واضح است اما همه این را نفهمیده اند . پاسخ در پتانسیل باور نکردنی انسان روشن می شود.

راهی که خدا برای خلقت مرد، زن، ازدواج و کودکان طراحی کرده است، واحد خانواده است که ساختار جامعه را تشکیل می دهد و خدا همه این چیزها را به طریقی سازمان داده است که ما را برای زندگی ابدی در "خانواده خودش" آماده کند.

به همین دلیل است که خانواده برای خدا اینقدر مهم است. ما به خانواده همانطور که خدا آنرا طراحی کرده است نیاز داریم، ، تا بتوانیم برای حضور در خانواده خدا آماده شویم و در شکل صحیح آن ، ازدواج درس های معنوی زیادی از خانواده خدا به ما می دهد(مرجع: افسسیان 5: 31-33). کودکی که در یک خانواده خدا پسندانه رشد می کند، درس های معنوی زیادی یاد می گیرد. به عبارت دیگر، اگر یک خانواده به شکل خدا پسندانه پیش رود، خداوند عاشقانه های زیادی را درون آن خانواده قرار  می دهد.

پشت پرده اقدامات بر علیه خانواده در جهان

درست است که در صورت وجود نداشتن چنین خانواده ای به هیچ وجه کسی از پادشاهی خدا محروم نمی شود با این حال، مردم  باید عمیقا اهمیت ازدواج و اهمیت خانواده را بدانند برای اینکه ما با غرور و حماقت می خواستیم خانواده را از نو تعریف کنیم، برای اینکه استاندارد خدا را را نادیده گرفته و استاندارد شخصی خود را تعریف کردیم تا با پر رویی ثابت کنیم که ایده های ما که کاملا با خدا مخالفند، طرحی برتر از طرح او بوده است.

بله، جنگی بر سر ازدواج و خانواده در جریان است و در یک سوی این جبهه کسانی هستند که تلاش می کنند تا طراحی خدا را حفظ کنند و در طرف دیگر کسانی هستند که تلاش می کنند تا طراحی خدا را نابود کنند!

نیروی واقعی که جنبش ضد خانواده را تحریک می کند، نیرویی است که در کتاب مقدس نشان داده شده است، نیرویی که هرگز فرصتی برای حضور در خانواده خدا را نداشت (کتاب "رمز و راز قرون وسطی" این حقیقت را توضیح می دهد) نیرویی که به او قدرت خلاقانه ای برای تشکیل خانواده داده نشد. او از خانواده متنفر است و می خواهد آن را برای همیشه از بین ببرد! این دشمن همان شیطان است که از همان روز اول حوا را فریب داد تا از خدا سرپیچی کند (پیدایش 3: 1-6) و از آن پس تمام جهان را فریب داده است (مکاشفه 12: 9). او به چیزی کمتر از نابودی کامل بشریت راضی نمی شود. او می داند که با از بین بردن خانواده ها، می تواند ملت ها را نابود کند و دید مردم را به حقیقت ساده و امیدوار کننده خدا کور کند - پس او هر چه در توان دارد را برای نابوده این رابطه خدایی به کار می گیرد.

پس ما در یک جنگ تمام عیار در حوزه ازدواج و خانواده هستیم. اما خدا در این جنگ پیروز خواهد شد!

راه خدا برای پیروزی در این جنگ

خداوند انسان را در تصویر و جهان خود خلق کرد تا مولد ، نجیب و آزاد باشد - از طریق تجارب غنی و مسئولیت های زندگی خانوادگی، شخصیت او خدایی رشد کند تا در نهایت به خانواده خدا بپیوندد.
و اعمال ضد خانواده  این پتانسیل را نابود کرده و جنبه الهی خانواده را از بین می برند. لیکن ما در سفسطه ها، بد را خوب نشان میدهیم! هر چیزی که خداوند کمال دانسته را مایه تحقیر انسان می خوانیم و هر ارزشی که انسان بوجود آورد را ، تحسین میکنیم در حالیکه خدا آن را بی ارزش می داند!

بنابراین خداوند این پیام را به دنیای مدرن ما می فرستد: "وای بر آنانی که بد را خوب و خوب را بد می نامند. وای بر آنانک که تاریکی را برای نور و نور را برای تاریکی قرار دادند؛ که تلخی را برای شیرینی و شیرینی برای تلخی قرار دادند! وای بر اینان که در چشم خود عاقل و هوشیار هستند"(اشعیا 5: 20-21)
بله، وای! به پیشگویی هایی که در مورد شکست خانواده شده بود نگاه کنید به ازدواج هایی که در آنها جای زن و مرد عوض شده، به فرهنگ پر از خیانت و زنای ما، به عدم توانایی ما برای کنترل فرزندانمان، بازگشت ما به گناهان قوم لوط - و همچنین خواهید دید که خدا نیز وعده داده است که به طور موثری این مشکلات را اصلاح کند!

پیتر از حواریون ارشد، در مورد تاریخ ضد خانواده در دوره قوم لوط به اینچنین سخن گفته است.  خداوند این شهرها را به خاکستر تبدیل کرد و با این کار آن را "نمونه ای برای کسانی که غیر خدایی زندگی می کنند" قرار داد (2 پیتر 2: 6).  رساله یهودا از این شهر ها به عنوان «آتش سوزی برای انتقام» سخن می گوید. یهودا نوشت که خداوند آن را به عنوان درس عبرتی برای این روزهای ما آورده است!
به انسان ها هشدار داده شده است که هر کسی که در این گناهان گرفتار شود، باید همان پایان را نیز انتظار داشته باشد! هنگامی که شما در شهرهای آلوده مانند شهرهای قوم لوط زندگی می کنیدبا کمی دقت آنها در شرف نابودی و آتش خواهید دید که در این زمان، احتمالا به شکل بمب های هسته ای و دیگر تسلیحات مدرن در آمده اند و  این احتمالا قویترین هشدار در کتاب مقدس است!

این یک داستان قدیمی عهد عتیق نیست - این دکترین عهد جدید است.  خود مسیح پیشگویی کرد که در آخر الزمان، شرایط تخریبی که قوم لوط با آن مواجه بود را دوباره جاری خواهد کرد (لوقا 17: 28-30) او در مورد تخریب به طور کامل هشدار داد : بطوریکه هیچ بشری زنده نخواهد ماند مگر اینکه او شخصا مداخله کند (متی 24: 22)
عیسی همچنین زمان حضرت نوح را به ما یادآوری کرد و گفت: «همانطور که در دوران نوح بوده ، در روزهای من هم همینطور خواهد بود. آنها می خوردند ، می نوشیدند ، همسرانی برای خود می گرفتند ، ازدواج می کردند ، تا روزی که نوح وارد کشتی شد و سیل همه آنها را نابود کرد "(لوقا 17: 26-2)  بدیهی است که خدا خوردن و نوشیدن یا ازدواج را محکوم نمی کند بلکه این یک پیشگویی از جامعه ای است که رفتار آنها در این مسایل به طور کامل منحرف شده است!  مانند جامعه امروز ما که در حال جنگ بر علیه خانواده است!
و خدا می گوید، درست همانطور که او شهرهای قوم لوط را در به خاکستر تبدیل کرد و همانطور که او در زمان نوح  آنها را نابود کرد، اکنون در حال نابودی جهان بیمار و پرگناه امروز ماست.

اما پیشگویی ها  نشان می دهد که این امر حتمی نیست و راه امیدی برای آینده وجود دارد و آن راه حل پیروزی در این جنگ است . جنگی که آتش آن همین حالا و همین جا در خانه های ما شعله ور است.

جواب خانواده است

هنگامی که خدا سریع و قطعی جریانات ضد خانواده را به پایان می رساند، شروع به درست کردن امور خواهد کرد و آیا می دانید که او چگونه این کار را خواهد کرد؟
با آموزش بشریت و پیاده سازی قوانین خانواده که او از ابتدا قرار داده بود!
هنگامی که خدا پادشاهی خود را پس از بازگشت عیسی مسیح ایجاد می کند، خانواده به جایگاه واقعی خود در قلب تمدن بازگردانده می شود. مسیح با همسر خود کلیسا ازدواج می کند (وحی 19: 7).  و خداوند می گوید؛ مجددا این صداها در شهرهای یهودا و در خیابان های اورشلیم، که ویران شده اند، شنیده شود ... صدای شادی و صدای خوشبختی، صدای عروسی، صدای آنها که می گویند: "پروردگار را ستایش می کنیم؛ زیرا خداوند خوب است؛ زیرا رحمت او تا ابد ادامه خواهد یافت (Jeremiah 33: 10-11).

دیگر زنان بر خانواده ها ریاست نخواهند کرد، کودکان احترام بزرگ ترهایشان را نگه خواهند داشت و همه در این شرایط خوشحال تر خواهند بود. این ها اثرات شگفت آوری است که پیاده سازی قوانین الهی برای ما بوجود خواهند آورد. بین تمام اصول زندگی ، قوانینی برای نقش های زن و مرد در خانواده وجود دارند قوانینی برای  رابطه جنسی در قالب زناشویی ، مادام العمر بودن خانواده ، اصول روابط بین والدین و فرزندان و همچنین سلسله مراتب ریاست در خانواده.

 این قوانین مانند قوانین فیزیکی در جهان هستند هنگامی که این قوانین شکسته شود، در نتیجه ناخشنودی و نارضایتی به جامعه تحمیل می شود همانطور که این مسئله در جامعه بیمار ما ثابت شده است و زمانی که این قوانین حفظ شده و به دیگران آموزش داده شده و به آنها احترام می گذاریم ، همه سود می برند.
این راهی است که - حتی امروز- شما می توانید با جنگ بر علیه خانواده مبارزه کنید: مطالعه و پیروی از قوانین معنوی اساسی که خدا برای خانواده تعیین کرده است. حتی اگر کسی فهم دقیقی از اینکه چرا این سلسله مراتب در خانواده گذاشته شده نداشته باشد، ولی نگهداری این قوانین تغییر نیافتنی و تن دادن به اصولی که توسط خالق ازدواج و خانواده تعیین شده، ثبات، هماهنگی، شادی و صلح را در خانه به ارمغان خواهد آورد.

خداوند خانواده فیزیکی در زمین را به عنوان وسیله ای برای معرفی ما به خانواده اش ایجاد کرد!  چه چیزی می تواند زیبا تر از یک خانواده قوی و خدایی باشد؟ ما باید زیبایی خانواده را بفهمیم. این همان جایی است که هیجان درآن وجود دارد. هنگامی که شما هدف خدا را درک کردید، روشن است که امید واقعی به خانواده بر می گردد؛ همانطور که خدا آن را طراحی کرده است!

ما می توانیم از خدا تشکر کنیم که مداخلات فوق العاده او در امور بشری، همانطور که در صدها عبارت از کتاب مقدس پیشگویی شده، اکنون راهی جلوی ما نهاده است . در آینده ای نه چندان دور، خانواده با قوانین الهی و عادلانه اداره خواهد شد جهان به شدت به همه انسان ها قوانین درست و مقدس را آموزش خواهد داد. ا

خداوند همیشه قصد داشت که نهاد مقدس ازدواج و خانواده را حفظ کند.


نظرات()   
   
سیما
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 13:04
خیلی شرکت ها هست 7 -8 تا خانم نشستن صبح تا عصر میگن میخندن در حالی که همون کار دو تا مرد هم میتونن انجام بدن حقوق این 8 نفر بدن به 2 نفر مشکلات درآمد خانواده ها هم حل میشه.
4 میلیون در ماه هم پول خیلی زیادیه. نه خط فقر. بعد هم اون مربی مهد کودک که با ماهی 700 تومن تو تهران داره کار میکنه با این کرایه ها و هزینه ها چی تهش براش میمونه؟ انگیزه مالی از کار کردن نداره فقط اینکه بره سر کار دلش خوش باشه
مهدی به این نظر اخیر
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 23:02
اینطور که نسوان احمق و خودخواه ارزش کار را پایین آوردن 10 نفر هم کار کنه باز هم کمه، اون مرد بدبختی که کار نداره اون باید چی کار کنه؟ یا اونی که به لطف شما خانومهای خودخواه و زبون نفهم مجبوره با حداقل حقوق کار کنه چی؟ تکلیفش جیه؟ اگر زنان از جایی که لازم نیست بیرون برن مشکلات معیشتی حل خواهد شد. مرگ بر فمنیسم و مروجان آن، مرگ بر زنان استقلال خواه و خودخواه، زنانی که مفهوم ایثار و از خود گذشتی را فقط برای مردان در نظر می گیرند.
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 14:13
برای تشکیل جنین و نطفه فاعل و مفعول مهم نیست و مبنایی نداره مهمه اینه نصف کروموزم ها از طرف مادر و نصفش از طرف پدره .

زنان نمی خواهند جای مردان رو بگیرن زمانه این طور شده
خط فقر برای یه خانواده چهار نفره در سال 96 حداقل چهار میلیون در ماه است این در حالی حقوق یه کارمند به زور به دو میلیون در ماه می رسه بنابراین زن و مرد باید با هم کار کنن تا تازه از زیر خط فقر بیان بیرون .
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 12:32
گرانقدر مجددا باید به اطلاع برسانم که زن در فرآیند باروری و تولیدمثل نقش مفعول رو داره و مرد فاعله.مع الوصف اگه زنان ما قدر همین زنانگی خودشون رو بدونن و وظایف ذاتیشون رو درک کنند هیچکس باهاشون مساله ای نخواهد داشت اشکال کار اونجاییست که زنان میخواهند مردانه زندگی کنند
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 09:22
احتراما شما در مورد ژنتیک اصلا اطلاع ندارین جنین پنجاه درصد کروموزم ها را از مرد و پنجاه درصد را از زن می گیره دقیقا نصف نصف
در این بین احتمال این که دختران شبیه پدران و پسران از لحاظ کروموزومی شبیه مادرانشان باشن بیشتر است . حتما یک اسپرم باید با یه تخمک ترکیب بشه تا نطفه تشکیل بشه .
و طی تقسیم میوز دقیقا نصف کروموزوم ها از مرد و نصفش از زن گرفته میشه . کاملا پنجاه پنجاه

در این ببن مسئولیت نه ماه نگهداری و زایمان هم با زنه
پس زن در فرآیند باروری و تناسل نقش خیلی بیشتری داره .
شنبه 8 اردیبهشت 1397 18:58
باید تاکید کنم باروری صفر تا صد به سلول جنسی مردانه مربوط میشود و زن صرفا نقش حامل رو بر عهده داره بنحویکه حتی نود درصد تعیین جنسیت جنین با ژن والد جهت دهی میشه
شنبه 8 اردیبهشت 1397 16:15
از لحاظ ژنتیک سهم زن و مرد پنجاه پنجاه است زن و مرد به یک اندازه در تشکیل نطفه سهم دارند متل این که پولی که در بانکه نصفش مال زن باشه نصفش مال مرد پس تا این جا مساوی
ولی زن باید تحمل نه ماه حاملگی و درد شدید زایمان هم بکنه .

منظور از حق به گردن داشتن حق زن و شوهر نسبت به همه
حالا وظایف یکی شده حالا درست یا غلط شرایط اقتصادی جامعه این طوری می طلبه که هر دو کار کنن آره حقوق زن هم با مرد یکی بشه نفقه و مهریه و .. هم برداشته بشه . حالا که وظایف یکی است حقوق هم یکی باشه این جور عادلانه است .
شنبه 8 اردیبهشت 1397 10:10
سلام
چون همه ی کارارو خانما میکنن ما مردا بیکار موندیم
شنبه 8 اردیبهشت 1397 09:44
گرامی!پس از سلام.باید گفت در فرآیند تناسل این آقایان هستند که نقش باروری را برعهده دارند و زنان صرفا باردار میگردند فلذا همانطور که بعنوان مثال با قرار دادن پول و طلا در گاوصندوق بانک وضعیت مالکیت آن تغییر نمی یابد این خیلی طبیعی است که فرزند در وهله نخست متعلق به پدر خود باشد.ثانیا خانم ها اگر امروز نقش آفرینی میکنند عملا کار بخصوصی نکرده اند چرا که ریل گذاری جوامع بشری طی هزاران سال متمادی توسط آقایان نابغه و نوآور صورت گرفته و حتی اینک این اساتید مذکر هستند که در مدرسه و دانشگاه و آموزشگاه کار انتقال دانش و تجربه به دختران را برعهده دارند و نتیجتا زنان به هر جایگاهی هم که برسند باز نمک گیر و مدیون آقایان هستند.مهم تر از تمام این موارد این است که باید رابطه ای منطقی بین امتیازات و وظایف قانونی برقرار گردد والا منتج به بی عدالتی میشود.بنابراین خانم ها حالا که دوشادوش آقایان حضور اجتماعی دارند بایستی سربازی بروند و نفقه و مهریه نگیرند و الباقی امتیازات جنسیتی خود را فراموش کنند
جمعه 7 اردیبهشت 1397 23:16
یه سوال.
هر جور بخواین حساب کنین خانم ها بیشتر حق بر گردن آقایون دارن .

الان خیلی از خانم ها دارن پا به پای آقایون زحمت میکشن . بنابراین اختصاص سرپرست بودن و نان آور بودن به مرد کلا داره حذف میشه . از اون طرف خانم ها خانه داری , بچه داری هم می کنند . خانم ها سختی نه ماه حاملگی و درد شدید زایمان رو تحمل می کنن تا آقایون پدر باشن .
هر جور بخوای حساب کنی خانم ها این دور و زمونه خیلی بیشتر حق گردن آقایون دارن پس چرا نباید حداقل حقوق برابر داشته باشن آیا این ظلم نیست ؟!

لطفا مستدل و منطقی جواب بدین .
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 09:39
طبق آمار رسمی و کاملا مستند آمار طلاق در بین زنان خانه دار از همه بیشتر و در بین زنان معلم از همه کمتر بوده می تونید سرچ کنید .

حالا ببینید اشتغال زنان کمتر باعث طلاق بوده تا خانه دار بودن آن ها
تا آن جا که درصد طلاق در بین زنان خانه دار خیلی بیشتره .
شنبه 1 اردیبهشت 1397 13:20
حتما دوستان اون کلیپ کذایی رو دیدن که در مجلس شورای اسلامی برخی از نمایندگان طلبه دختر خوشگلا یا همون داف ها هستن خوب چرا یکی نمیگه برادر من بجای اینکه با این ندید بدید بازیها آبروی همه آقایون رو ببری از طرح هایی در راستای تعدد زوجات و نکاح موقت شرعی حمایت کنید!
میلاد حمیدی
دوشنبه 27 فروردین 1397 14:12
cheapest cialis
دوشنبه 27 فروردین 1397 02:24
viagra sale brighton
cheapest cialis
buy viagra russia
canada pharmacies online prescriptions
شنبه 25 فروردین 1397 20:50
buy viagra qatar
canada pharmacies online prescriptions
viagra sale mumbai
شنبه 25 فروردین 1397 16:20
چندروز پیش از دوستان انجمن به آمار هر سه دقیقه یک طلاق اشاره کردن و امروز چندتا از سایت های ایرانی به این موضوع البته با محوریت قرار دادن زنان و آسیب های زنان، زنان بی سرپناه و غیره پرداختن. نمیدونم چرا تا حرف از طلاق و آسیب شناسی ارتباط دو جنس میشه همیشه فقط خانم ها متضرر هستن! یک سایتی هست به اسم میگنا که موسس اون خانم زینب خجوی رتبه 6 دکترا و یک دختر چادری و مومن و..(از همون هایی که امروزه به عنوان دختر الگو معرفی میشن) مقاله ای خوندم درونجا درباره آسیب شناسی روابط دوجنس تحت عنوان "مشکل اصلی در روابط دختر و پسر" که تو اون نویسنده تمام سعیش رو کرده بود پسران رو مقصر و دخترها رو متضرر همیشگی این روابط نشون بده(کما اینکه تمام مقالات اجتماعی و آسیب شناسی اون سایت فقط بااولویت دخترها نوشته شده البته طبیعیه قبلا هم دیدیم خانمی اگر جایی رییس بشه چجوری جو اونجا رو زنانه میکنه) داشتم میگفتم نویسنده ی اون مطلب سعی کرده بود آسیب شناسی دوستی دوجنس رو در حالات مختلف بررسی و همیشه دخترارو قربانی نشون بده ی بند ازون مقاله: "
ب) در بین دخترها کسانی هستند که از سادگی و پاکی بعضی از پسرها سوء‌استفاده و آنها را در دام عشق پوشالی خودشان گرفتار می‌کنند. هر روز به بهانه‌های مختلف از جمله سالگرد تولد، جشن تولد فلان دوست، خرید لوازم آرایشی ـ بهداشتی، خوش‌گذرانی در کافی‌شاپ، خرید کارت شارژ موبایل و... شروع به خالی‌کردن جیب پسرها می‌کنند. این کار آنها هم بدون هزینه نیست و باید در عوض نیازهای جنسی پسر را برآورده کنند؛ که آن‌هم به قیمت از‌دست‌دادن نجابتشان تمام می‌شود"
نمیدونم واقعا نویسنده این اراجیف اگر دانش و علم نداشته باشن اقلا وجدان دارن؟ من امثال این جماعت یک طرفه به قاضی نمیرن و نمیگم همیشه دخترها مقصرن یا همیشه پسرها مقصرن چه بسا پسرها بیشتر مقصر باشن اما فقط سوالی از نویسنده چنین مطالبی دارم؟ احمق جان دختری که یه پسر ساده رو تلکه میکنه و تیغش میزنه، دختری که تو دوسال از 10 تا پسر کلاهبرداری مهریه میکنه و هنوزم دوشیزه مونده.. اینا به نظرت قربانی هستن؟ اوج رذالت فمنیستی تا کجا؟ از دوستان انجمن خواهش دارم درباره افزایش آمار طلاق و آسیب شناسی اون برای هردوجنس (نه فقط برای زن ها) مطلبی بنویسین تا بدونن ما ازجنس این جمعت خودخواه و کثیف نیستیم
خطاب به خانم بی نام
شنبه 25 فروردین 1397 12:25
تو هدفی جز اذیت کردن من نداری...
خطاب به خانم سیما
شنبه 25 فروردین 1397 03:10
خدا رو شکر اکثر زنان جامعه مثل امثال خانم سیما
منفعل و خود شیرین و وابسته و بی اراده و بی هدف و بیچاره و بدبخت نیستن .
که نه خودشون به خودشون احترام می گذران نه کسب بهشون .
شما اگه می خوای در مورد رئیس جمهور نظر بدی. اول برو از شوهرت بپرس و اجازه بگیر . اصلا شما وظیفه تو انجام شما را چه به دخالت در سباست !!! برو بشور و بساب و سرویس بده . برو دختر خوب

اصلا شوهرت می دونه هی میای تو سایت مردان نظر می دی ؟!!
درویش
شنبه 25 فروردین 1397 00:58
به خانم سیما:
سلام؛ روز بخیر

رئیس جمهور بعدی، اول باید رأی بیاره تا بشه رئیس جمهور:)
و اون هم راهی نداره جز اینکه از فکر اکثریت حمایت کنه؛ اکثریت هم الان حامی حقوق زنان هستند...
میهن پاپ آپ
جمعه 24 فروردین 1397 19:57

از بازدید وبلاگتون کسب درآمد کنید

هدیه عضویت 10000 ریال !!!

میهن پاپ آپ

www.mihanpopup.com
میهن پاپ آپ
جمعه 24 فروردین 1397 19:57

از بازدید وبلاگتون کسب درآمد کنید

هدیه عضویت 10000 ریال !!!

میهن پاپ آپ

www.mihanpopup.com
سیما
جمعه 24 فروردین 1397 18:38
رئیس جمهور بعدی اگر واقعا میخواد تحول گرا باشه باید روی بنیاد خانواده و افزایش اقتدار مردان کار بکنه. اولویت دادن به اشتغال مردان و تغییر شروط عقد. مثلا ۱۰۰ سکه برای مهریه خیلی زیاده
viagra online without prescription
جمعه 24 فروردین 1397 08:39
viagra buy cheap
viagra online without prescription
viagra sale in uk
مهدی
سه شنبه 21 فروردین 1397 22:23
در سال 96 هر سه دقیقه یک طلاق در ایران
سه شنبه 21 فروردین 1397 17:49
والله چه بگویم. هرچه استدلال کنم باز شما حرف خود را میگویید. فقط یک جمله میگویم من باب استدلال خدای نکرده نه توهین و.. شما فقط تحت یک شرایط ملتفت میشدید و آن این بود که چشمتان را باز میکردید و خود را در چنددهه یا یک سده پیش مانند زمان قاجار میافتید و با مشاهده اسلام واقعی و مردسالاری منطقی آن دوران و اطاعت و احترام زنان نسبت به شوهرانشان شاید مستدل میشدید. و سوال دیگری نیز داشتم اگر کسی هست، البته ببخشید که نامربوط است. آیا به نظر شما در چندروز آینده آمریکا و متحدانش به سوریه حمله کرده و جنگ جهانی سوم شروع خواهد شد؟
سه شنبه 21 فروردین 1397 15:45
این که اختیارات شوهر در جهت منافع و مصالح خانوادگی و عرف و شرع باشه نه امیال شخصی خودش ربطی به فقه الان و قدیم نداره صدر اسلام هم همین بوده ...
نه قانون به این راحتی به زنانی که قصد فریب و سودجویی داشته باشن حق و حقوقشون رو نمی ده که تا این جا درسته
ولی موضوع اینه که خانم ها هم خیلی جاها که راست میگن و حق دارن هم به حق و حقوق واقعی شون نمی رسن و واقعا در حقشون ظلم میشه

ظاهرا نه مرد ها از حقوقشون راضی اند نه زنان
قانون ما نیاز به یه بازنگری اصولی و اساسی دارند
سه شنبه 21 فروردین 1397 13:07
در جامعه ای زندگی زندگی میکنیم که یک سری عنوان سوری تحت عنوان تمکین و ریاست خانواده و اذن خروج و .. در حقوق مدنی بدون هیچ ضمانت اجرایی برای مرد در نظر گرفته اند اما هزاران محدودیت در جهت جلوگیری از سواستفاده از همین حقوق ناچیز برای مرد تدبیر کرده اند! اما زنان به راحتی میتوانند از حقوق خود کمال سواستفاده ها را بکنند، کلاهبرداری مهریه انجام دهند، شوهرانشان را سرمهریه به زندان بیندازند، تدلیس در ازدواج بکنند و.. و هیچ موقه عنوان کلاهبردار و سواستفاده و غیره بر آنها به کار نرود. زیرا زن ها همیشه مظلوم هستند، حتی اگر ظلمی به کسی روا دارند.
سه شنبه 21 فروردین 1397 13:00
بله نظریات شما در مورد آرای فقهای امروز است. برخی فقها حتی پا را ازین نیز فراتر گذاشته اند و اذن خروج از منزل زن را به طور مطلق از اجازه زوج سلب کرده و فقط در شرایطی که عفت زن پایمال شود حکم به خانه نشینی او داده اند
سه شنبه 21 فروردین 1397 10:45
مثلا مردی که می دونه همسرش , شاغل یا دانشجو است می تونه باهاش ازدواج نکنه با یک خانم خانه دار از اول ازدواج کنه , نه از لحاظ عرفی نه شرعی نه قانونی نمی تونه زنی که شاغل یا دانشجو رو به خاطر خودخواهی خودش به خانه نشینی مجبور کنه .

سه شنبه 21 فروردین 1397 10:42
تمکین فقط در مورد موارد متعارف است . اگر مثلا ممانعت شوهر از خروج همسر جزو موارد غیر متعارف یا عسر و حرج باشه نه تنها زن نباید تمکین کنه بلکه نفقه هم بهش تعلق می گیره .
اختیارات شوهر فقط در حد عرف جامعه و منافع خانواده است که مصداق عسر و حرج هم نباشه نه خودخواهی و تصمیم های شخصی
نمایش نظرات 31 تا 60
html] [/html]