کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - به همه یک غذا را نخورانید!!

از مشکلات عصر ما پیدایش میلیتاریسم مرکزگرا است که برای انسانها در نقاط مختلف جهان نسخه می پیچد که مثلا در فلان نقطه باید این گونه زیست، این گونه لباس پوشید و این گونه فکر کرد. از پیدایش مدرنیسم و مقتدر شدن حکومت های مرکزی بواسطه سلاح های خطرناک و کشتار جمعی دیکتاتوری ها در تمام نقاط جهان هزاران برابر گذشته شده هر چند که به ظاهر دموکراسی و مردم سالاری سر زبانهاست. این ساختار مسموم انسانها را بر اساس نقطه جغرافیایی دسته بندی می کند و خصوصیات انسانها را به مکان جغرافیایی نسبت می دهد که نشان از جهل عظیم در مورد انسانها دارد!!! 

تمام حکومتهای مرکزی در سراسر جهان با زور و دیکتاتوری و بعضا با مشروع جلوه دادن تشابه انسانها به همه یک غذا را می خورانند و این غذا برای اکثر افراد سم است و در نهایت منجر به بالا آوردن آن می شود. در همین ایران هم شیوه و رسم زیستن تمام نقاطی که طبق موازین نظامی ایران خوانده می شود از سوی تهران دیکته می شود که باعث شده این کشور با این همه تنوع فرهنگی، مهد فطرت بودن، اولین تمدن چند فرهنگی، چند نژادی و چند زبانی بودن به مسمومیت ملی ناشی از خوراندن یک غذا به همه دچار شود. نمونه اش جا انداختن تشابه زن و مرد در تمام نقاط ایران و خطرناک تر از ان مشروعیت دینی بخشیدن به این امر ضد فطری و ضد دینی است. 

انسان خلیفه خداست و خدا هم که یکتاست و هر انسان یک تجلی از خداوندی است که یکتاست لذا تشابه و مشابه ساختن انسانها با هم وحشتناک ترین اقدام علیه انسان است. هیچ یک از ما نمی توانیم دیگری باشیم و هر کدام از حیث تیپ، مرام و عملکرد متفاوت هستیم اما امکان بروز نداریم!!!! این فرهنگ شیطانی با انسان مثل کالاهای یک کارخانه برخورد می کند که همه باید عیننا مثل هم باشند. این دیدگاه علاوه بر اینکه مانع تکامل بشر است بلکه مهلک نیز بوده و نسل بشر را بر می اندازد. این فرهنگ در ایران چند برابر جاهای دیگر مهلک است زیرا کلاه شرعی نیز برای آن دوخته شده است!!!!!


  • آخرین ویرایش:جمعه 20 دی 1398
نظرات()   
   
پسران کوروش
دوشنبه 22 بهمن 1397 21:49
تمدن ایران از سوی فمنیسم و تجزیه طلب تهدید می شود
سامان امامی به همه
چهارشنبه 5 دی 1397 17:59
لطفا دوستان نظر بگذارند زیرا نظرهای جالب و بکری در پست هلی قبل از سوی رفقا و دوستان دیده می شود. وقتی جمعی در امر خیر وارد بحث شوند خدا خودش بحث رو هدایت می کند. با این نظرات میتوانیم اقدامات عملی هم انجام دهیم.
سامان امامی به سیما
چهارشنبه 5 دی 1397 17:44
ببینید برای روشن شدن مقصودم باید بگم مقصودم این است که پیاده سازی احکام شرعی فعلی برای همه مردمی که در مکان جغرافیایی ایران زندگی می کنند یک اشتباه مهلک و به غایت جاهلانه بود. مثال می زنم، مهریه، مهریه حکمی است برای مسلمانان و نه کافران، لذا مسلمان و مومن می داند این حکم چه حکمتی دارد و چطور باید از ان استفاده کرد اما این حکم امروزه مورد سوء استفاده دخترانی کافری قرار می گیرد که نه تنها اهل نماز و روزه نیستند بلکه اصلا به خدا و جهان آخرت هم اعتقادی ندارند و کاملا کافرند و می بینیم که این حکم شرعی و الهی وقتی روی کافر پیاده شود چطور مورد تمسخر و آبروریزی دین قرار می گیرد که نتیجه اش زندانی شدن این همه جوان و پشت ماشینهای گران نشستن زنان فاحشه ای است که از پول مهریه جهت رونق فاحشه گری خود استفاده می کنند!!!!. مثال دوم حجاب، وقتی پوشش زن مومنه رو به سر زن کافر می کنند باز تنها چیزی که مسخره می شود همان اصل حجاب است. می بینیم که دختران کافر که حجاب اسلامی بر سر دارند چطور قیافه وحشتناک از خود درست می کنند!!!. این یعنی یک غذا را دادن به کافر و مومن. و البته این نوع غذا دادن ناشی از دید سطحی به شرع و بدون معرفت است. بدون شناخت حکمت احکام اسلامی است. این که کافر و مومن رو به ظاهر دانستن است. نمی خوام بگم تاحالا چند مومن مخلص حکم ارتداد گرفتند که جای بحث نیست.اما این مسخره شدن احکام اسلامی نتیجه چنین سطحی نگری و کوته نظری می باشد.
سامان امامی
چهارشنبه 5 دی 1397 16:35
اولین راه نخورندان یک غذا به همه پذیرفتن و رسمیت دادن به همه عقیده هاست. دهه اغاز انقلاب که دهه بسیار خونینی بود ناشی از عدم تحمل گروههای مختلف فکری توسط یکدیگر بود!!!!
سیما
سه شنبه 27 آذر 1397 11:00
حالا راه حل چیه؟ چطور می شه کاری کرد که این یکسان بودن ها و تشابه افتخار نباشه؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات